folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Polis Arttık "Demir Cop Kullanacak.

Polis Arttık "Demir Cop Kullanacak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    -----------------------------

VEXTA 

Niye zorunamı gitti yoksa sendemi alcaksın ? Bu arada sana ufak gelir 270 kiloluk mermi varya hani o daha makbule olur sana.

muahahahaha  aldını kabul etti :D  olm kuyruk acın warki polise laf atıyo.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    hocam sanırım buna çeçen jopu deniyor, elektrikli testere de kullansınlar tam olsun!

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

Jopla silahla okla kılıcla :))

iktidar .. sermaye sahipleri cobandır .. Gerisi de coban köpeği :)))

Eger bi işe yarıcaksanız önce tepedekileri indirceksiniz

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    güzel öncekiyle 4-5 tane vurup yaralıyacağına bunla 1 tane vurup öldürür.:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

saçma sapan yorumlar dolmuş yine ortalık ;

öncelik bu coplar toplumsal olaylarda yani gösteri eylem gibi yerlerde kullanılmıcak...

bu coplar yunuslara ve narkotiklere verilecek yani sokak ortasında adam dövenlere bununla dalınacak..keşlere ve ayrıkılıp yapanlara...

ayrıca bu coplar fiii tarihinden beri avrupada kullanılıyo zaten avrupa uyum yasası vahşet falan yemiş bazı sazan arkadaslar...

neden bu kadar tepki verionuz anlamadım polislerden cop yicek bişey mi yapacaksınız ben hayatımda polisle kavga etmedim nasıl bulaşıonuz anlamadım..

götlerine soksunlar falanda denmiş :D dikkat ette tersi olmasın orda açarlarsa acıtır heralde biraz:D

edit : bu az bile aq.. izinsiz gösteri yapanlara pkk yandaşı gösteri yapanlara falan direk bacaklarına sıkma izninin verilmesi lazım...

bkz : polisin motosikleti kaçırılıo.. kaçıranları görülüo dur emrine uymuo polis çalanlardan birini vuruo suçlu polis oluo...

sonra kürtler tv ye çıkıp oglumuzu vurdiler motor bisiktletin üzerindegi herges onu gaçırmışmıdır neden ataş açıyor hugugi davamızı bıragmıcaz.. 

davayada çalıntı motorla gider bunlar :D

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:
    1 mayısta işçileri onlarlamı dövcekler

Lan öyle bi konuşuyosunuz sanki polisin tek görevi 1 mayısta işçi dövmek.Sanki polis o copu sadece 1 mayısta kullanıyo.

Senin gibileri dövsünler amk o demir copla .. 

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    Bi demir jop eksikti :S nasıl bi şey la dur iki dk sokakta bağırak ögreniris :D

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

Emniyet'ten demir cop yalanlaması..

Emniyet Genel Müdürlüğü, polisin demir cop kullanacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu açıkladı. Emniyet konuya ilşkin şu açıklamayı yaptı:

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, bazı basın yayın organlarında ''polis artık demir cop kullanacak'' başlığıyla yer alan haberlerle ilgili olarak açıklama yapılmasına gerek duyulduğu ifade edildi.

Açıklamada, söz konusu haberlerde iddia edildiği gibi Emniyet Genel Müdürlüğünce demir cop alımı ve kullanımı yönünde herhangi bir çalışma yapılmadığı ve basın yayın organlarında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    o coplar muhtemelen memurun sırtında patlar gibime geliyor

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    lan o jop adamı öldürüyo :S Green Street Hooligans'da da varedı böle bişi vurunca yeridnen kalkamıyo adam...Maçlarda olay oldumu sıçtık artık a.q :/

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
Toplam Hit: 7949 Toplam Mesaj: 55