folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Özel Üniversiteler De Burslu Eğitim...???

Özel Üniversiteler De Burslu Eğitim...???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    şimdi cemaat; bazı özel ünilerde burslu okuma gibi bi durumum var (bahçeşehir, maltepe, kadirhas, istanbul ticaret vs.) ama "1. sınıfta falan kalırsan bursun kesilir, bursunu kesmek içinde özellikle seni bırakırlar" gibilerinden bir duyum aldım. bu doğrumu yoksa o üniversite 4 sene boyunca benim eğitim ücrertimi karşılamak zorundamı? saygılar...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    belirli bir not ortalaması var, onun altına düştünmü bursun kesilir. bunun için uğraşırlar mı? bilemem ama neden olmasın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    yok hocam öyle birsey koskoca unıvte senin 5-10 mılyarınamı kaldı :D derslerine calıs adam gibi  geçersin zaten.birdeişte  hazırlıkta dahi kalsan seneti yaslarlar sana :D

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

yav hacı dersane hocaları öyle diyo ama dün istenbul üniversitesinden bi öğretim üyesiyle görüştüm oda diyoki 4 sene boyunca bursunu sike sike vermek zorundalar. aksini yaparlarsa mahkemeye verirsin analarını ağlatırsın diyo. hangisi doru şimdi? senin dediğiin başarı bursu olmasın? ben normal eğitim ücretitin karşılanmasında bahsediyorum...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    .

In every job there is a no
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

mimar bunu yazdı:
    -----------------------------

yav hacı dersane hocaları öyle diyo ama dün istenbul üniversitesinden bi öğretim üyesiyle görüştüm oda diyoki 4 sene boyunca bursunu sike sike vermek zorundalar. aksini yaparlarsa mahkemeye verirsin analarını ağlatırsın diyo. hangisi doru şimdi? senin dediğiin başarı bursu olmasın? ben normal eğitim ücretitin karşılanmasında bahsediyorum...

-----------------------------

doru  sike sike weriyolar zaten bursunu :D ama dersten kalınca sike sike ödetiyolar senetleri :DDDd zaaaaaaa istedigin kadar kıcını yırt sende :Dd

bak simdi ozel unıv bursluı girince parasız okuyon işte ders kalırsa yada hazırlıkta ws kalınca direk normal ögrenci konumuna giriyon.okullar kendi basına  burslarda weriyolar mesela sınıfta orttalama yapıon yusdeelli yusdeotuz yusde yirmi gibi benim ark hazırlıkta kaldı yüzde yüz bursu girmişti şimdi ödüyoo taksiktleri .D

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

bazı üni'ler burs u kesmez bazıları 2.00 dan sonra keser bazılarında bu ort başkada olabilir.aslında üni den üniye değişen bişe bu . o yüzde bunu tercih yapıcağın okulla görüşmek gerekir.

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    atılım üni. de %100 bursluysan 3,00 ortalamanın altında kalırsan bursun kesiliyor.3,00 ortalamada her babayiğidin harcı değil.o yüzden sakın atılımı yazmak gibi bi hata yapma.

neyse ne laannn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

burslu bi yerler tutuyorsa aynı bölümlerin çoğu devlet üniversitelerindede tutuyor demektir

kesinlite tavsiye etmiyorum. ortam çok kötüymüş. burslular bi yanda parayla okuyanlar bi yandaymış.. gibi gibi..

der die das
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam ben burslu okuyorum

okul harika kesinlikle gelmeni tavsiye ederim profilden msn e ekle yardımxı olurum 

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

öyle bir kayırmaca yok kimse kimseyi bırakmıyor benim yeditepe de bahçeşehir de bilim üniversitesinde sabancı ve koç da burslu olarak okuyan arkadaşlarım var hiç biri bursunu kaybetmedi ,ama gerçekten çalışman gerekir şahsen ben stresten hoşlanmayan biri olduğum için maddi yetersizliğim olsaydı bursumu bir şekilde kaybedersem ailemi zor durumda bırakacağımı düşünseydim gitmeyi istemezdim insanlık hali yani ne bileyim kötü bişey olur aşık olursun hasta olursun canın sıkılır sınavlarını etkiler falan diye ama

somut düşünen planlı arkadaşlar için hiç bir sakınca görmüyorum oldukça güzel imkanları da var özel okulların kendine inanıyorsan kimse köstek olmayacaktır merak etme ama çok bilinmedik özel okulları tercih etme derim.

başarılar.

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
Toplam Hit: 3202 Toplam Mesaj: 19