folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder "PHP" Rüzgarı Başlıyor !

"PHP" Rüzgarı Başlıyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    benimde bişiler yapmam lazım başlayım bede ufaktan

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Oturum Yönetimi (Session) ile ilgili güzel bir döküman gayet basit bir anlatımı ve açıklayıcılığı var :) giriş için bence gayet hoş...

http://kisalink.com/db9ad98/

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ilk gün biraz kastı hep ..çocuu ; karakteri yüzünden

sonra biraz kavradım olayı sql bildiğimden okonuda sıkıntı çıkmadı zaten. session, if else, gibi dalgalarıda öğrendim :C

ekle-sil-oku-login olma gibi işleri öğrendim :F

post işlemi çok kastı :| ama onuda çözdüm. güzel bişiy yeni bişiyler öğrenmek. profilimi güncelleme vakti geldi :D

http://hotfile.com/dl/15996713/59a0ad9/php.rar.html

işte buda benim yaptığım örnekler. temel düzey. yeni başlayanlar için kendim yaptım ekle sil göster hit arttırma vs gibi örnekler bulabilrsiniz.

edit ayrıca zorkaya tesüf ederim :| linkcim.net  dururken kısalink :| cıkcıkcık

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

Güzel gidiyosun aynen devam .. :) bu asamalar bittikten sonra php ye tam anlamıyla girmis sayılıyosun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Basit bir üye kaydı oluşturmak için örnek :) Bu arada bunu yazabilecek düzeye geldim fakat sql hakkında bilgi almam gerekli galiba php yi kaptık ama database ile ilgili bi bilgim olmadan bi işe yaramayacak gibi duruyor :(

http://linkcim.net/2310

edit: FOXXLY seni mi kırıcam al linkcim.net :B 1 yıl önce senin özel o kabak tatlını yapmıştım sütlü ne rezil bişidi lan o  :B

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

ilk gün biraz kastı hep ..çocuu ; karakteri yüzünden

sonra biraz kavradım olayı sql bildiğimden okonuda sıkıntı çıkmadı zaten. session, if else, gibi dalgalarıda öğrendim :C

ekle-sil-oku-login olma gibi işleri öğrendim :F

post işlemi çok kastı :| ama onuda çözdüm. güzel bişiy yeni bişiyler öğrenmek. profilimi güncelleme vakti geldi :D

http://hotfile.com/dl/15996713/59a0ad9/php.rar.html

işte buda benim yaptığım örnekler. temel düzey. yeni başlayanlar için kendim yaptım ekle sil göster hit arttırma vs gibi örnekler bulabilrsiniz.

edit ayrıca zorkaya tesüf ederim :| linkcim.net  dururken kısalink :| cıkcıkcık

ahahha :D a se pe ci, pe he pe ye mi dönüyor acep??

-

Hoca aspden geçince bune len demiştim ama ilerledikçe aspden daha rahat geliyor.

php.net 

adresinde hala bilmediğim bi ton fonksiyon var.Aspden daha sağlam fonksiyonlar var..Hem kolaylık sağlıyor.Mesela

php de md5 ile zumsuk yazdırmak için ;

echo md5("zumsuk");

yeter..Gel görki asp ile yaptıralım :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Gayet güzel hızlı bir şekilde ilerliyorum hamdolsun gayet basit bir dil çok hoşuma gitti ve baya da zevkli :) Tıkandığım yer de sormak yerine bi taraflarımı yırtınca çözümünü bulduğunda insan daha da zevk alıyo :) Basit bir üye sistemi yazabilecek konuma geldim fakat bir sorn vardı o da sql bilmemem. Basit bir şekilde sql hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bir kaynak :

http://linkcim.net/2311 ayrıca benim gibi yeni başlayanlar da burada nerede olduklarını yazarlarsa fln birbirimize yardımcı olabiliriz çok da güzel olur dayanışma içinde hade bana eyw. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

Gayet iyi gidiyorsun. Ben bir üyelik sistemi yapıp upload etmiştim sanırım bu konuya.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    eywallah bende baslamak istiyordum burdan baslarim artik .

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    eywallah bende baslamak istiyordum burdan baslarim artik .

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 15018 Toplam Mesaj: 113