Parliament Cinema Club

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    90'lı yıllar henüz çok küçüğüz.Henüz saat 9-10 Star TV'yi izliyoruz ve pazar günü.Her pazar gününde olduğu gibi bizimkiler bitiyor ve kısa bir reklam arasından sonra bu muhteşem jenerikle birlikte pazar gecesi sineması başlıyor.Henüz çok küçüğüz ve binbir hayaller kuruyoruz.Işıl ışıl Newyork ışıkları gözümüzün önünden geçerken ve romantik güzel bir müzikle kendimizden geçiyoruz.Sırf bu jenerikten dolayı küçüklüğümden beri hep Newyork'a gitmek istemişimdir.Allah kısmet ederse de mutlaka gideceğim.Bilmem sizin için ne kadar anlam taşıyor.Fakat 90'lı yılları tam anlamıyla yaşayabilmiş kişiler için çok anlam taşıyor.Zaten internette aratırsanız birçok fanı olduğunu göreceksiniz.Televizyonun izlenebileceği en güzel dönemlerdi.Fakat yaşımız küçük olduğu içinde yatma saatimiz çoktan gelmişti.O kaliteli filmlere doyamadan tarihe karıştı gitti.Msn'de excalibur arkadaşımın bir link yollaması sonucu tesadüfen buldum ve meraklıları için paylaşmak istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=T62W2fUA8ZY

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    :| Ahh ahh ne günlerdi aq ya... "yarın erken kalkıcaksın hadi şimdi uyku vakti" repliğiyle başlayan rüyalarda sonlanan film kuşağı. üeee oldum :/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Star TV'nin logosu maviyken daha bir sexi duruyordu :) Senden benden başka hatırlayan yok galiba.Yaşlanmışız :|

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Cidden demekki kimse hatırlamıyor :) Yada anasayfada amkı$mıo die kimse buraya rağbet etmio :| offf off ne günlerdi yaa :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ulan tüm anılarım bir anda tepreşmeye başladı... gözlerim doldu lan ağlayacam neredeyse

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Star TV'nin logosu maviyken daha bir sexi duruyordu :) Senden benden başka hatırlayan yok galiba.Yaşlanmışız :|

Hatırlayan biri geldi galiba..

Filmden önceki yarattığı his uzun yıllar silinmeyecek şekildeydi.

Batman ni dün gibi hatırlıyorum film olduğu günlerde heyecan kaplardı içimi..

Ha bu arada bu verdigin guzel değil. Birde bir diğeri var bunun o şahaneydi.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    8mm bunu yazdı:

Hatırlayan biri geldi galiba..

Filmden önceki yarattığı his uzun yıllar silinmeyecek şekildeydi.

Batman ni dün gibi hatırlıyorum film olduğu günlerde heyecan kaplardı içimi..

Ha bu arada bu verdigin guzel değil. Birde bir diğeri var bunun o şahaneydi.

Evet hoca öbürü daha güzeldi.Fakat bunu bile zar zor buldum idare edin artık :) Gönül isterdiki yüksek çözünürlük ve o kaliteyle öbürünü bulup izleyelim.Bu videoyu ekleyen satakokkk denen adam koleksiyonunu yapmış bunların.Yakında onuda bulur :)

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    O zmnlar Star Tv nin ba$ında Jhem Uzan vardı (:  gelin 4ümüz Parliament Cinema Club Fan kuralım!:P
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    ahah süpermiş saol :)

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    alp gerçekten çok güzel bir noktaya değinmiş cheers diye bir klasik vardı barın girişine o sokaklara her seferinde özenir çankaya yı kumrular ,seymenler parkı çevresini oraya benzetirdim şimdi ki zamanı düşününce insanın içini huzur kaplıyor

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

::D dai nerden buldun yaaa ulan neydi bee tam film başlıo abimle sotelenmişiz tv nin başına peder gelirdi zıbarın yatın die yarın okul var :S amk yaa :D

Living Death
Toplam Hit: 5198 Toplam Mesaj: 24