Öyle Bir Kitap İstiyorumki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Öyle Bir Kitap İstiyorumki İçinde =>

-Kişilik Bozukluğunu Düzeltmeye Yönelik,Kişiliğini Baştan Yaratmak Gibi.

-Karşındakı İnsanı Çözmek,Tek Bir Kelımesinden Aklından Geçenleri Çözmek Gibi.

-Benden Dili Mimik,Hakeret,Ve Sözlerinden Ses Tonundan Herşeyinden Yalan Söleyip Sölemediğini Anlamak

-Kişilik Tanımlama Yanı Bir Kişinin Kişi Profilini Çıkarmak Gibi ( Özellikle Bunu İstiyorum )

İçinde Bunlar Olsun Kaç Sayfa Olursa Olsun Kaç Para Olursa Olsun Nerede Olursa Olsun Ama İçinde Bunlara Yönelik Konular Olsun Ne Kadar Ağırmış Umrumda Deil :)

Varmıdır Böle İçinden Çıkılmaz Manyak Deli Bi Kıtap Ama İçinde Bunlar Mutlaka Olsun İstiyorum. Teşekkurler

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

sana zamanında, bu yazdığın içeriklerden daha değerli bir konuya yönelik bir önerim olmuştu, ama pm'ye geri dönüş bile yapmamıştın (:

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

eXceptioN bunu yazdı:
    -----------------------------

sana zamanında, bu yazdığın içeriklerden daha değerli bir konuya yönelik bir önerim olmuştu, ama pm'ye geri dönüş bile yapmamıştın (:

Hocam vallaha Haberım Yok Yane Hatırlamıyom Olsun Ya Kusura Bakma Sen Kitap Öner Bana Kitap :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

Erzurumlu İbrahim Hakkı - Marifetname 

Dale Carnegie - Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı 

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek

kristin hannah - kış bahçesi

ağlatır güzeldir ben çok sevdim daha sonra ateşböceği yolu'nu da okuyabilirsin

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

BlacKShelD bunu yazdı:

eXceptioN bunu yazdı:

Hocam vallaha Haberım Yok Yane Hatırlamıyom Olsun Ya Kusura Bakma Sen Kitap Öner Bana Kitap :)

hocam yane şimdi, bence sen önce insanlarla konuşurken biraz daha düzgün imla kuralları çerçevesinde, zihin kanalıyla, sözel olan iletişim yöntemlerini daha etkili ve düzgün bir şekilde aktarmayı ön planda tut. sonra ben sana her hafta güzelinden kitap öneririm, bu arada konu up.

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hacı bir kere istediğin konuların eksiksiz bir kitapta olduğunu sanmıyorum bu soruyu sorarken birden fazla kitap önerisi beklediği düşünüyorum.

Beden Dili konusunda Marvin Karlins'in Beden Dili kitabını önerebilirim.

http://tahribat.com/Forum-Seytana-Ruhunu-Satmak-144761/1

Ama senin bu konunu biliyorum o yüzden burdaki amacının şöyle olduğunu düşünüyorum, yani ben böyle kitapları okuyayım anında asayım keseyim adam bulayım çözümleyim parmağımda oynatayım diye düşünüyorsun gibime geliyor. Eğer öyleyse tavsiye olarak kitap değil yüzüne soğuk su öneririm.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

bulamazsın...bulsanda tek kitapta olmaz...olsada okuduktan hemen sonra kahin gibi onunde cam kure gibi goruyorum biliyorum diyemezsin...bunlrın hepsi tecrübe ile olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Sen ne istediğinin farkında değilsin.

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

eXceptioN bunu yazdı:

BlacKShelD bunu yazdı:

eXceptioN bunu yazdı:

hocam yane şimdi, bence sen önce insanlarla konuşurken biraz daha düzgün imla kuralları çerçevesinde, zihin kanalıyla, sözel olan iletişim yöntemlerini daha etkili ve düzgün bir şekilde aktarmayı ön planda tut. sonra ben sana her hafta güzelinden kitap öneririm, bu arada konu up.

Hocam Yanlış Bişi Dedim Galıba Ben Yanlış Bişi Göremedim Ama Olsun Kusuruma Bakma Tekrardan. Up İçinde Teşekkur Ederim

Toplam Hit: 4642 Toplam Mesaj: 44