folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Para Biriktirmek İsteseniz Hangi Yolu Tercih Edersiniz?

Para Biriktirmek İsteseniz Hangi Yolu Tercih Edersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

cepte ne kadar bozuk para varsa sigara paketine atıyodum 3 ay sonra baktım 4 tane paket olmuş saydım 1 çeyreklik para var gittim aldım hemen. 2.ye abanıyorum şimdi.

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Şimdi hocam bende aynı konu üzerinde düşünüyorum, yaklaşık 5-6 aydır öğrenci kredisi hesabında biriktiriyorum, seneye yazın bozdurucam.Nasıl paraya para kazandırırım acep, altın alsam ne kadar alabiliyorum acaba?670 tl m var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

mont-blanc bunu yazdı:
    -----------------------------

uzun vadede is altın, kısa vadeyse döviz derim ben

Uzun vade tam anlamıyla 1 Yıl

@Prometheus

Harcamaya niyetim yok çünkü sonunda İstediğim Hayalini kurduğum şeyler var :)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

PathfindeR00 bunu yazdı:

Şimdi hocam bende aynı konu üzerinde düşünüyorum, yaklaşık 5-6 aydır öğrenci kredisi hesabında biriktiriyorum, seneye yazın bozdurucam.Nasıl paraya para kazandırırım acep, altın alsam ne kadar alabiliyorum acaba?670 tl m var.

Çeyreklerin fiyatı en son 80-90 arasıydı yani tahmini 2 tane Tam Altın alırsın Heralde...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

yerinde olsam herhangi bir bankadan vadesiz hesap kartı alırım babamın üzerine . kart sende olur yatırabilirsin ama çekemezsin .

benim bir arkadaşım öyle yaptı 5-6 bin lira biriktirdi düğün masrafını çıkardı :/

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Çeyrek altın ne kadar?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek

parayı bi kenara ayırman gerekiyor, ayırdığın yer çok önemli çabuk ulaşılacak bi yere koyarsan parayı asla o para birikmez, tavsiyem kumbaradır :D

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

en iyisi bireysel emeklilik uzun vadede düşünüyosan tabi. Geçenler de bir banka yetkilisi randevu alıp evime kadar geldi 2/3 saat bıkmadan usanmadan anlattı ve sorduğum bütün sorulara cevap verdi en az o yetkili kadar bilgi sahibiyim diyebilirim :) Ama forumda bankacı arkadaşlar da var sistemi anlatırlarsa faydasını anlıcaksınız.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

recobaba bunu yazdı:

en iyisi bireysel emeklilik uzun vadede düşünüyosan tabi. Geçenler de bir banka yetkilisi randevu alıp evime kadar geldi 2/3 saat bıkmadan usanmadan anlattı ve sorduğum bütün sorulara cevap verdi en az o yetkili kadar bilgi sahibiyim diyebilirim :) Ama forumda bankacı arkadaşlar da var sistemi anlatırlarsa faydasını anlıcaksınız.

Yaw Şimdi Dediğim yöntemle aynıdır değişen bişi yok :|

Seneye kadar biriktiricem bir banka hesabına atıcam yalnız o adamların kullandığım için benden Benim paramdan biraz çekecekler düzenli ama altın yapsam :| Altın çıktığında Bozdursam alsam paramı indiğinde takrar altın alsam bölece çıkan altından kalan paranın üzerine para koyup bir tane altın daha almış olurum.. Herkesin sölediği mantıklı Altın daha iyi yaw :| Bir tek bozdurunca Göte Kaçıyor Oda Bankadan İyidir...

Toplam Hit: 3473 Toplam Mesaj: 20