folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php İle Bitcoin Borsa Scripti Yapmak

Php İle Bitcoin Borsa Scripti Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. php ile btc.ltc, ethereum vs alınıp satılavilecek bir borsa scripti yapmak istiyorum yaptığım araştırmalardan anladığım kadarıyla blockchain.info bazı apiler sunarak bu işi kolaylaştırıyor ama kontrol tamamen elimizde olmuyor.

php kullanarak nasıl coin borsası yapabilirim? cüzdan oluşturma vs gibi işlemleri tamamen kendim yapmak istiyorum araştırmaya nereden başlayacağımı bilemedim. türkiyede söylediğim şekilde çalışan bir kaç site var btcturk.com, paribu gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

hortlatayım bari

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

hocam opensource bitcoin wallet kullanıp kendi php sisteminle entegre edebilirsin.

Mesela https://github.com/johnathanmartin/piWallet

googleda arat başkada çıkar illaki biri işini görür.

Senin yapacağın şey ise her üyene bu cüzdandan yeni bir hesap oluşturup o hesaplar arası transfer yaptırman olacak. 

Tabi senin elinde biraz BTC olmalı mesela ben geldim TL verdim benim senin sitendeki cüzdanıma btc havuzundan aktarabilmelisin. Daha sonra ben o btc yi başka cüzdanlara aktarabilmeliyim.

ama temelde bu açık kaynak cüzdanlar işini görür 

bende digitalicomaker.com un türkiye ayağını yapmayı düşünüyorum ama zor bi işe benziyor. Türk firmalarının daha kolay ICO başlatması için birşeyler yapma düşüncem var bakalım fırsat olursa artık..

bu arada bi daha baktım piWallet işni görmeyebilir şunada bakarısn

https://github.com/wlox/wlox

Keyr00t tarafından 29/Tem/17 00:31 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

hocam apilerden yürüyüp güzel bir algoritmayla proje yaparsan hem kazandırırsın hem de iyi kazanırsın. yürü derim ama son yapılan yasal düzenlemeleri de bir kurcala. önünü kestiler diye hatırlıyorum türkiye'de.

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

teşekkür ederim arakdaşlar yorumlarınız için bir adım bile yol alamadım henüz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

hocam gelişme var mı ?

paribu, btc-turk ve koninim dışında borsa alım satımı için yerli yabancı güvenilir site önerisi var mı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

öneri değildir. sadece adresini bildiğim bir siteyi yazıyorum, kullanmıyorum

bitturk.com

eth btc ltc xrp 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

bddk nın henüz dijital para birimleri ile ilgili bir düzenlemesi yok. batıyı takip edeceğiz bu yeni teknlojide şeklinde bir açıklama yapmışlardı. açılan borsalar anonim şirket, limited şirket olarak faaliyette şuan. 

HACKEROKAN!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

bende bişeyler yapıcam da hiç anlamıyorum ki, tek bildiğim sha256'nın bi kaynağı yok, yaptığın işlemleri şifreliyorsun. Çok garip bişey. Aklım almıyor.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

gdax uzerinden boyle otomatik bir sekilde al sat yapabilen bi bot var mi? biz basinda durmadan al sat yapsin dondursun parayi.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Dostlar surekli yukselen bir trendde neden al sat yapasiniz ki? Riske atabileceginiz kadar bir miktari alin, sadece bekleyin. En yuksek kari boyle edersiniz. Ihtiyaciniz oldukca cekersiniz. 

Yanlis miyim acaba?

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 3106 Toplam Mesaj: 14
borsa exchange bitcoin btc