folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Polisin Orantısız Şiddet Görüntüleri

Polisin Orantısız Şiddet Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

benim anlamadığım pkk sempatizanları eylem yaptıklarında neden bu kadar polis şiddet kullanmıyordu?

ben şimdi pkklıların yerinde olsam ülkeyi karıştırmak tayyibi devirmek için elimden geleni yapardım...

Zaten olayı ona çevirmeye başladılar. Şu etrafı yakıp yıkanları gördükçe içim içimi yiyor. Bırakın onlar vursun ezsin joplasın. Aynısını yaptıktan sonra ne fark kalıyor. Halkın görüşü git gide değişmeye başladı. Amk pkklıları etrafa zarar vermek için fırsat bekliyor. Ah ulan ah. 

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Şurda polisi savunan adamların alayının amına koyayım, şu zamana kadar hiç bir topluluğa böyle net küfür etmedim ama  bu sefer cidden hakediyorsunuz bir gece götünüz yiyorsa dışarı çıkın olayı seyredin yemin ediyorum ölümden dönüyoruz ot mu içiriyorlar napıyorlar anlamadım adamlar ork mudur nedir hayvan gibi saldırıyorlar üstüne o biber kapsülünü ateş ediyorlar, hiç acıma macıma yok.

Arkadaş milleti sakinleştiriyorsun provoke etmeyin diye bağırıyorsun ikna ediyorsun, saldırmıyorsun sağa sola bağıra bağıra yürüyüş yapıyorsun sadece ama polis gelip bam bam kafana atıyor o kapsülleri kaçacağın yola da sıkıyorlar boğulcak gibi olup sağa sola dağılıyor herkes köşe bulup sığınıyorsun, halk zaten sana kapısını açtığından apartmanlara giriyorsun ama adamlar tekme atarak kapıları kırıp içeri gaz bombası atıyorlar zaten yakaladıklarında bayılana kadar copluyorlar. Ben böyle vahşet görmedim.

O yüzden biraz içinizde insanlık kalmışsa şu polisi körü körüne savunmayın, benim polis akrabalarım da var genellemek tabiki de yanlış ama bu polislerin %90ı zalim vahşi şerefsiz yalaka gibi çeşit çeşit sıfatları hakediyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

4 Gündür polisi eleştiriyoruz bir de onlardan dinleyin bu durumları.

http://www.youtube.com/watch?v=X_tni9Ql_j8

Bu işin büyümesi ne polisin ne de direnişçilerin suçu.Tamamiyle siyasi inadın ve "ben yaptım olacak" zihniyetinin suçudur.

sokoban tarafından 03/Haz/13 18:53 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xxjokerxx, o paylastıkların, polisin göstermis oldugu fasizmin eseri.

sana simdi 2-3 gundur cekilen fotografları, videoları buradan gösterirdim de bıktım gercekten laf anlatmaktan.

üsenmeyen bir mürid gerekli materyalleri buraya koyarsa sevinirim.

gerci bir kısmı konu altında paylasılmıs, birde izmirde sopalı yobazları arkasına alanları, kadını yerde tekmeleyenleri, kapıyı zorla acmaya calısanları, balkona jop atıp el hareketi cekenlerin bulundugu videoları da izleyin.

Andrei tarafından 03/Haz/13 19:06 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek

xxjokerxx

kafası gözü dağılmış bi polis göstersene

o linç videosunda da sonuç önemli

sonuçta noldu linç mi ettiler adamı?

splintercell tarafından 03/Haz/13 19:09 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

4 Gündür polisi eleştiriyoruz bir de onlardan dinleyin bu durumları.

[video]

Bu işin büyümesi ne polisin ne de direnişçilerin suçu.Tamamiyle siyasi inadın ve "ben yaptım olacak" zihniyetinin suçudur.

Heh hocam mevzu budur. Daha ilk gün çıkıp, bugün Gül'ün dediğini söyleseydi ; polisleri geri çekip önemli yerlere barikat kursaydı ;

insanlar Gezi Parkı'nda, İstiklal'de, Taksim'de, Kızılay'da vs.. bağıracak çağıracak , sayısıda toplamda 20-30 bini geçmeyecekti. Şimdi milyonlar sokağa akıyor.

