folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Osman Pamukoğlu: "Dağları 365 Günde Temizleyeceğiz"

Osman Pamukoğlu: "Dağları 365 Günde Temizleyeceğiz"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    zamanında  tayipte  aynı  şeyleri sölüyordu sanırsam.zamanında  yaşar büyükanıt  2007 nın  ılkbaharında  cıkıpta bizim zamanımızda  su kadar  kayıp oldu   şu kadr  sehıt verdık  su kadr  terör  öldürduk dedi .pkk  o zmana  kadr   baya bi  durulmuştu .yaşar büyükanıtın  bu konusmasından sonra   çoştular  yine bana inanmıyorsanız  arastırın  bu konusmayı ne zman  yapmıs ve  ondan sonraki ilk terör  olayı ne zman  patlak vermış

kontra bisiklet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek
    bence bu kadar  kasmaya hiç gerek yok ; yılanın kuyruğunu ezsen ne fayda ? önemli olan  başının kesilmesi...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    Leyla Zana yı Salıp Bide Cumhurbaşkanlıgında Agırlarsan Pkk ya terör örgütü bile demeyenlere benim verdigim vergiyle maaş verir meclista tutarsan halk bu pkk ne büyükmüşte gücümüz yetmiyor der ve çekinir Ama bilmezlerki Baştakilerin Amerikaya Olan Göt Korkusundan Ve Türk Tarihini Bilmemesinden Kaynaklanıyor Bunlar .Bizim Kahramanlıklarımız Bize Öcü Gibi Gösterilip Alay Konusu Edildi Yok Battalgazi Şöyle Böyle Dendi Kodugumun Matriksine Hayran Baktık Sinemaları doldurduk Bunların Hepsi Bİlinçli Olarak Bizim Milletimize Yapılan Piskolojik Savaştır. Bize Aciz Oldugumuz Aşılanmaya Çalışılmakta Eger bunu Başarırlarsa Zaten O gun Bittigimizin Resmidir .Bir Türkünn Agzından Yok Amerika Şöyle Yapar Böyle Yapar Yok Bizle Savaşır Bizi Yok Eder Gibi Kelimeler Duymak Beni Çileden Çıkartıyor Biz Irak Halkı Degiliz ki Ülkemizi İşgal Edenlere Sarılalım Biz Türk Milletiyiz Bunu Bİldikleri İçin Yukardaki Piskoljik Baskıyı Bize Yedirmeye Çalışıyorlar. Neyse konu Fazla Saptı...

De Get Yalan Dünya...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

olaya şu açıdan bakın bu adamın doğuda yaptıklarını önce öne koyun + bu adam bir çok şeyi yapacakken siyaset tarafından durduruldu bir şekilde bunların bir kısmı yansıdı kamoyuna bir kısmı yansımadı peki TSK ya siyasi güç tam destek çıkarsa ne olur ve bu kişi doğuda görev yapmış ve üstün başarılara imza atmış yıllarda oranın içinde kalmış bir insansa durum ne olur sizce ? ve osman pamukoğlu basit bir insan değil yaparım diyorsa yapar çünkü adamda o yetenek var girişimci bir insan diğerleri gibi korkak değil kimin ne olacağını bilemeyiz ama tüm kalbi Türkiye için atan bir insan o yüzden ne gerekiyorsa yapar diğer kişilerle karıştırmayın bence osman pamukoğlunu kişisel görüşüm budur ve zaten pkk nın artık miladı dolmaya başladı ya ırak ya Türkiye yada abd bir şekilde yön değiştirtecek yada bitirecek...

ya olay bundan ibaret.Bu adam pkknın mna koydu daha sonra BAZILARINCA görevden alındı.Çünkü oraları temizlemek BAZILARININ işine gelmiyordu.Adamın yaptığı işleri gidin tek tek tek araştırın daha sonra gelir neyi yapıp neyi yapamayacağını tekrar yazın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    zamanında  tayipte  aynı  şeyleri sölüyordu sanırsam.zamanında  yaşar büyükanıt  2007 nın  ılkbaharında  cıkıpta bizim zamanımızda  su kadar  kayıp oldu   şu kadr  sehıt verdık  su kadr  terör  öldürduk dedi .pkk  o zmana  kadr   baya bi  durulmuştu .yaşar büyükanıtın  bu konusmasından sonra   çoştular  yine bana inanmıyorsanız  arastırın  bu konusmayı ne zman  yapmıs ve  ondan sonraki ilk terör  olayı ne zman  patlak vermış

