folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pinkman E-Likit Satışı (Tbt İndirimli)

Pinkman E-Likit Satışı (Tbt İndirimli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Hayırlı satışlar bulursam bi cihaz ben de alabilirim. Bugün birinin elinde şu cihazı gördüm var mı kullanan veya deneyen bunu kullansam nasıl olur filan
    Justfog Minifit Pod

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı

Hayırlı satışlar bulursam bi cihaz ben de alabilirim. Bugün birinin elinde şu cihazı gördüm var mı kullanan veya deneyen bunu kullansam nasıl olur filan
    Justfog Minifit Pod

Hocam podlar pek kullanışlı cihazlar değiller. Kartuşuydu özel likitiydi çok sıkıntılı. E-Sigara Mod ve atomizer bakın derim.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. 

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bi ara hatirlat sana orjinal likitlerin tariflerinin oldugu adresi gondereyim cok kalite likitler mevcut

Hayrani oldugum - lucifer mukemmel nar aromali

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Bi ara hatirlat sana orjinal likitlerin tariflerinin oldugu adresi gondereyim cok kalite likitler mevcut

Hayrani oldugum - lucifer mukemmel nar aromali

Tabii ki hocam yeni tadlar araştırmayı severim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı

Justfog Minifit Pod

İlk çıktığı zamanlarda alıp kullandım hocam salt likit ile beraber. Salt nikotinli likitle ya da yüksek nikotinli (18-24 mg) likitle kullanmayacaksan hiç bir işine yaramaz. Standart satılan 3-6-9 mg ile hiç verim alamazsın. 

Şarjı 3 kartuş bitimini görüyor. Kartuşları 6 kez doldurabildim. 2 kez pamuk değiştirdim kartuşta, 2 kere de tel+pamuk değiştrdim. istediğim gibi olmadı elden çıkarttım sonra :) Dinner Lady - Lemon Tart 50 mg Salt nikotinli likitle kullandım. Salt-Base 50 mg ile kullandım ama sarmadı beni :)

punto cero
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İndirim günceldir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Thanatos bunu yazdı

Justfog Minifit Pod

Hocam podlar pek kullanışlı cihazlar değiller. Kartuşuydu özel likitiydi çok sıkıntılı. E-Sigara Mod ve atomizer bakın derim.

Hocam neden öyle dedin ya çok hoşuma gitmişti o boyutu o şekilde var mı önerebileceğin sıkıntısız kullanabileceğim bir alet

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    Thanatos bunu yazdı

Justfog Minifit Pod

Hocam neden öyle dedin ya çok hoşuma gitmişti o boyutu o şekilde var mı önerebileceğin sıkıntısız kullanabileceğim bir alet

Hocam vaporesso revenger kit diye bir cihaz var. Normalde pico önerirdim ama çok giriş seviyesi olur ve 22mm atomizer kullanmak zorunda kalırsınız.

Vaporesso revenger kit baya stabil bir cihaz yeni başlayacak birine kıyasla şimdilik normal atomizerini kullanırsınız. Sonraları keyfinize göre atomizer bakarsınız kendinize.

https://www.youtube.com/watch?v=dznWnXGAy-U

Cayan tarafından 05/Kas/18 15:58 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Deneyelim bakalım :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Thanatos bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    Thanatos bunu yazdı

Justfog Minifit Pod

Hocam vaporesso revenger kit diye bir cihaz var. Normalde pico önerirdim ama çok giriş seviyesi olur ve 22mm atomizer kullanmak zorunda kalırsınız.

Vaporesso revenger kit baya stabil bir cihaz yeni başlayacak birine kıyasla şimdilik normal atomizerini kullanırsınız. Sonraları keyfinize göre atomizer bakarsınız kendinize.

https://www.youtube.com/watch?v=dznWnXGAy-U

Rba var mi bunlarin hazir kit paketlerinde bilgin var mi hocam ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4700 Toplam Mesaj: 44
e-sigara e-likit satış likit satış likit e-likit