folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ortaya Karışık Lisanslar Geldi Hanımmmm

Ortaya Karışık Lisanslar Geldi Hanımmmm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

arakdaştan bu paketi aldım 

https://www.hyperlicense.com.tr/urun/adobe-creative-cloud-6-aylik/ 

ama bir türlü tam anlamıyla kullanamadım her 3 5 günde bir tekrar siteden yazıp aktif yapmasını istiyordum. bazen hemen bazen 1 2 satte bazen daha uzun bir süre de gerçekleştiriyordu taşınma olayları falan vardı hatta o zamanlar daha da uzun sürdü

önemli bir işim olmuş olsa çok sıkıntı yaşardım. yukar da ki mesajlarımda da belirttiğim gibi photoshop yapay zekayı deneyilemek için almıştım. kendi işimde de dc yi kullanıyordum. hatta crakli dc yi kaldrıdım çakışmasın diye. mail adresi değişkliği yaptılar sağolsunlar ama gene benim olayda bir değişiklik olmadı. hatta çalışma grubunafalan alalım dediler gene yok 

bugün gene giremedim  sabah da yazdım siteden de henüz bir dönüş olmadı daha o yüzden burdan da yaşadıklarımı yazmak istedim.

Merhaba hocam yaşadığın için üzgünüm bir büro kapattık farklı alana geçiş oldu o durumda biraz gecikme olmuş olabilir 

Şuanda adobe nin alt yapısında değişiklik yapıldığı için çözüm arıyoruz. Sorun yaşayan bir kaç kullanıcımız daha mevcut bu kişileri biliyoruz telafisi yapılacaktır

barış şimdi yazmayacaktım da dün bende de aynısı oldu siteden yazdım bakan kimse siklemedi cevap vermedi wp den yazdım cevap vermedi bir daha yazdım sorunu çözdü ama sık sık yazmana gerek yok dedi inş sen değilsindir onu yazan :) iyi sövdüm haberin olsun

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

ama bir türlü tam anlamıyla kullanamadım her 3 5 günde bir tekrar siteden yazıp aktif yapmasını istiyordum. bazen hemen bazen 1 2 satte bazen daha uzun bir süre de gerçekleştiriyordu taşınma olayları falan vardı hatta o zamanlar daha da uzun sürdü

önemli bir işim olmuş olsa çok sıkıntı yaşardım. yukar da ki mesajlarımda da belirttiğim gibi photoshop yapay zekayı deneyilemek için almıştım. kendi işimde de dc yi kullanıyordum. hatta crakli dc yi kaldrıdım çakışmasın diye. mail adresi değişkliği yaptılar sağolsunlar ama gene benim olayda bir değişiklik olmadı. hatta çalışma grubunafalan alalım dediler gene yok 

bugün gene giremedim  sabah da yazdım siteden de henüz bir dönüş olmadı daha o yüzden burdan da yaşadıklarımı yazmak istedim.

Merhaba hocam yaşadığın için üzgünüm bir büro kapattık farklı alana geçiş oldu o durumda biraz gecikme olmuş olabilir 

Şuanda adobe nin alt yapısında değişiklik yapıldığı için çözüm arıyoruz. Sorun yaşayan bir kaç kullanıcımız daha mevcut bu kişileri biliyoruz telafisi yapılacaktır

barış şimdi yazmayacaktım da dün bende de aynısı oldu siteden yazdım bakan kimse siklemedi cevap vermedi wp den yazdım cevap vermedi bir daha yazdım sorunu çözdü ama sık sık yazmana gerek yok dedi inş sen değilsindir onu yazan :) iyi sövdüm haberin olsun

Yok abi ortak ilgileniyor o alan ile ben işlerin farklı alanındayım ama sonuçta konuyu açan benim bu yüzden kimse mağdur edilmez

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

zaten burdan biri olmasaydı çok farklı yazardım ordada sıkıntı değil hocam sadece bilgi olması açısından yazdım sizde cevap vermişsiniz teşekkür ederim.

