folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Otobüsde Yer Verip Enayi Olmak

Otobüsde Yer Verip Enayi Olmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Birde bazıları var mesel bakıyorum bayanlar otobüste düzecekler karıyı rahatsız oluyor anlıyorum yer veriyrum sanki ona yer vermek benim görevimmiş gibi böyle bir şeye mecburmuşum gibi hemen geçip oturuyor gıg demeden insan bir teşekkür eder ne biliyim bir sağol demesini bilir yok ya öküz gibiinsalar hayır karşılık bekleyerek yaptığımdan değil ama bu insanlıktır .

Öylelerine yardım etmicen atıcan fordcuların eline gereken muameleyi yapsınlar onlar :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    ya otobüsten muhabbet geçmişken geçen servisteydim bizim şehir içi araçlar pejo minübüs koltuk başı diye yanlışlıkla kadının kafasına elimi 1-2 dakka dayamışım yanlışlıkla kadın kıpraşıp gülünce farkına vardım.Yerin dibine giriyordum özür diledim hemen :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Kadınlara hanginiz daha yaşlıysa oturabilir de, hiçbiri oturmaz, amca da yoksa ortalıkta yer sana kalır, vicdanın da rahat bi şekilde oturursun :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    öle tiplere bakışım yeter :|

DOM..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    Birde bazıları var mesel bakıyorum bayanlar otobüste düzecekler karıyı rahatsız oluyor anlıyorum yer veriyrum sanki ona yer vermek benim görevimmiş gibi böyle bir şeye mecburmuşum gibi hemen geçip oturuyor gıg demeden insan bir teşekkür eder ne biliyim bir sağol demesini bilir yok ya öküz gibiinsalar hayır karşılık bekleyerek yaptığımdan değil ama bu insanlıktır .

çok sık karşılaşdığım durum ben sana yerimi veriyorum sen saol demiyosun :|

DOM..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    benim mesleğim bu çünkü belediyeden kadroluyum otobüste yercilikgörevlisiyim sırf yer kapmak için görevlendirildim binen bayanlara yer vermek için otobüse binip oturuyorum amaç biryerden bir yere gitmek değil yani :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    geçen metroda giderken benle arkadasım yanyanayız iste uyukluyoruz felan. yaslı teyze binmis karsımızda bi kadınla adam oturuyo. kadınında cocugu ayakta tombul bişi 10-12 yaşlarında. adam kalktı yer verdi geç teyzecim diye. teyze tam geçerken çocuk oturdu. biz bekliyoruz annesi kalk kızım teyze otursun dicek. ııh yok :D teyze kalkar mısın yavrum bana yer verdi delikanlı dedi. kadın ne dese begenirsin :| cocuk yoruldu sabahtan beri bırak 2 dk otursun :| biz yer verdik sonra teyzeye içimden o kadını dövmek geçti ama işte olmadı :/

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Fikret bunu yazdı:
    geçen metroda giderken benle arkadasım yanyanayız iste uyukluyoruz felan. yaslı teyze binmis karsımızda bi kadınla adam oturuyo. kadınında cocugu ayakta tombul bişi 10-12 yaşlarında. adam kalktı yer verdi geç teyzecim diye. teyze tam geçerken çocuk oturdu. biz bekliyoruz annesi kalk kızım teyze otursun dicek. ııh yok :D teyze kalkar mısın yavrum bana yer verdi delikanlı dedi. kadın ne dese begenirsin :| cocuk yoruldu sabahtan beri bırak 2 dk otursun :| biz yer verdik sonra teyzeye içimden o kadını dövmek geçti ama işte olmadı :/

Ulan aynen bende böyle tiplere kıl oluyorum.

Böyle insanlarda cocuklarına ve yakınlarına karşı şöyle bir tutum vardır.

* Benim oğlum kesinlikle yalan söylemez.

* Eğer cocugu biriyle kavga ettiyse konu ne bilmeden direk kavga ettiği kişiye cephe alınır. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek

Fikret bunu yazdı:

Zaten oturta oturta o cocuk o kadar tombul olmus :d

the one and only yaramaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hocam sorun sende. Ayağa kalkıyorsan sesleneceksin yer vereceğin kişiye, yoksa kalkıyorsun diye tabiki birisi oturacak. Amcam yada dayı diye hitap et, buyur et gelir, eğer o gelmezse bile başkası yerine oturmaz. Haa, öküz geldi oturdu diyelim, kaldır çekinme. Eğer çekinirsen işte o an hakikaten enayisin...

.
Toplam Hit: 3155 Toplam Mesaj: 24