Tayyiple Büyükanıtı nasıl karşılaştırabiliyorsun anlamadım ben ? Osman Pamukoğlu asker adam yıllarca terörün en şiddetli zamanında avaşin,zap vs kamplara operasyon yapmış biri.Evet sayın Yaşar Büyükanıt ''PKK kampları bizim için BBG evi'' kelimesini kullandı ve terör bundan sonra azdı neden azdı şundan dolayı.Yıllarca PKK ya dış ülkeler silah muhimmat ve yiyicek yardımı yaptı ellerine m-16ları verdiler.Kullandıkları silahlar hep bizden üstün oldu.Binlerce şehit verildi.Çünkü bitmedi veya bitirilemedi.Şimdi bunca yıllardan beri kökünü kazıdığın bu terör örgütü bitmemiş haldeyken sen çıkıpta böyle bir açıklama yaparsan onlarda sana ''ben ölmedim'' ''ben burdayım'' diye mesaj verdi.Bu malesef gerçekten komik bir açıklamadır.Eğer senin için BBG eviyse neden hala PKK'nın arşivleri bulunamıyor ? neden hala elebaşları yakalanmış değil ? madem bu kadar biliniyor neden bitirilmiyor diye sorarlar adama.Zaten Sayın Erdal Sarızeybek komutanımız açıklama yaptı.Bu açıklamada dedi PKK nın ne olduğunu bilmeyen veya daha olayı çözememiş kişilerin açıklamalarına benziyor dedi bu açıklama.Evet ben Osman Pamukoğluna güveniyorum çünkü o zamanların en büyük darbesini vurmuştur bu terör örgütüne ondan dolayı hiçbir siyasetçiyle bu adamı aynı kefeye koymayın.Ne demişler olayı duymak değil yaşamak lazım.Osman Pamukoğlu bu kampları elinin içi gibi biliyor.Neden kökünü kazımasınki ? veya ondan başka bu işi kim iyi bilebiliyorki ? Erdal Sarızeybek söyledi işte PKK nın arşivlerinin nerde olduğunu adamlar daha napsın ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

dağlar belki temizlenir ama dağları temizlemekle bu iş bitmez ki

önce bunu yaratan zihniyetin içerimize yerleşmiş mihreklarını kırmak lazım gelir

dağdakine silah yiyecek vs. gitmezzse dağlar zaten temiz olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    dağları temizlemekten daha basit ne varki ? 365 gün değil, top yekün bir hareketle 1 ayada temizlersin.ama olay dağları temizlemekten ibaret değil.bunu anlamadı sevgili insanımız.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    osman pasam terorist kovalarken hizini alamayip iran sinirina giren ve bir karakolu imha eden aslan pasam=)bu gune kadar hic oy kullanmayan 7 tane  arkadas osman pasaya oy vermek icin secim zamani guzel ulkemdeyiz=)

yok biSi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

Tayyiple Büyükanıtı nasıl karşılaştırabiliyorsun anlamadım ben ? Osman Pamukoğlu asker adam yıllarca terörün en şiddetli zamanında avaşin,zap vs kamplara operasyon yapmış biri.Evet sayın Yaşar Büyükanıt ''PKK kampları bizim için BBG evi'' kelimesini kullandı ve terör bundan sonra azdı neden azdı şundan dolayı.Yıllarca PKK ya dış ülkeler silah muhimmat ve yiyicek yardımı yaptı ellerine m-16ları verdiler.Kullandıkları silahlar hep bizden üstün oldu.Binlerce şehit verildi.Çünkü bitmedi veya bitirilemedi.Şimdi bunca yıllardan beri kökünü kazıdığın bu terör örgütü bitmemiş haldeyken sen çıkıpta böyle bir açıklama yaparsan onlarda sana ''ben ölmedim'' ''ben burdayım'' diye mesaj verdi.Bu malesef gerçekten komik bir açıklamadır.Eğer senin için BBG eviyse neden hala PKK'nın arşivleri bulunamıyor ? neden hala elebaşları yakalanmış değil ? madem bu kadar biliniyor neden bitirilmiyor diye sorarlar adama.Zaten Sayın Erdal Sarızeybek komutanımız açıklama yaptı.Bu açıklamada dedi PKK nın ne olduğunu bilmeyen veya daha olayı çözememiş kişilerin açıklamalarına benziyor dedi bu açıklama.Evet ben Osman Pamukoğluna güveniyorum çünkü o zamanların en büyük darbesini vurmuştur bu terör örgütüne ondan dolayı hiçbir siyasetçiyle bu adamı aynı kefeye koymayın.Ne demişler olayı duymak değil yaşamak lazım.Osman Pamukoğlu bu kampları elinin içi gibi biliyor.Neden kökünü kazımasınki ? veya ondan başka bu işi kim iyi bilebiliyorki ? Erdal Sarızeybek söyledi işte PKK nın arşivlerinin nerde olduğunu adamlar daha napsın ? 

hocam ortada bi karşılaştırma  yok zamanında  tayipte aynı şeyi  sölüyordu  dedim .şimdi osman  pamukoğlu da aynı şeyi sölüyor ben sadece benzetme yaptım .

büyükanıt örneğini tamamen terörün  hortlayışının  sebebi olarak  gösterdim.kaldıki  tayyip  örneğini verirken osman pamukoğlunu nun beceremıcegınde ıdda  etmedım .ben iyi bi şekilde  anlatttgımı  dusunuyorum sende  anladıysan ne mutlu bana 

kontra bisiklet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Osman Pamukoğlu efsanevi bir adamdır.

Ki konuşmalarında da vatanseverliği ve cesareti hissedersiniz.

Ki seçimlerde oyum tereddütsüz onundur. 

Toplam Hit: 7607 Toplam Mesaj: 42