folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Oyunlardaki Anılarımız

Oyunlardaki Anılarımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Herkese merhaba, uzun zamandır aklımda vardı böyle bir konu açmak. Sadece minecraft olarak düşünmüştüm ama sonradan mantıksız geldi tek bir oyun üzerinden gitmek. Oyunlarda yaşadığımız komik, ilginç, unutamadığımız anıları paylaşalım.. eski günleri hatırlayalım istedim...

ben başlayayım..:

holy nin kurduğu, holy nin şehir başkanı olduğu bir server vardı.. hatta suçluları mahkemeye çıkartıyordu.

o sv de bir klan üyesinden elmas +basmış bir ok u alıp kaçmıştım eve. sonra bütün klan üyeleri kapıma dayanmıştı.. evin önüne tuzak yapmıştım bir de kapı kitliydi çok yaklaşamıyorlardı. bende pencereden kalabalığa bakıyordum.. arasıra atraksiyon olsun diye kapıyı açıp kapatıyordum.

neyse, toplamışlar malzemeleri, potion dır, ok dur falan sürekli kapıma sıkıyorlardı. birisi ender pearl atıp evime girmeye çalışıyordu. o şekilde bir yarım saat geçirdikten sonra birisi ender pearl ile evime girmeyi başarıp kesmişti beni.

bu da unutamadığım güzel anılardandır. baya gülmüştüm :D

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Half Life 'daki bilimum sağdan soldan ciyaaaaa diye çıkan Headcrabler.

Yine Half Life 'daki suda yaşayan Ichtyosaur. Şu Piranaya benzeyen yaratık. Büyük su kütlelerinden korkma sebebimdir.

Yav yine sanki suya düşmüşümde üstüme doğru geliyor gibi hissettim.

Benim anılar genelde HalfLife dan. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Yeni açılan bir knight online serverinde dandik paper bir magem vardı andreamda başka bir mageyle vs atıyorum ve kesmek üzereyim, internet kafede ön masamda oturan çocuk vsye karıştı ve beni yatırdı bende onu internet kafeye yatırdım.

SENAR1ST tarafından 14/Ara/17 20:59 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

10-12 yaşındaydım sanırım mahalle maçı yapıyorduk sokakta serkan diye bi eleman vardı bide sınıf arkadaşımdı eleman topumuzu patlatıp kaçmıştı bizde evinin kapısına dayanmıştık babası bizi kovalamıştı :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Süper marioyu bitirmiştim hayattaki en büyük başarımdır 

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

5 6 sene olmuştur. Cs 1.5 mi 1.6 mi hatirlamiyorum. Bomba kurulmuştu ct bolgesinde awpyle pustum. Son 4 ct kalmisti sonra tek mermiyle arka arkaya gecen 4 ct yi avlamistim hala unutamiyorum yillar gecti 1.5 1.6 oynadim go oynuyorum ama o an aklimdan cikmiyor :D

Ek olarak zeytun-i yle half life oynardik 2 ya da 3 sene önce ramazandaydi iyi günlerdi gerçekten, herkes hile zannederdi onu bize oyundaki buglari falan ogretirdi gece olup 2 3 kisi kalinca. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ben de evcilik oynarken komşu kızının üstüne yatıp, işi görmeye çalışmıştım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı

5 6 sene olmuştur. Cs 1.5 mi 1.6 mi hatirlamiyorum. Bomba kurulmuştu ct bolgesinde awpyle pustum. Son 4 ct kalmisti sonra tek mermiyle arka arkaya gecen 4 ct yi avlamistim hala unutamiyorum yillar gecti 1.5 1.6 oynadim go oynuyorum ama o an aklimdan cikmiyor :D

Ek olarak zeytun-i yle half life oynardik 2 ya da 3 sene önce ramazandaydi iyi günlerdi gerçekten, herkes hile zannederdi onu bize oyundaki buglari falan ogretirdi gece olup 2 3 kisi kalinca. 

zeytun-i beni hl den soğutan insan olmuştur. 10 kişi1 adamı kovalıyoduk :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

oyun pubg 

quad olarak quaery e indik lootumu yaptık  .  arkadaş  araba buldum felan dedi ben hala loot yapıyorum o anda. Neyse araba geldi bindim arabaya  microfondan arkadaşa hadi gidelim dedim.

" arif biz arabayı park ettik loot yapıyoruz ne gitmesi"

amk başka quadın arabasına binmişim onlarda fark etmemiş bende fark etmemişim  2 dk adamların arabada gezdim 4. olarak sonra herhalde bunlar fark etti arabayı kenara çekip kafama sıktılar :D::D:D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Wolfenstein 3D Castle Totenkopf ve Heretic gibi oyunları küçük yaşlardan beri oynanmam sebebiyle hala daha rüyalarımda ilginç bölüm sonu canaarları dev yapılar fantastik evrenler görür dururum,

https://youtu.be/A6sAG_ggNXg?t=276

hala kulaklarımda yansıyo şu ses :D

Zodiac tarafından 15/Ara/17 10:14 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

6 sene beraber cabal online oynadığım isveçli bi abla yunanistan tatili dönüşünde antalyaya beni görmeye gelmiş, sürpriz yapmak istemiş lakin ben o sıralar memlekette idim görüşemedik =)

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 2513 Toplam Mesaj: 14
oyunlar anılarımız