folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Osman Pamukoğlu: "Dağları 365 Günde Temizleyeceğiz"

Osman Pamukoğlu: "Dağları 365 Günde Temizleyeceğiz"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Paşada bilmiyor mu dağlar temizlensede terör bitmez. Operasyonlarda evlerden kendilerine ateş edildiğini gören buna karşı önlem alan ve o dönem kökünü kurutan adam herkesden iyi biliyordur.  
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

görüyorumki Vatanını Milletini seven adama bile çamur atanlar var. Yazıklar olsun.

Birgün anlayacaksınız Osman Paşamızı.

kömür verenlere oy yok. Müslüman 1 defa ısırıldığı yerden bir daha ısırılmaz.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Gönül ister ki dediğini yapsın. Çok dua edicem bu adam için. Gözüm kapalı basıcam Paşanın üzerine mührü. 

Ama  "dağdakiler teröristte,  şehirdekiler değil mi."  Dağlarımızda şehirlerimizde tertemiz olur umarım. Allah kolaylık versin Paşa'ya.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bir insan azmettiği sürece her şey yapılır osman paşam yapacam diyorsa yapacaktır arkasında türk milleti var türk milleti bir yürüdümü daha onu hiçbir kuvvet durduramaz kurtuluş savaşını ve atatürkün hayatını okuyun derim herşey zamanı gelince nasıl olacak hepimiz görecegiz teröre yataklık yapanlar ve yardım yapanlar tek bir kanunla hallolur ...

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Sahibimiz gibi davranan ve onun her kesimdeki yardakçıları, bu memlekete yararı dokunacak herkesi engellerler

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

şimdiye kadar vaad ettiğini yapmayan asker görmedim!

M.Kemal Atatürk : Devrimlerinin hepsini arkadaşlarına yıllar önce söylemişti.

Celal Bayar: 1960 Anayasası'nda Avrupa'nın dahi daha cesaret edemediği sivil kalkınma yasalarını çıkardı. İlk Türk otomobilini, köy enstitülerini o açtı yeniden ve güçlendirdi.Çiftçiye o sahip çıktı,ülkeyi refaha ulaştırmasına az kala,sivil itaatsizlik yaşandı bazı kargaşalar sebebiyle..

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Osman Paşa,

Fotoğraf çekmek için PKK ölülerinin toplanmasını isteyen muhabire

"Ben askerime LEŞ toplatmam" diyen bir zat'dır.

O bile satılırsa zamanla.

Bu ülkede zaten satılmamış adam kalmamış demektir. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdiye kadar vaad ettiğini yapmayan asker görmedim!

M.Kemal Atatürk : Devrimlerinin hepsini arkadaşlarına yıllar önce söylemişti.

Celal Bayar: 1960 Anayasası'nda Avrupa'nın dahi daha cesaret edemediği sivil kalkınma yasalarını çıkardı. İlk Türk otomobilini, köy enstitülerini o açtı yeniden ve güçlendirdi.Çiftçiye o sahip çıktı,ülkeyi refaha ulaştırmasına az kala,sivil itaatsizlik yaşandı bazı kargaşalar sebebiyle..

Bence bilmeden böle patır patır yazma

Askerler yirmi küsür yıldır teroru bitirmeyi vaad ettiler ama yapamadılar, tabii olay sadece onlarda değil önlerinde yüksek hainler varmış ve hala var

1961 anayasası dediğin olay cell bayarın ve ötekilerin tasviyesiyle olmustur. Devam etmeyeyim, sana yeter 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:

Osman Paşa,

katılıyorum abi osman pamukoğlunada güvenmeyeceksek kimseye güvenemeyiz osman pamukoğlunu sadece terör konusunda görmeyin bu karakteristikteki insanlar ellerini attığı her işi başarırlar...

ayrıca bizim bilmediğimiz fakat ortada varolan bir gerçek var oda TSK ve siyaset çakışıyor peki askerin dilinden anlayan birisi başa gelirse ne olur hem siyaset hemde tsk randımanlı çalışır biri hadi gidelim derken diğeri otur bok yeme diyemez çünkü adam zaten ordan gelmedir ve milletine neyin iyi olacağını düşünürken kişisel veya parti menfaatlerini işe katmaz diye düşünüyorum.

ayrıca bakıyorum herkes karamsar olmuş merak etmeyin bizim Mustafa kemallerimiz bitmez abi hak eden hak ettiğini alacaktır elvette...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Musket bunu yazdı:

Osman Paşa,

Macit Gürbüz'ü saygıyla anıyoruz :)

Toplam Hit: 7618 Toplam Mesaj: 42