folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Özel Üniversiteler De Burslu Eğitim...???

Özel Üniversiteler De Burslu Eğitim...???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Kaliteli isim yapmış ünilerde sorun çıkmaz ama dikkat ettiysen onların burslu programlarının puanları gayet yüksek..Kolpadan üniversitelere gidersen burslu niyetine sorun çıkabilir..Onun yerine devlet yazman daha mantıklı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyshot
    hyshot's avatar
    Erkek
    3.00 ortalama yapmada ne var ki la :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Profesor bunu yazdı:
    -----------------------------
    atılım üni. de %100 bursluysan 3,00 ortalamanın altında kalırsan bursun kesiliyor.3,00 ortalamada her babayiğidin harcı değil.o yüzden sakın atılımı yazmak gibi bi hata yapma.

ahaa bi atılımzede daha buldum =)

burslu musun hocam sen..

konuya da bi katkım olsun, hocam bursluysan 1.snfta kalırsan bursun kesilir vs laflara takma kafana, saydığın ünilere 100de100 burslu giriosan zaten 1.7nin altına düşüp kalcak biri diilsindir. okulların şartlarını araştır.. bizim atılım %50 bursludan 2.5 %100 bursludan 3.0 ortalama istiyor. ortalaman yetmezse,yaz okulunda açılan derslerden alıp tamamlayabiliyorsun vs (tabi ders başı 850 dolar ) , başkent bildiğinm kadarıyla 2.0 istiyor.. bursu kesmeyen okullar felan var araştır iice derim ben

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hyshot bunu yazdı:
    3.00 ortalama yapmada ne var ki la :D

şakacı çömez :D 4 üzerinden 3 85-90 a tekabül eder 

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zulu
    zulu's avatar
    Erkek
    Yeditepedeym bizim burada ayrımcılık falan yok. Not ortalaman belli seviyenın altına duserse bursun yanar doğru. Fakat dusmesı ıcın bır sebep yok, o puanı almıssan calıskansındır zaten buna ilaveten hocalar burslulara biraz daha toleranslı oluyorlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:

Profesor bunu yazdı:
    atılım üni. de %100 bursluysan 3,00 ortalamanın altında kalırsan bursun kesiliyor.3,00 ortalamada her babayiğidin harcı değil.o yüzden sakın atılımı yazmak gibi bi hata yapma.

ahaa bi atılımzede daha buldum =)

burslu musun hocam sen..

konuya da bi katkım olsun, hocam bursluysan 1.snfta kalırsan bursun kesilir vs laflara takma kafana, saydığın ünilere 100de100 burslu giriosan zaten 1.7nin altına düşüp kalcak biri diilsindir. okulların şartlarını araştır.. bizim atılım %50 bursludan 2.5 %100 bursludan 3.0 ortalama istiyor. ortalaman yetmezse,yaz okulunda açılan derslerden alıp tamamlayabiliyorsun vs (tabi ders başı 850 dolar ) , başkent bildiğinm kadarıyla 2.0 istiyor.. bursu kesmeyen okullar felan var araştır iice derim ben

yok hacı burslu değilim.ama %100 burslu arkadaşlarım var.onların çektiklerini söleyim dedim :)

neyse ne laannn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Eger gittigin yer ticarethane ise kesilir haci ona gore. Yonetimle konusman %100 tavsiye edilir. O riske girme. Gercekten 3.00 yukarsini tutturmak zor muhendisliklerde.

I find your lack of faith disturbing.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Okan Üniversietsi bursu kesmio hocam ben ordayım gayette memnunum tavsiye ederim

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
Toplam Hit: 3208 Toplam Mesaj: 19