bana yazan hep serhat diye bir arkadaş eğer o kod adı değilse :D :D

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Yok abi ortak ilgileniyor o alan ile ben işlerin farklı alanındayım ama sonuçta konuyu açan benim bu yüzden kimse mağdur edilmez

yok hacı valla lisansı sikeyim adama siteden yazıyorum sikleyip cevap yazmıyor wpden yazıyorum cevap yazmıyor amk bir daha yazıyorum sıkıntı var diyor.Çok basit lisans kaynalı problem var çözülünve habe dediyorum dese olay tamam yine sen varsın diye küçük tatlı bir sesli mesaj attım :) adobenin amk sana bişey olmasın 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Merhabalar, öncelikle Adobe CC konusunda yaşanan aksaklıktan dolayı kullanıcılardan özür dileriz. Birkaç gün herkeste olabilecek yoğunlukta iletişim kuramadığım yetişemediğim yazıpta ulaşamayan arkadaşlardan da ayrıca özür dilerim

Adobe CC tarafında yeni gelen güncellemeler ile tanımlama işlemi eskisi gibi rahat tanımlanmaması ve vadedilen gibi 14 gün devam etmeyip kısa sürede sistemden attığı için sıkıntılar yaşanıyordu.

Kullandığınız e-mail adreslerine tanımlama işleminin düzenli olarak sağlanması vaadimiz, bu tarz değişiklikler sebebi ile aksaklık gösterdi. 

Bir araci bayi ile bu sistem takip ediliyor direk bizim sağladığımız bir hizmet değil, bu bayi ile bu konu üzerinde çözüm sağlamak için 3 - 4 gün uğraştık ve şuan da sistem stabil. 

Son olarak Adobe CC tanımlaması için satın almış arkadaşlarımızın ilk belirttikleri mail adresine düzenli olarak mağduruyet olmaması için bir müddet her gün tanımlama sağlayacağız.

Ek olarak da yaşanan aksaklıklarda işleriniz aksıyor mutlaka çözüm olarak satın alan arkadaşlara Canva öğrenci tanımlaması sağlayarak en azından görsel işlerinizin aksamamasını sağlamak isteriz. Bunun haricinde özel bir talebiniz varsa lisans olarak site üzerinden iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz diğer lisanslar konusunda da bir adet hediye edebiliriz.

Sistem aktif ve tanımlamalar süre bitene kadar belirttiğiniz mail adersine tanımlanmaya devam edecek. 

Ek olarak sorularınız ve istekleriniz için www.hyperlicense.com.tr veya https://wa.me/905011210639 whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Tahribat üzerinden kişisel yoğunluğum sebebiyle dönüş yapamayabiliyorum.

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sertcan
    Sertcan's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar, geçen yıl bu zamanlar başladığım hyper lisans projesi ile Tahribat üzerinde TheAvenqer arkadaşımız sayesinde sizlere uygun fiyatlı olarak lisans hizmeti sağlamaya başladım. Böylesine güzel geri dönüşler almak beni motive etti gerçekten çok güzel destek ve yardımcı oldunuz. Hepinize teşekkür ederim.

Lisans konusunda artan fiyatlar, kullanılamayan sistemler ve politika değişiklikleri oldu ve artık genel anlamda stabil bir hizmet sağlayamıyoruz çoğu üründe bu tarz değişiklikler bizi çok yordu.

Hem Bundan kaynaklı olarak hem de başka projelere yoğunlaşmam gerektiğinden dolayı siteyi kapatma kararı aldım. Lisans tarafında bu hizmeti devam ettirmeyi artık düşünmüyorum.

Amacım satın alım yapan arkadaşları madur etmemek. Kapanan ve devamını sağlayamayacağım iki sistem mevcut biri Adobe CC diğeri de Surfshark. Bu iki abonelik için satın alım sağlayan ve 3 aydan uzun süre kullanım sağlayamayan arkadaşlar mevcut. Bu arkadaşlar ile whatsapp üzerinden iletişime geçerek ücret iadesi konusunda çözüm bularak konuyu tatlıya bağlayalım düşüncesindeyim.

