folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pinkman E-Likit Satışı (Tbt İndirimli)

Pinkman E-Likit Satışı (Tbt İndirimli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhabalar hocalar,

E-Likit üretim işine girmiş bulundum. Daha önce konusunu açıp fikir alışverişi yapmıştım hatırlayanlar vardır.

Şimdilik sadece 2 çeşit likit üretimi var 2'si de benim all day vape yani tüm gün içim likitim baymaz buharcı dili yapmaz stabil ve muazzam bir tad. Çeşitler broşürde mevcut.

Ek olarak; ekipmanınızı söylerseniz size uygun likiti önerebilirim. Zira çeşitlerden birisi DL için uygun diğeri MTL için.

Ücret: 30ML TBT İÇİ: 25TL TBT DIŞI: 35 TL

+ 9TL KARGO

Siparişler için TBT ÖM; ya da instagram.

Ödeme yöntemleri: Finansbank Enpara (Şimdilik)

https://www.instagram.com/pinkmanelikit/ 

https://www.youtube.com/watch?v=VTS7aVngmVc&feature=youtu.be 

Instagram hesabını takip ederseniz sevinirim; Siparişlerinizi buradan veya instagramdan yapabilirsiniz. Instagram'a gönderdiğiniz mesajlarda TBT'den geldiğinizi belirtmeyi unutmayın.

https://www.instagram.com/pinkmanelikit/ 

Cayan tarafından 01/Kas/18 08:09 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

pg oranı biraz yüksek değil mi? boğaz vurumu nasıl?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    alicem bunu yazdı

Hocam merhabalar, reçetelerde ki pg oranları rahatsız etmeyecek düzeyde. Zaten hatrı sayılır bir kısmını aromalardan alıyor. Boğaz vurumu tatminkar. DL çekimde boğmaz içtiğinizi anlarsınız. MTL içimde de ateşli sigara içimine en yakın vurumu yakalarsınız. Tabii kişiden kişiye değişir bunlar bu benim kendi izlenimlerim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı

kremali falan aromalar kullanilinca bogaza vurumu nispeten daha yumusak oluyor muhtemelen.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı
    alicem bunu yazdı

kremali falan aromalar kullanilinca bogaza vurumu nispeten daha yumusak oluyor muhtemelen.

Evet hocam kremalı olan strawbitch likiti smooth bir içime sahip.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Hocam selamlar,

Şöyle 30 - 50 ML ile uğraşmak istemiyorum. Bana yarımlık yada 1 litrelik bidon,kavanoz herneyse - o şekilde satış yapabilir misin ? Ben 6 mg nikotinli kullanırım. Özellikle yoğun aromalı ( naneli'ler hariç ) ne varsa severim :) Özel mesajla bana bir ulaşır mısın ? 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kullandığın aroma, pg, vg ve nikotin markaları ne hocam ?

strawbitch alıp deneyebilirim hem destek amaçlı hemde güzel likit arayışım var ^^ yalnız ben bu aralar pg yüzde 10 almayı düşünürken bilemedim 60-40 nasıl bi tat bırakır 80-20'den daha yüksek pg kullanmadım daha önce. 

birde sadece nbase satmanı rica etsem 100ml ve 200ml için fiyat verebilir misin ? 3mg nikotinli. beni 2 yere kargo parası verme derdinden kurtarırsın.

öneri: hocam şu an piyasada yerli likitlere göre fiyat fazla gibi özellikle tbt dışı fiyat. sana maliyeti filan nedir bilmiyorum tabi ama giriş için daha makul bi ücrete çekebilirsen daha fazla kişinin denemesini sağlarsın diye düşünüyorum. dışarıdan getirmek zor getirenler pahalıya satıyor. tutturursan güzel iş likit olayı diye düşünüyorum.

Kreyzi tarafından 31/Eki/18 19:30 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

kullandığın aroma, pg, vg ve nikotin markaları ne hocam ?

strawbitch alıp deneyebilirim hem destek amaçlı hemde güzel likit arayışım var ^^ yalnız ben bu aralar pg yüzde 10 almayı düşünürken bilemedim 60-40 nasıl bi tat bırakır 80-20'den daha yüksek pg kullanmadım daha önce. 

birde sadece nbase satmanı rica etsem 100ml ve 200ml için fiyat verebilir misin ? 3mg nikotinli. beni 2 yere kargo parası verme derdinden kurtarırsın.

öneri: hocam şu an piyasada yerli likitlere göre fiyat fazla gibi özellikle tbt dışı fiyat. sana maliyeti filan nedir bilmiyorum tabi ama giriş için daha makul bi ücrete çekebilirsen daha fazla kişinin denemesini sağlarsın diye düşünüyorum. dışarıdan getirmek zor getirenler pahalıya satıyor. tutturursan güzel iş likit olayı diye düşünüyorum.

Hocam pozitif yorumlarınız için teşekkürler sorularınızı PM ile yanıtladım.

TBT dışı fiyat konusunda malum dolar kuru yüzünden tüm bu ürünlere zam geldi. Maliyetlerimiz neredeyse %30 arttı. Diğer üreticilerinde fiyatları yükselteceğini biliyorum. Ek olarak ben öyle 1-2 aroma koyup satmadığım sağlam mixler hazırladığım için bu işinde fiyatını arttıran aroma olduğu için ne yazık ki şu an tbt dışı fiyatı buraya sabitlemek zorundayım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

nikotinsizi yok mu bunlarin?

sigara icmeyen adamim ben. nargile niyetine kullaniyorum

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

Hocam selamlar,

Şöyle 30 - 50 ML ile uğraşmak istemiyorum. Bana yarımlık yada 1 litrelik bidon,kavanoz herneyse - o şekilde satış yapabilir misin ? Ben 6 mg nikotinli kullanırım. Özellikle yoğun aromalı ( naneli'ler hariç ) ne varsa severim :) Özel mesajla bana bir ulaşır mısın ? 

Damacana ile al hocam, omurluk olsun :))

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

%kaç saflıkta, imza olarak içine biber atıyor musun?

Toplam Hit: 4686 Toplam Mesaj: 44
e-sigara e-likit satış likit satış likit e-likit