PKK Sendromu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

giriş guzeldi ama asagidaki lafa;

"Sikiysa uygula bakalim Kurtlere tehciri."

10 numara diyesim geldi :/ aferim.... o.O

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    -----------------------------
    Concept bunu yazdı:

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

"Dostum kürt türk ayrımı yapmana gerek yok terör e en çok şehit veren halk Türk halkıdır. "

Ben ayrim yapanlara karsi gelistirdim o soylemi. Kurtleri begenmeyip kibrini kiramayanlar var, onlara gitsin o sozler. 

ayrım yapanmı var lan dikkatli oku bak bakalım ne yazmışım. eğer pkk = kürd olarak algılansa idi yok olursunuz yada ermenilere yapılan tecrit kürdlerede uygulanırdı yazmışım.

zorunamı gitti kendi ırkımı milletimi övmem, yazdıklarımdan gocundu isen. kaşarlık yapmaya gerek yok. Lafı başka yerlere çekmene gerek yok. içindekileri konuş.  kalbin sikişmesin.

Sikiysa uygula bakalim Kurtlere tehciri.

sen varya birader ortalık karıştırıyosun. Eğer kürd = pkk olsa idi demişim. senin retinadan geçenler arkada birikmiyomu?  çattık amk.
    edit // Eğer kürd = pkk demek, tüm kürdler pkklı olsa idi demek. kıt arkadaşım benim.

Bak kardesim bana nice hakaretlerde bulundun, yine seni muhataba alip yazilar yazdim. Eger ortaligi velveleye vermeden insana yakisir bicimde yazacaksan az, aksi takdirde git kendine ayri bir konu ac. 

Yukarida Kurtleri tehdit etmissin. Bende sana sikiysa yap diyorum. Mert adam tehdit etmez, dolaysiz isini gorur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

Bak kardesim bana nice hakaretlerde bulundun, yine seni muhataba alip yazilar yazdim. Eger ortaligi velveleye vermeden insana yakisir bicimde yazacaksan az, aksi takdirde git kendine ayri bir konu ac. 

Yukarida Kurtleri tehdit etmissin. Bende sana sikiysa yap diyorum. Mert adam tehdit etmez, dolaysiz isini gorur. 

sen ata binmesini öğrenirken ben jokey sikiyodum. :D Kaşarın önde gidenisin birader sen. işi nerelere çekiyosun.konuyu nerelere getirdin. 

Esas mert adamın kalbi sikişmez içten pazarlıklı olmaz.Türk milletini övünce Kürdlere hakaretmi etmiş oldum. yada pkk lı kahpe piçlere küfredincemi kürdlere hakaret ettim.

Bak ben ne diyorum. Eğerki tüm kürdler pkklı olsa Mehmetçiğe kurşun sıksa o ırk ya yok edilirdi yada bu ülkeden siktir edilirdi diyorum. Tarihe bak bakalım Türk'e topyekün savaş açan hangi millet başarılı olmuş. Kürdleri tehdit ediyormuşum. benim kürd, zaza tunceli ovacık,kars digor, diyarbakır bismil, mardinli aklıma gelmeyen bir ton kürd arkadaşım var. Ben sayısını bilmediğim kadar faşizme karşıyım diye yeminler ettim. Ülkücü yeminini bir oku. Ha bu arada işini görür falan bunlar ucuz işler. işin kralını görüyorum ben ama sanaldan değil. ayık ol ;)

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    Türkler ırk değilmiş, söylesene ne kullanıyosun sen ?

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

her kürt pkk lı ise neden TSK g.doğuluları harp okuluna alsınki?

böyle saçmalıkmı olur.

bize önce "İNSAN" lazım.

önce İNSAN'MI diye bir bakın.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:

her kürt pkk lı ise neden TSK g.doğuluları harp okuluna alsınki?

böyle saçmalıkmı olur.

bize önce "İNSAN" lazım.

önce İNSAN'MI diye bir bakın.