Diğer aboneliklerde bir problem yok satın aldığınız süre boyunca aktif tutacağım veya bayi aracılığı ile sağladığım ürünleri de yine devam edecektir. Bu tarz konularda da bir sıkıntınız olursa yine whatsapp hattımdan bana ulaşabilirsiniz.

Kapanma sürecinde whatsapp hattı aktif olarak kalıcak ve bir şikayetiniz probleminiz varsa memnuniyetle gidererek siteyi kapatma düşüncesindeyim. Nasıl başlangıçta bir güven verdiysem kapatırken de kimseyi madur etmek gibi bir niyetim yok açıkçası. The Avenqer hocama da ayrıca sizin gibi güzel insanlarla tanışma fırsatı ve ortamı sağladığı için teşekkür ederim.

Whatsapp iletişim Hattı : https://wa.me/905011210639

Wordpress Hızlandırma / Düzenleme Hizmeti
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

haydaa kötü olmus hocam. Baska bir lisans daha alayim derken fark ettim kapandigini üzüldüm. Kimden alicaz simdi lisansi :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    Sertcan bunu yazdı

Merhabalar arkadaşlar, geçen yıl bu zamanlar başladığım hyper lisans projesi ile Tahribat üzerinde TheAvenqer arkadaşımız sayesinde sizlere uygun fiyatlı olarak lisans hizmeti sağlamaya başladım. Böylesine güzel geri dönüşler almak beni motive etti gerçekten çok güzel destek ve yardımcı oldunuz. Hepinize teşekkür ederim.

Lisans konusunda artan fiyatlar, kullanılamayan sistemler ve politika değişiklikleri oldu ve artık genel anlamda stabil bir hizmet sağlayamıyoruz çoğu üründe bu tarz değişiklikler bizi çok yordu.

Hem Bundan kaynaklı olarak hem de başka projelere yoğunlaşmam gerektiğinden dolayı siteyi kapatma kararı aldım. Lisans tarafında bu hizmeti devam ettirmeyi artık düşünmüyorum.

Amacım satın alım yapan arkadaşları madur etmemek. Kapanan ve devamını sağlayamayacağım iki sistem mevcut biri Adobe CC diğeri de Surfshark. Bu iki abonelik için satın alım sağlayan ve 3 aydan uzun süre kullanım sağlayamayan arkadaşlar mevcut. Bu arkadaşlar ile whatsapp üzerinden iletişime geçerek ücret iadesi konusunda çözüm bularak konuyu tatlıya bağlayalım düşüncesindeyim.

Diğer aboneliklerde bir problem yok satın aldığınız süre boyunca aktif tutacağım veya bayi aracılığı ile sağladığım ürünleri de yine devam edecektir. Bu tarz konularda da bir sıkıntınız olursa yine whatsapp hattımdan bana ulaşabilirsiniz.

Kapanma sürecinde whatsapp hattı aktif olarak kalıcak ve bir şikayetiniz probleminiz varsa memnuniyetle gidererek siteyi kapatma düşüncesindeyim. Nasıl başlangıçta bir güven verdiysem kapatırken de kimseyi madur etmek gibi bir niyetim yok açıkçası. The Avenqer hocama da ayrıca sizin gibi güzel insanlarla tanışma fırsatı ve ortamı sağladığı için teşekkür ederim.

Teşekkürler hocam peki yeni lisans için önereceğiniz yer var mı? Özellikle windows için.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alfa13
    alfa13's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı
    Sertcan bunu yazdı

Teşekkürler hocam peki yeni lisans için önereceğiniz yer var mı? Özellikle windows için.

Ben çok memnundum site kapanmış.

Lisans alabileceğimiz güvenilir bir yer var mı 

Elevator
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Ben de bu siteden office aldım ama şu an siteye ulaşamıyorum. Bu site ile ilgilenen arkadaş buralarda mı?

Hayırlısı...
Toplam Hit: 29520 Toplam Mesaj: 261
lisans ortaya karışık