folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pkk Lilar Heilbronn Kentinde Türk Bayragini Yakti.

Pkk Lilar Heilbronn Kentinde Türk Bayragini Yakti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    bu oruspucocugunun kıçından şırıngaylla kan almak lazım.

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

bunlar oç cahil aç köpekler müridler hiç tasalanmayın.. ancak böyle bayrak yakıp bi bok yediklerini düşünür aç köpekler...

eziktir bunlar hep,sürekli köpek yerine koyuldukları için böyle aşırı tepkiler verirler.. ama bilmezlerki tek yapacakları

bundan ibarettir.. elbet bi gün hepsini kazığa oturtacağmız günler gelecektir...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    o bayrağa kurban olsun amına kodugumun peşmergesi. kansız köpek. ya ne kadar küfür etsek az. galata kulesi anasının bi tarafına girsin :@

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mauce
    mauce's avatar
    Erkek
    şerefsizlerin sitesini veriyorum arkadaşlar http://69.39.226.234/tr/ saldırın orospu çocuklarına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Vay it Köpek, Bayrağımızın Resmini keşke ayırsaydın be kardeş, yazık yahu tüyleri ürperiyo insanın. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    bunu doğuranın taa a.q.bunu yetiştitrn ana babanında öyle..götü warsa gelsin trazbzona yapsın bakalım yapabilyomu..anasını nasıl sikiyoruz piçin...o parmağını nerelrene sokuyoruz tüm türkiye görsün..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    bu ve bunu gibileri butun bayrak direklerine otutturmak lazım

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

bu adamlar o.ç önden gideni. ulan bayraksız imansız devletsiz topraksız it köpekler bi haltınız yok milletin bayrağına el uzatıyonuz. yakındır kuruyacak soyunuz. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    kodumun ibneleriii.... Bayragimizi olusturan sehit kanlari asla yanmaz. ama hepiniz turk kursunlariyla yanacaksiniz kopekler...

Shaban Interactive Pro.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    ulan ben bu resmi alman forumlarina donatmazmiyim lan amsterdamda yasiyorum bende daha omuzlarima dayanacak bi picin evladini gormedim

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
Toplam Hit: 3922 Toplam Mesaj: 23