folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Özel Hastaneler

Özel Hastaneler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

Bu gün annem anlattı, bir bayan gelip ben spiralimi çıkarttırmak istiyorum demiş. neden diye sorulunca hastaneden rahmimin yara içinde kaldıgını söylediler haftalardır ilaç kullanıyorum spirali çıkartıp orayı yakcaklarmıymıs bişeyler yapcaklarmış. dünyanın parasını istiyolar bari spiralimi size çıkarttırayımda ordan şey olsun demiş. annemlerde bize güveniyomusun diye sormuslar kadında güvendiğini söyleyince tedavi etmişler bi bakmışlar kadının hiç bir şeyi yok. durumu anlatmıslar kadın cok mutlu olmus allah razı olsun demiş vs.. vs.. hikaye mutlu sonla bitmiş anlayacagınız.

bu ve bunun gibi olaylar sürekli yasanıyormuş. eğer sizinde bir rahatsızlıgınız olursa mutlaka farklı doktorlara gorunun. artık sağlık falan hikaye bildiğiniz gibi her şey para. annem sağlıkcı ablamda doktorun hukuki sorumlulugu üzerine yüksek lisansını tamamlıyor eğer aklınıza takılan bir soru sorun olursa yardımcı olmaya calısırım. 

bu arada konuyu nereye acayım bilemedim.

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

özel hastanelerin tetkikleri çok güçlüdür ama parasıda iyidir. :) farklı doktorlara görünmek en iyisi tabi.

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

ya yok güler yüz ve ilgi çok iyi bir çoğunun icraatleride cok iyi tüm özeller kötü demiyorum ama para için sağlıkla oynayan şerefsiz cok ondan diyorum

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Burasıs türkiye ve özel hastanelerinde neden açıldığı çok net ve açık.

Kısacası parasını ver bak bakiyim seni saniyesinde dipçik gibi yapmıyolarmı şaşar kalırsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Özel hastane mi? aman aman dikkat, hatta uzak durun.Para tuzağı

kardeşim geçen hafta antalyanın ünlü bi özel hastanesinde doğum yaptı.Doğumdan önce tahliller yapıldı,kardeşimin kan grubu AB iken tahlil sonucu kan grubu A çıktı.Gidip itiraz edince de sapıttılar ne diyeceklerini bilemediler,hatta kan grubun değişmiş olabilir bile dediler.AB olduğuna bakmayın tesadüf tabii, ya 0 grubu olsaydı ve kan ihtiyacı yaşansaydı?

(ayrıca kan grubu değişir mi,tıpçı arkadaş varsa cevabını bekliyorum internette de çok fazla tartışma var sonuç yok)

Diğeri ise karşı komşum.Karşı komşum biraz kilolu bi teyze,sağlık sorunları var,ıspartada özel bi hastaneye kan tahlili yaptırdılar ve o teyzemi bir anda şeker hastası yaptılar.Komşum şüphelenip bir tahlil de devlet hastanesinde yaptırdı ve gördü ki şekeri normal düzeyde ve hasta falan değil

diğer mağdur ise yeni doğmuş bir bebek.Komşumuzun kızı istanbulda özel hastanede bir bebek doğurdu,bebeğe bir hastalık teşhisi koydular ve antibiyotik tedavisine başladılar,o ilaçlar da dünyanın parası.Sonra çocuğu başka bi doktora götürdüler oysa ki çocuk sapasağlam hiç bişeyi yok ama o ilaca başladığı için mecburen tedavi tamamlanmak zorunda ve tedaviyi yarıda da kesemediler.Küçücük bebek durduk yere ilaç kullandı.

Daha çok örnek var ama önemli olan insanların vicdanı.Devlet hastanelerinde de var böyle insanın sağlığı ile oynayan para göz doktorlar ama özelde haddi hesabı yok.Sonuç olarak,ne iş yaparsan yap vicdan sahibi olmak önemli,hele ki mesleğin insan sağlığı ise...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan öyle güzel konuya değindinki benim hatundada vardı bu dalgadan  yara var diye benden bulaştı diye benden ayrıldı başka kadınlarla yatıyon falan demişti bana bulaştırdın ayağı yapmıştı vay a.... kendimden şüphe ettmiştim siktim belasını saolasın o doktorunda aq başka yere göndericem yoksa doktoru harbiden çiktim

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ornegin check-up

checkup da yaptiracagin tahlilleri vs leri disarida tek tek yaptirsan %20-30 hatta 50 daha ucuza gelebiliyor.

--

amerika nin vazgecmeye calistigi bu ozel saglik hizmeti illetine bizi sirf birileri kazandigi icin icine giriyoruz.

bir burun akmasina 3-4 tahlil, 2 siringa kan alip bilmem kac tahlil verir mi bir insan ?!??

isin icine para girdigi zaman insan sagligiymis, hayatmis, yasammis hepsi bos.

kimse bana cikip,

"kardesim adamin neyi var neyi yok kontrol ediyoruz iste" demesin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

3ay özel bi hastanenin laboratuvarında calıstım. benden demesi uzak durun kıcında fazladan kıl cıksa tahlil isterler öle diyim. ne kişiler geliodu bize tamamen gereksiz dünya kadar test isteniyodu tamamen parayla alakalı yani hastane bi yerden para kazanacak bunuda bu şekilde sağlıyorlar. bi laboratuvardan kazanılan parayı görseniz ztn aklınız çıkar.testlerde %1000 (evet dogru 1000) lere varan kârlar var işin içinde pek normal yani böyle şeyler...

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

ornegin check-up

checkup da yaptiracagin tahlilleri vs leri disarida tek tek yaptirsan %20-30 hatta 50 daha ucuza gelebiliyor.

--

amerika nin vazgecmeye calistigi bu ozel saglik hizmeti illetine bizi sirf birileri kazandigi icin icine giriyoruz.

bir burun akmasina 3-4 tahlil, 2 siringa kan alip bilmem kac tahlil verir mi bir insan ?!??

isin icine para girdigi zaman insan sagligiymis, hayatmis, yasammis hepsi bos.

kimse bana cikip,

"kardesim adamin neyi var neyi yok kontrol ediyoruz iste" demesin.

-----------------------------

bende bu durumdan rahatsizim, aslinda onlarda biraz cekiniyorlar ama yakinda ayagim agriyor diyenin akciger filmini cekecek kivama gelirler :)

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Resmen insanı sağıyorlar insanın etinden sütünden para kazanıyorlar

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası