Person Of İnterest İzleyenler (İzlemeyene Spoiler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

2 hafta önce bitirdim,hayattan soğudum,boşlukta kaldım amk.Başka fim,dizi izleyeyim dedim yarıda kapattım.Daha iyisini izleyeceğime dair umudum kalmadı.Birçok dizi,binlerce bölüm izledim.4*11 ve 4*22 hepsini sildi hafızamdan.5.sezon için yönetmen 'bugüne kadar gördüğüm en iyi final' yorumunu yapmış.4*22 den daha iyi bir finali düşünemiyorum.Poi bölüm başına puanlamada ilk sırada yer alıyor.Ancak neden iptal edileceğini anlamadım.Çöp diziler başı çekiyor,poi hala belirsiz.5.sezona göre devamı gelir diye düşünüyorum.
    4*22 hakkkında ; son sahnede çanta ile kapıdan çıkınca Finch 'Siz her zaman böyle zorlukları sevmişinizdir Mr.Reese' diyordu.Root ile Reese neden öyle dediğini anlamamış gibi Finch'e dönüp baktılar.Oysaki tüm samaritan ajanları öldürüldü,çatışma bitti.O anda iki suv dolusu samaritan ajanı geldi,ateş etmeye başladı.Acaba Finch onların geleceğini biliyor muydu ? Ayrıca dışarıda ajanları etkisiz hale getirmek için John kendi planını yaptı,makine bu stratejiyi hesaplayamadı mı ? Samaritan düzensizlik yapanları ortadan kaldırmaya başladı ancak hayalet olan Elias'ı nasıl tespit edebildi ? Son çatışmadan kurtulsalar bile metroya nasıl girecekler,artık ifşa oldular.Orası kör nokta değil bildiğim kadarıyla.Aklımda deli sorular.
    6 Ocak'ta başlayacağı söyleniyor.Efsane bir sezon olacağını düşünüyorum.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçen sene bitiriceklerdi . Uzattılar , şimdi de toparlıyamıyorlar : )

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 4046 Toplam Mesaj: 43