folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Playstation 3 & Xbox 360 Hangisi

Playstation 3 & Xbox 360 Hangisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Evet arkadaslar kendime oyun makinasi almak istedim.

özellikle mortal kombat ve street fighter serileri icin.

ama ps 3 yada xbox arasinda takili kaldim.

Birde gidipte 80 100 + tl para bayilamam oyunlara.

Alicagim Cihaz da hem oyun oynarken zevk alicam hemde Eski yillar gibi korsan Cd ve benzeri tarzinda oyun bulabilmek istiyorum.

Sizce hangisini tercih etmeliyim yada neden tercih etmeliyim.

Son olarakta Bu aletlerin ucuz oyunlarini ( korsan ) nereden bulabilirim.

Yer istanbul ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

xbox i tam bilmiyorum ama ps3 te dedigin korsan tarzi oyunlardan oynayabilirsin 

bi parca mi takiyor yksa bi parca mi cikariyolar oyle  biseyler vardi 

internetten indir yaz dvd ye tak oyna :))

ayrica heryerde bulursun oyunlari da :))

napnapp tarafından 06/Eki/12 00:20 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

her ikiside mükemmel hoca, xbox hakkında bilgim yok ama gt5 için ps3 düşünüyorsan unut (gran turısmo 5 aldım buyuk hevesle 78 ay oynadım logitech drıvıng force gt ile gt5 forza 4'ün yanından geçemez bunu açık açık söyleyebilrim arkadaşlar ki a spec ve b spec 39ar lvl'da bitirdim ) 

ps3 srekli kendini update edıyor bu yuzden fw atsan dahı her yenı cıkan oyunu calıştıramama gibi bir sorunmu ne var (yanlışım olabilir ben böyle biliyorum :o)

xbox ta da live olayında sıkıntı var , bir müddet onlıne takılabılıyormuşsun ama daha sonrasında da senenın bellı baslı bolumlerınde ban rüzgarı esıyor dıyorlar (tum fw li xbox hesaplarını sılıyorlar onlıne oynayamıyorsunuz :) )

karar senın usta, xboxların bırde 3k vb sorunlarımı ne varmış tam bılmıyorum onuda , almadan önce kesınlıkle araştırmanı önerırım .)

dipnot: almadan önce istanbul kadıkoy'e uğramanı önerırım, butun kırılmış ps3 ve xboxların cogunlugu genelde orda oluyor 

Clostridium tarafından 06/Eki/12 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

her ikiside mükemmel hoca, xbox hakkında bilgim yok ama gt5 için ps3 düşünüyorsan unut (gran turısmo 5 aldım buyuk hevesle 78 ay oynadım logitech drıvıng force gt ile gt5 forza 4'ün yanından geçemez bunu açık açık söyleyebilrim arkadaşlar ki a spec ve b spec 39ar lvl'da bitirdim ) 

ps3 srekli kendini update edıyor bu yuzden fw atsan dahı her yenı cıkan oyunu calıştıramama gibi bir sorunmu ne var (yanlışım olabilir ben böyle biliyorum :o)

xbox ta da live olayında sıkıntı var , bir müddet onlıne takılabılıyormuşsun ama daha sonrasında da senenın bellı baslı bolumlerınde ban rüzgarı esıyor dıyorlar (tum fw li xbox hesaplarını sılıyorlar onlıne oynayamıyorsunuz :) )

karar senın usta, xboxların bırde 3k vb sorunlarımı ne varmış tam bılmıyorum onuda , almadan önce kesınlıkle araştırmanı önerırım .)

dipnot: almadan önce istanbul kadıkoy'e uğramanı önerırım, butun kırılmış ps3 ve xboxların cogunlugu genelde orda oluyor 

Anladim Hocam .

lakin online oyunlar ile ilgilenmicem .

konu basinda belirttigim gibi mortal kombat ve street fighter serilerini oynamak icin makina alicam.

yaninada arcade oyun konsolu alip, Eski Atari salonlarindaki zevki almak istiyorum.

edit :

http://www.youtube.com/watch?v=XvIt0nNvha0

HoLyCat tarafından 06/Eki/12 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Daha önceden aynısından ben de şey ettirivermiştim. Yorumlar ilgini çeker sanırım.

http://www.tahribat.com/Forum-Xbox-Mi-Ps3-Mu-138175/

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Şuan kopya oyun konusunda xbox 360 lazım sana . Online oynarsan banlanırsın ama orj kasada tabiki orj oyunla banlanmazsın. 

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

Korsan oynayacaksan eğer Xbox 360.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam ikisinde de korsan oyun oynanabiliyor. Ps3 zaten sorunsuz bir konsol, xbox360 ın da 3k sorunu yeni kasalarda giderildi.

Sana önerim teknosa gibi oyun konsollarını dışarıda oyanmaya açık koyan biyerde veya şuan gamex var istanbul lütfi kırdarda gidebiliyorsan oraya git 2 konsolu da oyna. Joystick dizilişleri farklı olduğu için hangisi rahat geliyorsa onu alırsın.

Bide şunu göz önüne al xbox alıcaksan jtag olsun , ps3 alıcaksan da hazır 3.55cfw yüklü olsun ki sonradan kırmayla uğraşma.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Kesinlikle Xbox. Online oynayacaksan Xbox Live denen bir olay var görmen lazım... He eğer oynamayacaksan yine Xbox.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Kesinlikle Xbox. Online oynayacaksan Xbox Live denen bir olay var görmen lazım... He eğer oynamayacaksan yine Xbox.

xboxlar harita gibi eklentileri alabiliyor , ps3 alamıyormuş. (multi playeR)

Toplam Hit: 3096 Toplam Mesaj: 24