folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Özel Tim Kente Girdi

Özel Tim Kente Girdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    takla_atan_imam
    takla_atan_imam's avatar
    Erkek
    Antikky gel beraber bi amestardam turu yapalim elimizde sigaralik , malbora+ ot ne derseniz artik acaip oluyor:DTamamen leylaa

Girmeden tefrika bir millete, dusman giremez.Toplu vurdukca yurekler, onu top sindiremez.Enbiya yurdu bu toprak suheda burcu bu yer, Bir yikik turbesinin ustune Mevlana titrer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    acaip bisey a.q. anlamiyorum Almanya da yada Amerika da dunya dan 150 cesit insan var kalkip ta birisi ben bilmem neyim desede kimse halinden sikayetci degil.a.q. bizde kac zumre olsa olsa 8-10 olsun (turk kurt cerkez arap,yoruk vs)neyse mevzu degil.alternatifimiz varmis gibi baska abuk sabuk sacmaliklara sapiliyor.bu hergeleler 150 senedir basimiza bela .(2.Abdulhamit zamanindan beri)bilemiyorum asil asimilasyonu kendimize yapmisiz bunu onlar gibi onlardan asagilik olan ermenilere uygulamaliymisiz.ornek Amerika gocmen alidigi zamanlarda ulkesine dair dinsel telkinler,yada sartli ekonomik baskilar gibi anlasmalar koyarmis.biz gizli asimilasyonu becerememisiz.bu olsaydi butun arap dunyasi dahil hala bizim kopegimizdi ve kicimizi yaliyolardi.

Gunumuzde bu tur aklimin almak istemedigi fraksiyonlara bisey diyemiyorum sadece diyebildigim bu olaylara bizim izin verdigimiz.halk ve beceriksiz ekiplerimiz.saglam anayasa ya gecemeyisimiz en onemlisi egitim reformunun hayata gecirilememesi bu tip olaylarin daha basimizi cok agritacagi.

Son olarak evet iran amerika hollanda ornekleri.icte gucunu elde edemeden maalesef bu olaylar zor.ezerler bizi tam da isabet Avrupa birligi mokuna Kopenhag kriterleri dalaveresine bi halt ta edemiyorken.uzucu olan tarafi bu ulkenin birligi icin olen insanlarimizin ruhlarinin aci cektigi.bu gercekten insanin icini sizlatiyor.diyebilicegim bu olayin benzeri Texas in bagimsizligi icin amerika da olsaydi ne kadar eleman varsa hepsini nevada colune diri diri gomerlerdi yada alaska ya eski altin madenlerine doldurup yakarlardi yada Kuba dan gelen multeciler gibi denize kopekbaliklarina destek altinda yem olarak atarlardi veya neredelerse olduklari noktada ucaklarla napalm bombalariyla eritirlerdi.nede olsa sonucu gormeden karar vermezler.birde bize bakin?

saglikla kalin mllt kendinizi nefes alirkan duydugunuz rahatliga birakin...

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    kardeşim biz yavuz sultan selimden akıllımıyız deiliz atatürkten akıllımıyız deiliz.
    ne yapmıştı yavuz zamanında.80 bin kürdü kesmişti...ama hain olanları ya da hainlik yapmaya eğilimli olanları....
    ne demişti atatürk zamanında ismet paşaya.'hainlik yapan kürtleri bu gün affedersek yarın başımıza daha büyük bela olacaklar.hepsini yakalım keselim'.ama noldu bugünkü hükümetle aynı kafadan olan ismet paşa kabul etmedi.bu gün sayesinde kafamızı sikiyor kürtler.
    bakınız her kürtten bahsetmiyorum.mesela kürtçülük yapanlar.bkz.mehmed ali birand.yok pkk ya af çıksın bilmem ne pkk siyaset yapsın dedi mi bu adam köşesinde?evet dedi.eee bize ne düşüo bunu kesicez kardeşim.bunun gibi daha bir çok örnek var.yapılacak infazlar inanın bu ülkeniin yararına olacaktır

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    bossie demişsinki ordu devletin başına geçecek gördük 12 aylül darbesini tabi kafadan yazılmış anayasayıda gördük hala cezasını çekiyoruz gelelim ikinci olaya diyarbakırda olay çıkmasının en büyük etkeni yine gizli bir kol tarafından milletin kışkırtılması polis bişey yapamıyormu özel timi çagırıyor adamlar işini bilmiyor ayrıca yapılan tüm çagrılara ragmen polisler kendini kahraman olmaya çalıştırıyor sabahın ezanından beri vali olay çıkmaması için belediye başkanı olay çıkmaması için emniyet ekiplerinin hiç bir olaya karışmamasını uzaktan izlemesini istedi ama polis sabahın köründe joplu ekiplerle her köşeyi tuttu tabi bu yüzdende polis ile vatandaş arasında olay çıktı ayrıca ben başkana yada valiyede destek vermiyorum halkın yaptıgıda yanlış bi olay zaten polis havaya ateş sıkana çatalastikle adam vurana kadar gaz bombası kullansın biber gazı kullansın plastik mermi kullansın bakıyım kimse karışıyormu olaylara

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    ne plastiği ne gaz bombası olurmu öle şey ya..direk üzerlerine ateş edeceksin gerçek silah gerçek mermi ile ..ahh a.k getircen oraya 2 tane skorski 2 tane apache anasını sikecek havadan bak bakalım ne oluyor..Üzerlerine roketler yağdırcan..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    tht çok film izlemek iyi deil savaş alanımı burası tamam millet yapıyor hak vermiyorum ama polisin kulandıgı sopa ve çatalastik yerine gaz bombası atacak ayrıca sen roket atarla gerçek mermiyle millete sıkarsan yada sıktırırsan burası deil tüm dünya ayagıya kalkar ayrıca ölede kolay deil burda insanın üstüne silah sıkmak arada masum adamlarda var

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    peki daha nereye kadar şehit vereceğiz..Ve bu olaylar ne zaman bitecek..Bu zaralar nasıl giderilecek ?..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    bak dedigin olaylar tamamiyla farklı olaylar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Tama dediğin gibi olsun olaylar farklı..PEki Çözüm olarak NE dersin sen bu olaylara ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya tayyip denen kansiz adam birazcik serefli birazcik sahsiyetli olsaydi, AB ye size de korum dayatmalariniza da diip su vatan hainlerini 2 gunde asar gecer giderdi... ( Bknz Ecevit, Nato nun amk diip Kibris'a dalmasi ) bu tip sorunlarda olmazdi, ama tayyip denen zavalli got yalakasinin kafasi plan yapmaya basmadigi icin boyle sikim sikim sikiliriz, ezik araplar bize laf eder, abd savunma bakani Kurdistan'i ziyaret ettim der, ezik tayyip de anca kinar amk...
Toplam Hit: 8801 Toplam Mesaj: 50