folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pkk Lilar Heilbronn Kentinde Türk Bayragini Yakti.

Pkk Lilar Heilbronn Kentinde Türk Bayragini Yakti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    slm arkadaslar bu cumartesi Heilbronn kentinde kürtlerin prosestosu vardi bizde karsilik verdik az kisiydik cunku butun ülkücülerin bundan haberi yoktu stuttgart ve pforzheim a gitiler, neyse 10 metre mesafenden birbirime bagirsiktik özel tim ller gecmemize izin vermedi bizde arkadan dolasiktik biz 10 veya 15 kisiydik karisimizdada en az 200-250 pkk lilar wardi, ama korkudan hic birisinin götü yemedi bize saldirmaya ama biz saldirdik, bunu niyemi anlatiyorum, cunku size asada verdigim resime bakim bu cocuk suan almanyanin heryerinde araniyor, heilbronn kenntinde oturuyor, eger yasak degilse bu picin yaptigi resmin linkini verecegim. TÜRK BAYRAGINI YAKTI SEREFSIZ, burdan bütün pkk lilara sesleniyorum, hepsiniz sonu geldi, hepinizi CEHENNEM de yeriniz hazir... arkadaslar kusura bakmayim, suan sinir lerim bozuk. eger izin verirlerse cocugu yainlamak istiyorum türk bayragini yakan kisiyi, ki herkes gördü mü bu cocugu tanisin....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

hemen ver resmi kardeş ekle buraya yaşamak onlara hak degil

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    buyur kardes bende Heilbronn da oturuyorum cocuk yok ortalikta almanyanin heryerinde ariyorlar pici aha bu PIC      http://imaj.at/26151
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartallar_76
    kartallar_76's avatar
    Erkek
    yasakmı değilmi bilmiyorum ama sen bana özelden at bi bu o.ç nun resmini
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek

yaw bi yollamama izin vermedi sorada iki defa yolladi kusura bakmayim...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Avrupadan Türkiyeye çifte standart uygulanıyor. tvde izledik dün pkk lılar almanyada ingilterede fransada gösteri yapıyorlar pkk lehine ve polis onları koruyor.

bizim 2 türk kızımız bayrağımızı giymiş halde gören pkk lı kızlar türk kızlarımıza sataşıyor.. hatta türk bakkalın önünden bayrak indirilmek isteniyor ama bakkalcı son anda bayrağı indirmeye karşı çıkıyor. ve türk vatandaşlarımızın protestosunu engellerken pkk lılara serbest davranıyorlar.. bunlar tam picler.

burdan avrupaya göreceksiniz o beslediğiniz pkk lıları yarın bi gün başınıza bela olduğunda o zaman görürüz sizi.

Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar.. asil türk milleti sizede dersini verecektir. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    kendini insan sanıp bu memlekete izne geliyordur yazları birde bu pezevenk evladı..a.q ben senin . 

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    amk vatansız piçler

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    kıskanıyo tabi bayraksız köpeeeek diyo neden benim asil bi soyum yok neden bn soysuz bi köpeğin şerefsizin tekiyim neden benim atalarımın kanıyla boyadığı bi bayrağım yok diyo hep saygısız adi şerefsiz ....

Zugzwang
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Dostum kişiyi o resimden söküp gösterseydin ya. Bayrağı o halde görmek insanı ürpertiyor da. Sadece kişiyi katsan iyi olur.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek

orospu çocuklarının anasının amını eşşek  tepsin piç evlatları .. hepsinin kuyruk acısı var.apo analarını sikerken barzanide babalarını sikiomuş piçlerin ..

BAYRAKSIZLAR BAYRAK SIZLAR , YERE DÜŞSE İÇİM SIZLAR , NERDEN BİLSİN KIYMETİNİ SOYSUZSOPSUZ BAYRAKSIZLAR ..

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
Toplam Hit: 3908 Toplam Mesaj: 23