folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Otostop Maceralarınız

Otostop Maceralarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

ben gecen sene magosada canlı muzık yaparken cogunlukle otostopla gıdıp gelıyodum bı aksam prgram bıttı kafa trilyon pilot olmu semalardayım dons ıcın basladım otostopa  bı toros durdu araba nın ıcnde 4 tane ınsaat ıscıs gece saat 3 dedık bınelım nese bındık gıtarı bagaja koyamadım doluydu aldım yanıma sıkıs pıkıs gıdıyorz oradan bı ıscı dedı bende dedı keman calmayı ogrenecem :S dedım ogren abı neyse 2 kısı ındı kaldık 3 kısı adamların kafada guzel dedıler ac gıtarı lefkoseye gıdene kadar cal :S dıyorum ulen ne calacaz bu adamlara artı dıyorum sansa bak az once cıncık gıbı hatunlara gıtar calan alkıslanan ben :D sımdı arabada 4 ınsaatcıya ne calsam dıye dusunuyorum sonra aklıma gesı bagları geldı hay a.q solemz olaydım magusa lefkose 40-45 dk aynı sarkıyı sanırım 10 defa caldım ondan sonra tobe toros moros gorunce otostop cekmedım :D

dıger bı anımda kıbrsta yaz okuluna kaldk yazın hava 45 derece artık ılıklerıme kadar ter ıslemıs otostopla sozde gene magosaya denıze gıdecez ıcımden dıyorum nolur klımalı bı araba gelsın sansa bı mercedes durdu baktım bıdene velet  dıyorm ıcımden bu velette bu varsa babasında ne var acaba dedı nereye dedım magosa glapsıdese gel dedı gotreyım ora gıtmıyorum ama  bındık arabaya ama arabanın ıcı buz :S off o terden sonra dondum ındık denıze kadar bıraktı ewet araba superdı soguktu ama  ertesı gunden ıtıbaren 3 gun 45 derece sıcakta soguk algınlıgı gecıren tek ogrencı olmustum okulda :D

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

böyle ufak mevzuları yazmıyorum lisede paramz olmadığından değil sırf değişiklik olsun diye servisten çıktık bir yıl boyunca otostop çekerek eve gittik :D

iki kişiyiz.. hava hafif soğuk arabayı durdurana kadar muhabbetler işin eğlencesi :) otostop çektiğimiz yer ıssız bir yerdi dolayısıyla kolay kolay kimse durmazdı ama bizde çare tükenmez :D okuldan kız arkadaşlardan rica ederdik onlar durdurur biz binerdik :D ve soğuk havada ellerimizi sürterek üşüyoruz reyiz taklidi yapardık :)) bunlar işe yarar ve evimize giderdik fakat bir olayı hiç unutmuyorum :D

yine arkadaşımla birlikte otostop çekiyoruz duran yok transit geçiyolar tabi gençliğin verdiği rahatlıkla basıyoruz küfürü işin eğlencesi :)

en sonunda 20 30 metre ileride bir kamyonet frene öyle sert basttı ki biz kaza olacağını zannettik.. yaktı dörtlüleri biz ağır ağır gidiyoruz :)

selam selam. başladık sohbete.. abi aniden bi soru sordu gençler durmasaydım ana avrat sövecektiniz değilmi diye ? bizim cevabımız çok net oldu

"nerden bildin abi?"  başladı anlatmaya.. meğer kendide okul hayatında trabzonda otostop çekermiş kimse durmayınca aynısını yaparmış :D bu hikayeden çıkardığımız sonuç küfür etmesek adam durmayacak :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hep fantazimdir. Issız bi yerde kalayım o anda harika bir Milf arabsıyla alsın evine davet etsin gidelim falan :D Evde Diğer milf olan kızkardeşleri olsun. Tarikat üyesi falan olsunlar yıllardır erkek eli değmesin falan vs. vs :D

Film gibi amk :D

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

Hep fantazimdir. Issız bi yerde kalayım o anda harika bir Milf arabsıyla alsın evine davet etsin gidelim falan :D Evde Diğer milf olan kızkardeşleri olsun. Tarikat üyesi falan olsunlar yıllardır erkek eli değmesin falan vs. vs :D

Film gibi amk :D

Yaşasın yanlız değilim , bi kere başıma geldi milf durdu yanındada teen vardı ama eve çağırmadılar hacı :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

flassy bunu yazdı:

Akyakadan muğlaya yürüdük otostop sayılır mı :P

kaç saatee?

ilki 6 ikincisi 6.5 üçüncüsü 7 :) her sene düzenli olarak yapıyoruz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

avcılar kampüsünde okurken, ozaman oralarda ne metrobüs vardı ne de doğru düzgün ulaşım aracı. bitek yoldan kalkan minibüslerle eve gidip okula geliyoduk genelde dönüşlerim hep otostop olmaya başladıydı bi zamandan sonra tabi öğrenci adam için 2-3 tl bile para, 1 bira fazla alırsın :)

üni öğrencisi tipi olunca, uzun saç metaltşört fln genelde herkes duruyodu çolukçocuk diyip, avcılardan şehir tarafına örneğin taksim beşiktaşa gelmekte bir sorundu ztn otobüsle kafadan 1 saat yol gidiyorduk vay be taksime geldik sonunda oluyordu, belli bir saatten sonra otobüsler bitiyor sabaha kadar mahsur kalıyorduk - iyi kimsenin tecavüzüne fln uğramadık o ara. sivil polisi, arabası tavuk dolu amca, işadamı , başka üni öğrencileri türlü türlü tipin arabasına binmişimdir, polisler amcalar büyükler fln genelde otomatik olarak nasihata başlıyolardı soytarılık yapmayın sağa sola bulaşmayın dersinizi çalışın memleket sizden hizmet bekler fln fln biyığın şeyler anlatıyorlar , daha genç yaşımıza biraz yakın olanlar genelde karı kız muabbetini sorardı saçlarıda uzatmışın iyi manita düşürüyon mu bari keh keh fln diye . kimse taciz fln etmedi de bi kere "mature" teyzenin biri bana yol sorduydu migrosun oraya gitçekmiş, aa dedim ablacım bende oraya gidiom küt bindim arabaya in de diyemedi, annattım işte öğrenciyim burda oturuom fln fln genelde kimseyi almam malum fln bişiler dedi yok dedim bana güvenebilirsin :P  ama maşalahı vardı hanfendinin keşke bi taciz ediverse şurada demedim değil hani , genelde amcalar bik bik ederdi muabbet açmaya fln çalışırdı bi baktım laf lafı açıyor moduna ben düşmüşüm yol kısaydı beni bizim blokların orda biyerde bıraktı, sonradan dedim keşke gel bi kahvemi iç deseydim diye de, fuzuli olurdu muhtemelen ztn geçmiş oldu

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    3 kişilik dondurma komyonuna 9 kişi binmiştik tabi adam sadece onden giden iki bayan arkadaşı alacağını zannediyordu :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Domaniçten İzmir'e kadar otostop yaparak gittim. Yolculuk 15 saat sürdü ama alkollü trafik canavarı ile kanka oldum...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek
    7 ay önce aldığım otostopçu şuan sıra arkadaşım böyle ilginç bir olay :D:D

Yaptık bişiler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

sanırım bütün otostop çeken arkadaşların genel kuralı "devir kötü kolla götü" olmuş :D zevkle okudum bi çogunda önemli bir mesajdı bu :)))

Sakat bir durum yoktu la... Sıra arkı olmuşlar, adam üşenmemiş elemanı istedği yere kadar götürmüş...

Toplam Hit: 7355 Toplam Mesaj: 55