Sadece orduyamı Cumhurbaşkanı olan Kürdler oldu. Paso barış barış diyolar. Sanki savaşı Türkler çıkardı kundaktaki bebeğe Türkler kurşun sıktı. Bir Türk'ün sahip olduğu her hak var Kürdlerde. Ama gel görki bir Kürd sorunudur safsatası almış başını gidiyor. Diyorlar işsizlik var, yol yok, okul yok, hastahane yok. İç anadolunun,Egenin, Akdenizin köylerinde  sanki herşey tam takır. Oralarda sanki işsiz insan yok. Keza büyük kentlerde de aynı sorunların görüldüğü ilçeler yok değil.

Bana hitaben söyleydiysen benim öyle bir iddiam yok aksini söylüyorum zaten. Benim demek istediğim eğer tüm Kürdler pkklı olsaydı ya bu ülkeden kovulurlardı yada büyük bir katliyam olurdu. Sonuçta kimse mermi sıkan adama çiçek atmaz. buda demek oluyorki kürd = pkk diye bir olay yoktur.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

B0LDPiL0T kardeşim çok güzel özetlemişsin.

Artık vaziyet öyle bi hale geldiki bu ülkede ben Türk'üm dediğinde kafatasçı oluyorsun. Resmen insanların sabırlarını zorluyorlar.Gümüşhane'de, Artvin'de ve hatta karadenizin birçok ilinde tek fabrika yokken Diyarbakır'a yapılan yatırımı gördüğümde yıllardır kandırıldığımız anladım. Ama oradaki bölücü piçler napıyor kaldırım taşlarını söküp polise  atıyolar, esnafa şehre zarar veriyor bebek katilinin fotoğraflarını asıp slogan atıyorlar sonrada yaşasın halkların kardeşliliği. Böyle kardeşlik olmaz olsun ben istemiyorum..Dağa çıkmak yerine vatanlarını sevselerdi bugun hepsinin işide wardı aşıda..

Ama anladımki iş, aş bunlar için hepsi boşmuş. Bu ülkede özel sektörde de değil dewlete memurluk yapıp bu ülkenin kuyusunu kazan çok  doğulu görünce olayın ne olduğunu ister istemz anlıyosunuz.  

Sonra biz cahil, kafatasçı onlar ise aydın oluyor.  ülkeye bak be..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

B0LDPiL0T bunu yazdı:

Concept bunu yazdı:

sen ata binmesini öğrenirken ben jokey sikiyodum. :D Kaşarın önde gidenisin birader sen. işi nerelere çekiyosun.konuyu nerelere getirdin. 

Esas mert adamın kalbi sikişmez içten pazarlıklı olmaz.Türk milletini övünce Kürdlere hakaretmi etmiş oldum. yada pkk lı kahpe piçlere küfredincemi kürdlere hakaret ettim.

Bak ben ne diyorum. Eğerki tüm kürdler pkklı olsa Mehmetçiğe kurşun sıksa o ırk ya yok edilirdi yada bu ülkeden siktir edilirdi diyorum. Tarihe bak bakalım Türk'e topyekün savaş açan hangi millet başarılı olmuş. Kürdleri tehdit ediyormuşum. benim kürd, zaza tunceli ovacık,kars digor, diyarbakır bismil, mardinli aklıma gelmeyen bir ton kürd arkadaşım var. Ben sayısını bilmediğim kadar faşizme karşıyım diye yeminler ettim. Ülkücü yeminini bir oku. Ha bu arada işini görür falan bunlar ucuz işler. işin kralını görüyorum ben ama sanaldan değil. ayık ol ;)

Sen escinselmisinde jokey sikiyorsun terbiyesiz. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

Sen escinselmisinde jokey sikiyorsun terbiyesiz. 

böyle mesaja ancak böyle cevap verilir gülüm benim. oku bak.

bold siker affetmez kadın erkek farketmez.

durum bundan ibaret yani "öyle göre böyle yarrak" hesabı  ;)  hadi bak dalgana. provake etme.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T msn adresini iste ordan kapışın hacı , kötü örnek oluyonuz bize :), uzlaşıyonuzmu sikişiiyonuzmu belli değil aqxD
Toplam Hit: 3952 Toplam Mesaj: 22