folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Polis Olmak İstiyorum?

Polis Olmak İstiyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek

http://www.pa.edu.tr/tr/baskanlik/index.php?sayfa=18

burdan birazdaha arastira bilirsin durumunu anlat. bir mail at. konus.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek

mtz bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.pa.edu.tr/tr/baskanlik/index.php?sayfa=18

burdan birazdaha arastira bilirsin durumunu anlat. bir mail at. konus.

resmi olmayan pmyo ile ilgili bi siteden polis olabilirsin yanıtı geldi aslında

çifte vatandaşların memur olabildiğini kesin biliyorum ama polis memuru olur mu o kesin değil
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

4 yıllık bir üniversite mezunu ol sınavı mulakatlarını geç ol komser. O biçim.

Yahu artık okumak lazım. Okunmadan kolay kolay birşey yapılmıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    4 yıllık üniversite bitirnce komser mi olunuyor :| yanlıs biliyorsun anca pomem e girebilrsn sonra meslekte yukselirsin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    155 i ara sor :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Bu konuda geçen sene uzman oldum.Arkadaşım sana tek diyeceğim.Öss denemelerinde 1. bölümden ham 290 alamıyorsan hiç şansını zorlama.Ünveriste mezunları Pomem'e girer.Orda 6aylık eğitimden sonra yine Polis memuru olur.Komser olmak çok çok çok zor Polis Memurluğundan.
    Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    senin işin kolay ben pilot olmak istiyorum :D

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:
    Bu konuda geçen sene uzman oldum.Arkadaşım sana tek diyeceğim.Öss denemelerinde 1. bölümden ham 290 alamıyorsan hiç şansını zorlama.Ünveriste mezunları Pomem'e girer.Orda 6aylık eğitimden sonra yine Polis memuru olur.Komser olmak çok çok çok zor Polis Memurluğundan.

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

ben pmyo da okumak istiyorum şimdilik 200 ham çıkartıyorum say1 den ön mülakat için yeterli kendi sınavına da çalışıcam pmyo'nun 120dk da 120 sorudan hedefim 100 soru yapmak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AMoonRA bunu yazdı:

TeRRoR bunu yazdı:

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

ben pmyo da okumak istiyorum şimdilik 200 ham çıkartıyorum say1 den ön mülakat için yeterli kendi sınavına da çalışıcam pmyo'nun 120dk da 120 sorudan hedefim 100 soru yapmak

ösymdden 200 ham çıkar sadece mülakata girmeye hak kazanıyorsun mülakat kolay zaten en zottirikten adamlarda geçti ama sınavı ah dediğin kadar kolay olsa  120 değil 100 sorunun hepsi ösys 2. bölüm üzerinden sorulan sorular oluyor son 4-5 soru sadece genel kültür zottirikten sorular 55 sayısal 45 sözeldi  inan çok amaçok zor du 2. bölümden 250 hampuana eş değer bir puan çıkarabiliyorsanşansın var baraj 65 diyorlar ama hiç 65 den giren olmadı :) 80 den aşşağıya yapmaman gerekiyor sınavda  inan abartmıyorum7778 puan alanların puanının karşısında kazanamadıyazıyordu 7 binkişi alınıyor fakat 70bini geçik kişi başvuruyor  ve gerçekten torpil önemli emniyetten tanıdğının olması kar etmiyor emniyetmüdürübilmemene bunların nefesi yetmiyor millet vekili filan yada üst düzey bürokrat birini ara derim şimdiden inş kazanırsın ama gerçekten çok çok zor bulunduğun ildeki pmyo ya başvuru için gittiğinde bunu anlayacaksın zorluğunu istanbuldaysan Florya Şükrübalcı pmyo ya gideceksin ben sabah 7 de vardım orada akşam 4 e doğru anca sıra geldi :D yüzlerce kişi bir arada sıra desen up uzun herye sarı yıldız emnietmüdürlerive başkomserlerle kaynıyor düz polis görmek çok zor baırıyor çağırıyor orada sakın ola sakızçiğneme ben oradayken sırada çocuğun biri sakız çiğniyordu 1.sın emniyet müdürü bir bağırdı birde polis olacaksın diye ben bile tırstım:D 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2493 Toplam Mesaj: 20