folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Para Biriktirmek İsteseniz Hangi Yolu Tercih Edersiniz?

Para Biriktirmek İsteseniz Hangi Yolu Tercih Edersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Selam Hocalar Seneye Kadar  Para Toplamam Gerekiyor...Yalnız Para Biriktirmek İçin Hangi Yolları Tercih Edersiniz?

Not:Bankada Bir Hesab Açmak İstiyorum Her Ay Belli Bir Miktar Para Yatırırım Ama Parama Faiz Binmesini İstemiyorum...Ve Yaşımız Daha 18 İnden Gün Aldık Acaba Bu Mümkünmüdür?

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sittin sene birikmiyor her zaman farkli biseyler icin harcama cikiyor benim bir turlu yapamadigim birsey bu para biriktirme, kucukte gecse buyukte ya kumar oynarim yada yeni seyler alirim 

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

bankaların "hesap işletim ücreti" diye aldıkları zımbırtıdan haberin varmı? para biriktireyim diye yedirme elaleme harçlıklarını. bi iki bankanın genç hesap adı altında işletim ücreti almadıkları hesaplar var ama onlarda sen 18 ini doldurunca sömürmeye baslıyor.

iyisimi evde paranı topla. çeyrek altın parasına ulasınca git  altın al. hem kazandırır hemde faziden uzak.

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

uhp bunu yazdı:
    -----------------------------

bankaların "hesap işletim ücreti" diye aldıkları zımbırtıdan haberin varmı? para biriktireyim diye yedirme elaleme harçlıklarını. bi iki bankanın genç hesap adı altında işletim ücreti almadıkları hesaplar var ama onlarda sen 18 ini doldurunca sömürmeye baslıyor.

iyisimi evde paranı topla. çeyrek altın parasına ulasınca git  altın al. hem kazandırır hemde faziden uzak.

Aklıma çok geldi ama aynı şey hocam :| Altın bir inip bir çıkıyor hiç belli olmuyor artı aldığında 100 tl ise bozdururken altını 96 ya alıyosun :| Yine elaleme bok yoluna gidiyor paran...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

hesab değil "hesap" diye yazılır onun doğrusu..

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:

hesab değil "hesap" diye yazılır onun doğrusu..

Kusura bakam birader Biz Sizler Gibi Yetişemedik daha....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

Aklıma çok geldi ama aynı şey hocam :| Altın bir inip bir çıkıyor hiç belli olmuyor artı aldığında 100 tl ise bozdururken altını 96 ya alıyosun :| Yine elaleme bok yoluna gidiyor paran...

ben düştüğünü hiç görmedim. ha şöyle olabilir: 10 lira yukselir 1 lira iner.gecenlerde 2-3 ayda çeyrek altında 15-20 lira artıs olmustu. altın daima kazandırır. ki senn istediğin sadece paranı elinde tutmaksa hiç korkma altından kaybetmezsin.kazanmak istersen  aldıktan en az 6 ay felan sonra bozdur.

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

uzun zamandır para biriktirme meraklısı olan biri olarak söyleyeyim altına yatır kesinlikle ;) pişman olmazsın

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

uhp bunu yazdı:

enes bunu yazdı:

ben düştüğünü hiç görmedim. ha şöyle olabilir: 10 lira yukselir 1 lira iner.gecenlerde 2-3 ayda çeyrek altında 15-20 lira artıs olmustu. altın daima kazandırır. ki senn istediğin sadece paranı elinde tutmaksa hiç korkma altından kaybetmezsin.kazanmak istersen  aldıktan en az 6 ay felan sonra bozdur.

Ben zaten şimdi biriktirmeye başlayıp seneye bu zamanlar Bozdurucam inş. :) Altına baş vuralım İnş. Mantıklı Olur...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

uzun vadede is altın, kısa vadeyse döviz derim ben

yıkılma sakın !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

eline geçen en ufaktan en büyüğe kadar paranın 10da1ini ne olursa olsun ne için olursa olsun harcamayacaksın köşeye atacaksın

ama ne olursa olsun harcamayacaksın

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 3466 Toplam Mesaj: 20