Çünkü bu akımın temeli : faşizme, diktatörlüğe, baskılara dur demek. Şiddete dur demek. Bunu devam ettirdikçe daha çok insan akıyor. Biliyorlar ; yinede Erdoğan ben istediğimi yaparım diyor ve ardından polislere portakal gazı ve ses bombası emirlerini veriyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

Şurda polisi savunan adamların alayının amına koyayım, şu zamana kadar hiç bir topluluğa böyle net küfür etmedim ama  bu sefer cidden hakediyorsunuz bir gece götünüz yiyorsa dışarı çıkın olayı seyredin yemin ediyorum ölümden dönüyoruz ot mu içiriyorlar napıyorlar anlamadım adamlar ork mudur nedir hayvan gibi saldırıyorlar üstüne o biber kapsülünü ateş ediyorlar, hiç acıma macıma yok.

Arkadaş milleti sakinleştiriyorsun provoke etmeyin diye bağırıyorsun ikna ediyorsun, saldırmıyorsun sağa sola bağıra bağıra yürüyüş yapıyorsun sadece ama polis gelip bam bam kafana atıyor o kapsülleri kaçacağın yola da sıkıyorlar boğulcak gibi olup sağa sola dağılıyor herkes köşe bulup sığınıyorsun, halk zaten sana kapısını açtığından apartmanlara giriyorsun ama adamlar tekme atarak kapıları kırıp içeri gaz bombası atıyorlar zaten yakaladıklarında bayılana kadar copluyorlar. Ben böyle vahşet görmedim.

O yüzden biraz içinizde insanlık kalmışsa şu polisi körü körüne savunmayın, benim polis akrabalarım da var genellemek tabiki de yanlış ama bu polislerin %90ı zalim vahşi şerefsiz yalaka gibi çeşit çeşit sıfatları hakediyorlar.

şurada polisi savunan adamların alayı senin amına koysun nasıl olacak şimdi  ?

sen milleti sakinleştiriyor olablir ama polisler senın sakinleştirmeye çalıştığını nereden bilsinler ?

polisler küfür yiyorlar

taş sopa yiorlar ona rağmen bu fotoğraf herşeyi anlatıyor.

qweqwe

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    XpertVision bunu yazdı

şurada polisi savunan adamların alayı senin amına koysun nasıl olacak şimdi  ?

sen milleti sakinleştiriyor olablir ama polisler senın sakinleştirmeye çalıştığını nereden bilsinler ?

polisler küfür yiyorlar

taş sopa yiorlar ona rağmen bu fotoğraf herşeyi anlatıyor.

qweqwe

Hocam su anda ıkı ayrı davadan polıslerle mahkemelıgım. Sana adamların yazdıgı ıfadeyı gosterıyım allah belamı versınkı gulmekten altına sıcarsın. Savcı bıle gotuyle guldu. O kadar muhattap oldum bu adamlarla bazı seylerden dolayı yuzde 90ına solıcek sıfat bulamıyorum. 

Bütün karakol üşenmediler toplandılar komserinden en düşük rütbelisine 20 kişi sadece bana ifade yazmak için mutfakta tartıştılar ne yazsak ne yazsak diye. İfadeyi gör ne kadar beyinsiz olduklarını anlarsın. İlk defa gördüğüm bi polise sıcak bakarım vatan bekçisi sonuçta bizde milliyetçi insanız. Gerektiğinde milletin elindende aldım güçlerinin yetmediği yetkilerinin izin vermediği olayda yardımda ettim. Ama şöyle söyleyim. O gittiğim karakoldaki tüm polisleri tanırım. İçlerinde 4 tane adam var. 50 60 kişi filanlardır tahminim. 30unu tanısam 3 4 tane adam gibi adam polis diyebilceğin adam var. Gerisi çöp. Gelip burda yalandan polis korumayın. Önce bir içlerine girin muhattap olun karşıt taraf olarak. Sonra birşeyler söyleyin.

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Allah büyüktür bu vatanda bu ezan, bu ulus, bu topraklarda o meclistekiler olmasına rağmen inş paidar kalacaktır. Hala olayı AKP, MHP, CHP görenler var. Hiç biri sizi düşünmüyor hiç biri.  Takım tutar gibi parti tutan embesil arkadaşlara naçizane bir lafım var. Aşağıda verdiğim fotoğraflardaki yapılanların "hak etmişler lan!" diye düşünenler varsa yazıklar olsun size!

DrKill tarafından 03/Haz/13 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 12554 Toplam Mesaj: 77