folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK 1985 Sonrasına Dönüyor! ( Yol Baskını)

PKK 1985 Sonrasına Dönüyor! ( Yol Baskını)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

ne olacaktı ya? muhalif diye askeri içeri at, sindir. mitin başına cemaatçiyi koy. arapları sevelim de türklüğe küfret. ne bekliyordunuz? ohal ilan edilmez ve hükümet değişmezse 1-2 yıla kalkışma olur. Buraya yazıyorum.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

ben onları doğuran anayı s..kim aq çocuklar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

defalarca tbt de yazdığım gibi bunun adı ayrılıkçı isyandır ve dünya da ilk kez olan bişey olmadığı gibi ülkemizin başına da ilk kez gelen bişey değildir. osmanlı , selçuklu hep bu isyanlarla uğraşmış. her devlet uğraşmış ayrıca taa roma dan eski mısıra babile kadar

ve bu isyan iki türlü biter, her daim olduğu gibi :

1- sınırları yeniden çizer savaşcak gücüm yok , gerekte yok der ve yeni devleti tanırsın 

2- isyancılara "kurtuluş ordusu" diyen halkı cezalandırırsın, hatta osmanlının yaptığı gibi çoluk çocuk demeden kuyulara gömersin. romanın yaptığı gibi halkı yol boyunca çarmıhlara asarsın. 

terörün kaynağı diyarbakırdır hakkaridir, oranın halkıdır bu halk kendi istikbalini Türkiye Cumhuriyeti devletinden değil, yeni kurulmak istenilen devletten yana görmektedir. bunun bedelini bu insanlara ödetmeden hiçbirşey çözülmeyecektir. Devletin kürtlere karşı attığı her olumlu(!)  yapıcı adım , isyancıları ve taraftarları arasında cesaret yaratmakta zaferlerine olan inançlarını pekiştirmektedir , isyancı örgüte katılım ya da destek bugün hiç olmadığı boyutlardadır. 

açılım saçılım denen zırvalıkları, kürtler Türk devletinin sırtını yere getirmek üzereyiz şeklinde algılamakta cüretlerini arttırmaktadır. 

kayıp veren savunmaya geçen taraf Türk devleti ve ordusudur. Ayrılıkçı örgüt ve siyasi uzantıları hiç olmadıkları kadar güçlü , arkaları sağlam ve bunun içinde okadar cesurdur. Bunun önünü örgütü besleyen hakkari, mardin ,diyarbakır ... vurmadan ordaki halkın kanını döküp cüretlerinin bedelini ödemeden alamayacaksın. Kendine Türküm diyemeyen herkes potansiyel bir asidir, milletini Türk milleti olarak görmeyen hainlerdir. örgütün üniformasız askerleridir. attıkları her adımın kendi sözüm ona kurtuluşları(!) için sıktıkları her merminin bedelini misli misli ödetmeden, şehit olan her Türk ya da askeri için bir köy yakmadan (içindekilerle birlikte) daha çooook insanını belki kendi yaşamını kaybedeceksin. 

-----------------------------

noktasına kadar katılıyorum

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yani bunlar akıllanmayacak !

Arkadaşlar siz en iyisi boşwerin gitsin.

Bizim ordumuzun herbişeyi var.Doğuda askerlik yapanlar görmüştür.

Ancak bu şerefsizler kendi bölgelerini iyi biliyor.Birde kahpe tuzek dediğimiz mayını kullanıyorlar.

Göğüs göğüse muharebe yapamazlar.Onu g.. yemez !

Esaslı bir tokat gelmedikçe bunlar devam edecekler yol kesmeye, mayın döşemeye.Ama ben inanıyorum ki devletimiz bu gidişe dur diyecek.

O gün ne zaman olur bilemem...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 3705 Toplam Mesaj: 25