folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Otoparktaki 10 Yıllık Ceset

Otoparktaki 10 Yıllık Ceset

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

ekşi'de iyi beyin fırtınası döndürenler var :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Adam kullanılmayan asansör boşluğuna düşüp ölmüştür. Yakınları kayıp ilanı vermiş ama bulunmamıştır adam orada old. için.

Asansör boşluğuna düşen adam asansörün içinde olmaz hocam.

Ne güldüm arkadaş ya :D

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hepimizin milyoner olduğu zamanlardı bundan 10 yıl öncesi. Vay anasını arkadaş.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

adamın oradaki duruşundan direk olarak öldürülmediğini yada yaralanmadığını seziyorum ben.

daha çok soğuktan veya açlıktan ölmüş gibi yani uyur vaziyette ölmüş 

bu ihtimali değerlendirsek 

1. biri o asansörün içine kitledi ve neredeyse hiç kullanılmayan bir asansör oldugu için yardımda çağıramadı orada açlıktan susuzluktan bayılıp öldü

2. bir şekilde rasgele veya birşeyden kaçarken o asansörün içine girdi fakat asansör bozuldu ve bir daha çıkamadı 

3. ölmek için bi yer seçti oda burasaydı.

adamın duruşuna bakarsanız gerçekten birinden direkt olarak zarar görmüş gibi gözükmüyor dolaylı yoldan ölüme terk edlimiş gibi daha çok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı

Hocalar konuyla alakası yok ama gizli kasa bulan bir arkadaş vardı işyerinde sahi o kasayı açabildi mi ? o konuyu bulamadım 

Acamamisti hocam kasayi masa olarak kullaniyoruz gibi bir sey demisti en son.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

100.000 lik banknot 2001 yilinda tedavulden kalkti. yani olay 10 yildan cok daha eskidir. paralarin durumuna bakilirsa paralar yeni basilmis gibi. 100.000 lik basimi tahminen 98-99 yilinda durdurulmus olabilir yani ceset benim tahminim en az 15-18 yillik.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_lirası sayfasindan kontrol edebilirsiniz.

Yedinci emisyon (E7 serisi) (1990–2005)
    Resim Değeri Boyutları Ana rengi Bilgi Tarih
    Önyüz Arkayüz Önyüz Arkayüz Tedavüle çıkarılışı Tedavülden çekilişi
    100000 lira obverse.jpg 100000 lira reverse.jpg 100 000 lira 158 × 76 mm Kahverengi ve yeşil Atatürkportresi Atatürk'e çiçek sunan öğrenci grubu 11 Kasım 1991 4 Kasım 2001
    rakkoc tarafından 12/Kas/15 09:06 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Orakkoc bunu yazdı

100.000 lik banknot 2001 yilinda tedavulden kalkti. yani olay 10 yildan cok daha eskidir. paralarin durumuna bakilirsa paralar yeni basilmis gibi. 100.000 lik basimi tahminen 98-99 yilinda durdurulmus olabilir yani ceset benim tahminim en az 15-18 yillik.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_lirası sayfasindan kontrol edebilirsiniz.

Yedinci emisyon (E7 serisi) (1990–2005)
    Resim Değeri Boyutları Ana rengi Bilgi Tarih
    Önyüz Arkayüz Önyüz Arkayüz Tedavüle çıkarılışı Tedavülden çekilişi
    100000 lira obverse.jpg 100000 lira reverse.jpg 100 000 lira 158 × 76 mm Kahverengi ve yeşil Atatürkportresi Atatürk'e çiçek sunan öğrenci grubu 11 Kasım 1991 4 Kasım 2001

o paraları 99 da çekip hiç harcamamış olup saklama ihtimalide var bence. 99 da felanda olse 10 ylı geçiyor adam migros temeli atılırken olmuş olması lazım :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Hocalar konuyla alakası yok ama gizli kasa bulan bir arkadaş vardı işyerinde sahi o kasayı açabildi mi ? o konuyu bulamadım 

Acamamisti hocam kasayi masa olarak kullaniyoruz gibi bir sey demisti en son.

yahu meraktan kudurur dinamitle patlatırım yine açarım onu :) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    BEDB1N bunu yazdı

ekşi'de iyi beyin fırtınası döndürenler var :)

evet okudum . ne senaryolar var..

merakla bekliyorum ne olacak.  

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Bence tam bu esnada elektrikler kesilmeden bu adam asansorde kaldı ve bir şekilde ya sesi duyulmadı yada bir süre sonra havasızlıktan öldü

Benim de aklıma bu ihtimal geldi direk.

Koku geme olayı saçma evet 10 yıla koku kalmaz. Olayı anlatan adamın üstüme yıkılır korkusuyla yaptığı bir abartı olabilir.

Veya ceset görüp şoka girmiştir ne dediğinin kendi de farkında değildir.

Sonuç olarak adamın asansörde mahsur kalıp orada unutulması büyük bir ihtimal.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 4457 Toplam Mesaj: 31
behzat ç dexter olay yeri inceleme