folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Oyunlardaki Anılarımız

Oyunlardaki Anılarımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sene 2006 veya 7 

knight online oynuyoruz eziğiz +5 cleverimiz var neyse okuldan birinden para karsılıgı +8 clever aldım 1 tane 

digeri +5 oyunda takılıyorum

bitane göt oglanı geldi trade attı :D itemlerini gösterip hava atıcak. +8 cleveri koydu yanlıslıkla tradeyi okey ledi aldım itemi :D serverdan cıktım :DDASDsad dual 8 celver oldu yani :d

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yıl 2007 Oda karanlık ve ben DOOM3 oynuyordum, korkunç yaratıklarla tırsa tırsa kulağımda kulaklıkla savaşıyorken, hanım sessizce yanaşmış elini arkadan omuzuma koyarak beni uyaracak tarzda bir şey demek istemişti, o korkuyla döndüğüm gibi bir dirsek geçirdim varya, zavallı yere yapıştı, bir hafta da benimle konuşmadı.. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

bu hayatta en korktugum şeylerden biri köpek saldırısıdır acaip tırsarım bi türlü yenemedim : )

gece karanlıkta call of duty oynarken alman kurdu saldırdı oyunda ukraynada bi yerdi sanırım..

ekranda V tuşuna bas bıcakla diyor köpegi.

gerçekten köpek saldırıyor gibi oldum elim ayagım tutmuyor V tuşuna basamıyorum. kendim saldım bıraktım öyle.. nefessiz kaldım bi 5 dk odada. zor kendime geldim : )

şeyini şeyettiğimin şeyi
Toplam Hit: 2514 Toplam Mesaj: 14
oyunlar anılarımız