folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Osmanlı Ocakları Yemin Töreni

Osmanlı Ocakları Yemin Töreni

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    Ratbat bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

bu videonun neresinden rahatsız olduğunuz da yazsaydın daha aydınlatıcı olurdu.

Bir tane Atatürk resmi yok onun yerine y.rrak kafalı bir angutun resmini aşmışlar niyet belli. PKK nasıl bu ülkeyi bölmek istiyorsa yada dış güçler bunlarda bu ülkeyi bölmek istiyor hepsinin a.q sana bisey olmasın haci

kamera sola dönünce dikkatli bak FSM ortada sağ tarafındada Atatürk var.

iyi prim yaptılar baya üye toplamışlardır kesin.

Oraya kadar izlememistim yipin resmini görünce kapattım hemen. Olsun yinede tehlikeli işler bunlar Hürriyet saldırısı falan filan bana göre hain hepsi. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

osmanlı ocakları ülkü ocaklarına karşı kurulmuş bir gazlama ve zorlamayla oluşmuş bir örgütlenme olduğu bariz. milliyetçi kesimin oylarını akp ye aktarabilmek için kılıf değiştirmiş, tıpkı mhp nin sivil örgütlenmesi gibi akp ninde sivil örgütlenmesi , aslında akp gençlik kolları desek 12 den vurmuş oluruz hedefi:) birde Atatürk ü portresini başkanlık binasında bir köşeye iliştirmişler güya:) gülsem mi ağlasam mı bilemedim. arkasına devlet ve güvenlik güçlerinin alarak istediği zaman istediği yere baskın yapan taşlayan döven sonucundada hiçbirşey olmamış gibi salıverilen oluşum:) emiride kimden aldıklarını söylememe gerek yok:) Davutoğlu olmadığı kesin:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

ya osmanlı torunuyum diyen arkdaşlara bir kaç şey söylemek istiyorum.

Osmanlı bildiğim kadarı ile saraya deniyor? halka ile kız alıp verme yok değilmi? nasıl bir torunluk bu?

yıl olmuş 2015  o dönemler hanedanın kanı kutsal sayılıyordu filan

şimdi bu torunuz diyenler kendi kanınından farklı bir kana mı sahip olduklarını düşünüyorlar dedelerinin?

Ve bakın burda atıp tutmakla olmuyor. asıl gerçek osmanlı torunlarını göstereyim size.

bir çoğunuz genç olanlarını sokakta görseniz nasıl bakacağınızı hepimiz biliyoruz:)

hangi gözle bakıp sırf dilinden dış görünümünden dolayı neler diyeceğinizi biliyopruz sevgili toruncuklar. ensest çok artı

https://www.youtube.com/watch?v=cClj-36EdZA

patates tarafından 12/Eyl/15 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

Osmanlı bildiğim kadarı ile saraya deniyor? halka ile kız alıp verme yok değilmi? nasıl bir torunluk bu?

şimdi bu torunuz diyenler kendi kanınından farklı bir kana mı sahip olduklarını düşünüyorlar dedelerinin?

Ve bakın burda atıp tutmakla olmuyor. asıl gerçek osmanlı torunlarını göstereyim size.

bir çoğunuz genç olanlarını sokakta görseniz nasıl bakacağınızı hepimiz biliyoruz:)

hangi gözle bakıp sırf dilinden dış görünümünden dolayı neler diyeceğinizi biliyopruz sevgili toruncuklar. ensest çok artı

kardeşim işin özü osmanlı filan değil işin özü onlara göre siyasal islam:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bir kere de işe yarar bir şey yapın amk

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Biz de Göktürk ocakları falan kuralım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

bu videonun neresinden rahatsız olduğunuz da yazsaydın daha aydınlatıcı olurdu.

?Bu alinganlik anca bi akp lide olabilir

he öyle ne olucak? - Atatürk pazarlamacısı olup HDP ye oy vereceğime  AKP li olurum daha iyi... Memleketin son durumu bu, sahte Atatürkçülerin foyası ortaya çıktı, işin içinde kendi menfaati olunca ne Atatürk ne Cumhuriyet tanıyorlar.. Sokaklarda mustafa kemal in askerleriyiz diye yürüyenlerin kimin askeri oldukları da son seçimde ortaya çıktı, kendi partisine inancı kalmayanlar sırf iktidar bararısız olsun diye HDP nin götünü kaldıracak kadar alçaldılar. Eminim çoğu pişmadır ama  en azından 1 kasımda bari görüşlerini savundukları partiye oy versinler ki hatalarını telafi etsinler. AKP liler koyun derler ama, medyadaki bir kaç entel bozuntusunun çağrısına uyup HDP ye oy verenler hangi cins küçükbaş havyan grubuna giriyor acaba?

elcondor tarafından 12/Eyl/15 14:05 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı
    patates bunu yazdı

ya inanmasam bile dangalak gibi hede hödö islam kaka cahiller teröristler ben cehhenem korkusu yüzünden değil insan sevgisi ile iyilik yaparım bıdıbıdısına indirgemek istemem.

toplum başlı başına içendeki dinamikleri ile var elbet. ve bu coğrafyanın sanırım en güçlü ana unsururu. Bunu inkar etmemekle birlikte. Bu adamlar gibi inanılıcaksa . bunlar rol model oalrak alınıcaksa. kimseye birşey sağlamaz. bir bok olmaz bunlardan. 

Bunu söylemekte aynı gemide olan benim babalar gibi hakkım. yoksa kim neye inanıyorsa inansın. daha çok inansın. inanmalara doyamasın. 

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Üyelik formunu bulamadim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı
    patates bunu yazdı

ya inanmasam bile dangalak gibi hede hödö islam kaka cahiller teröristler ben cehhenem korkusu yüzünden değil insan sevgisi ile iyilik yaparım bıdıbıdısına indirgemek istemem.

toplum başlı başına içendeki dinamikleri ile var elbet. ve bu coğrafyanın sanırım en güçlü ana unsururu. Bunu inkar etmemekle birlikte. Bu adamlar gibi inanılıcaksa . bunlar rol model oalrak alınıcaksa. kimseye birşey sağlamaz. bir bok olmaz bunlardan. 

Bunu söylemekte aynı gemide olan benim babalar gibi hakkım. yoksa kim neye inanıyorsa inansın. daha çok inansın. inanmalara doyamasın. 

hocam zaten bu adamlar bildiğin örgüt. dikkat et bak sadece eylemlerde protestolarda şiddet kullanımında ortaya çıkacaklar. akp ne zaman popületerliği azaldı o zaman devreye yön değiştirme ile ilgiyi başka yere çekecekler. içerisindeki adamlar boş bile olsa arkasında adli ve idari devlet desteği olacağından her biri sanki devlet görevlisi gibi mumale görecekler kolluk kuvvetleri tarafından. hürriyet saldırında gördünüz. nasıl serbest bırakıldıklarını. nasıl sahte bozkurt işareti yaptıklarını. bunlar tamamen algı operasyonu yapmak için görevlendirildiğini düşünüyorum. ani gelişen olaylar vuku bulduğundan bunları devreye sokacaklar. ülkü ocakları gibi köklü olamazlar. yönetim kurulu üyelerini araştırman yeterli kim olduklarını öğrenmen için.

Toplam Hit: 4532 Toplam Mesaj: 46
osmanlı ocakları ak ocaklar yemin töreni osmanlı