Person Of İnterest İzleyenler (İzlemeyene Spoiler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Son bolumu dun izledim dizi ozellikle son sezon kotuydu bi kac bolum guzel yaptilar gerisi filler tadinda gecti ama son bolum ile finale dair heyecan yaratti. Yeni bolumlerde nasil surprizler olur sizce.

ELias guzel bi hareket cekti ama cidden o kdar aciz kalmazdi oyle bi durumda. Sameen hain cikti gibi makine teslim oldu john ortalikta yok nasil baglayacaklar merak ediyorum.

Birde root hareketi ile beni benden aldi soylemeden gecmeyelim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

--SPOİLER!!!

--SPOİLER UYARISI YAPTIM HALA OKUYORSAN SENİN SUÇUN.--

4. Sezon 21. Bölüm Asylum'da görülen bir başka gönderme daha: Ernest Thornhill.

Ernest Thornhill 2. Sezon 21. Bölüm Zero Day'de gözükmüştü. Son zamanlarda neredeyse tüm ankesörlü telefon şirketlerini satın almış, serveti 20 milyonun üstünde bir iş adamıydı ve Makine'nin son saatlerinin yaklaştığı bir zamanda numarası çıkmıştı. Uzun araştırmalar sonucunda Thornhill'in aslında var olmadığı ve Makine'nin kendisi olduğu anlaşıldı. Finch'e göre "hayatta kalma içgüdüsünün bir ürünü" idi. Ankesörlü telefon şirketlerini satın alması ise Makine'nin kendini yeniden başlattığında tüm şehirdeki telefonlardan sadece birinden arama yapması ve cevap veren kişiye tam yetki vermesi içindi.

-----------------

Fotoğrafın arkaplanında, soldaki çocuk ve sağ köşede duran adam tanıdık geldi mi?

Önceki bölümlerde bu çocuğun Samaritan'ın arayüzü olduğunu gördük. Gabriel Hayward. (4. Sezon 10. Bölüm Cold War)

Adam ise Gabriel ile önceden karşılaşmış olup Samaritan'ın arayüzü olduğuna inanmayan senatör Ross Garrison. (4. Sezon 12. Bölüm Control+Alt+Delete)

mkyb tarafından 05/May/15 13:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

final verseler artık dayanacak gücüm kalmadı izlemek için , birkaç bölüm daha çekip tadında bıraksınlar. bugün michael emerson ile live chat var 19 pm de facebook poi sayfasından bakabilirsiniz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Final bolumu bugun iste nefesler tutulacak altyazi beklenecek. Ama gercekten sameen hain cikarsa ve makine oyle kuzu kuzu teslim olursa direk alt+f4 yyaparim.

Ama kesin birini harcayacaklar ekipten bu kargasadan biri sag cikmayacak kim olur orasi mechul. Hazir alismisken sameeni oldurur herhalde senarist yada ihale garibim fosco'ya kalir :/ 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hocam son sezonda kaç tane film tadında bölüm yaptı adamlar.

J.J. Abrams'ın tarzı çok güzel başlayıp, olayları içinden çıkılamayacak kadar karmaşıklaştırıp, son sezonda acele bir şekilde bitirmek diye özetlenebilir :P Büyük ihtimal gene 5. sezonda bitirirler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Hocam son sezonda kaç tane film tadında bölüm yaptı adamlar.

J.J. Abrams'ın tarzı çok güzel başlayıp, olayları içinden çıkılamayacak kadar karmaşıklaştırıp, son sezonda acele bir şekilde bitirmek diye özetlenebilir :P Büyük ihtimal gene 5. sezonda bitirirler.

Bknz : Lost 

Son sezonu yarıda bıraktım izlemedim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Elias son oyunumu sergiliyorum demişti.İlerisi gelir bence diziye gelince yok yok birşey oldugu yok fıstık gibi devam etsin lan yoksa çarşamba günlerini özlemle beklemem sona erer :(

Makina bence kurtulucak çünkü araya birde o şişman kadın giriyor şimdi olayların seyri değişicek gibi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bence makine Samaritan'a kendi yeri olarak Dominic'in mekanını gösterdi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bence makine Samaritan'a kendi yeri olarak Dominic'in mekanını gösterdi.

sanmam hocam. o kadar basit ve çocuksu bir durum yapmazlar. öyle olsa olay şuna döner:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Sameen hain mi çıktı ? yokartık daha neler nerden çıkarttın onu :D

Troubles'll come & they'll pass
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

onu bunu bilmem de. finch'in 7 yıl boyunca çocuk büyütür gibi makineyi eğitmesine bitmiştim ben.

imza.
Toplam Hit: 4054 Toplam Mesaj: 43