folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Polisin Orantısız Şiddet Görüntüleri

Polisin Orantısız Şiddet Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Vicdansız davranan her polisin her müridin amına koyayım başta zalimadam olmak üzere. 

LAN O POLİS HALKI KORUMAK İÇİN VAR AKP NİN KÖPEĞİ OLMAK İÇİN DEGİL.

Askeri bitirdi.

Meclis onda 

Polis onda

BİR HALK KALDI BE AMINA KODUKLARIM ONU DA MI SİNDİRSİNLER ? Vatanı seven bi biz mi kaldık. 

Tayyipçiler için İRAN VAR yaşanacak en güzel ülke.

BİZ Cumhuriyet çocuklarıyız. O.Ç degil.

947355_659941130685899_936119614_n.jpg%20%28720×514%29

PanxeR tarafından 03/Haz/13 19:32 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Bütün polisler orospu çocuğu denemez, ama polislerin %99'u gördük ki orospu çocuğuymuş.

Bu polisi savunanların %99'u kafadan orospu çocuğudur ama sokağa adımını atmamış, yandaş medyadan izlediği çarpıtılmış görüntülerle bu şerefsizliği savunanların %100'ü saf orospu çocuğudur.

Hadi yine yırttınız %1 in içindesiniz ;)

--

Tüik, Türkiye İstatistik Kurumu sundu.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burada polislerin bu yaptıklarının hoş görenler meşru görenlerin o polislerden bir farkı yok bence onlara edilen küfürleri onlarda hak ediyor.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Vicdansız davranın her polisin her müridin amına koyayım başta zalimadam olmak üzere. 

LAN O POLİS HALKI KORUMAK İÇİN VAR AKP NİN KÖPEĞİ OLMAK İÇİN DEGİL.

Askeri bitirdi.

Meclis onda 

Polis onda

BİR HALK KALDI BE AMINA KODUKLARIM ONU DA MI SİNDİRSİNLER ? Vatanı seven bi biz mi kaldık. 

Tayyipçiler için İRAN VAR yaşanacak en güzel ülke.

BİZ Cumhuriyet çocuklarıyız. O.Ç degil.

Easx hocam karakolun bilgisayar işlerini yapıyorum iyi kötü tanırım hepsini

yavşakları var yok demiyoruz ama bu yavşak polisler içinmi  memleketi polis araçlarını işini yapmaya çalışan polislere saldırıyorlar ?

o polislerinde çoluğu çocugu hayatı yaşamı var adam işi bittikten sonra evine ailesine gitmek istiyor

sokaklara dökülen memlekete zarar veren ibneleri zevklerine joplamıyorlar emin ol

sana gelelim panxer

yaşın tutmuyor amcam logout yap vasıtası olan birini getir şimdi sana iki laf söylesem yarısı boşa gider

rüyanda kamyon devirdikten sonra buralara gelip birilerine koymaya çalışma kamışına su kaçırırlar 

biz herrrzaman heryerde herşeyimizle vatanı korumaya çalışıyoruz kendimizden emin olduğuımuz için buralara bişiler yazııyoruz 

boş boş polisin savunmasını yapmıyoruz burada

bizi bok yerine koymayın bizde halkız bizde yaşıyoruz bu memlekteete

ama sizin gibi sağı solu yıkmıyoruz sonra polis bizi dövdü diye ağlamıyoruz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bence artık hacı hocalar ötmesin 12-13 sene sizin devrinizdi

şimdi bi 13 senede hacı hoca olmayanların devri başlıo

ayvayı yediniz ülkelerden ülke beğenin bence :)

o akpli gazeteciler yazarlar fln...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

senin yerine sağı solu AKP yakıp yıkıyor zaten. Eşe dosta iş olarak dağıtıyor sonra.

Bu bir halk direnişi , Gerilemeye , Erdoğanın padişahlığına bir dur direnişi.

Ben sana vicdansız polislerin amına koyayım diyorum. Yaşın tutmuyor diyince 35-40 yaşında bir abimiz sandım 2 yılın lafını yapmışsın. 

İnsan özgürlüklerinin kısıtlandığı bir yerde buna dur demekten başka yapılacak hiç birşey yoktur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

@zalimadam. hocam adamları önce bir karşına al . Sen bilgisayar işlerini yapıyorsan karşına almış olmuyorsun. Yada bir işin düşsün bir karakola düş. 

Yüzde 90 diyorum hocam bu rakam değişmez bir gerçek güven bana.

Bende istemem polise oraya buraya saldırılmasını zaten konudada yazdım saldırmayın saldırtmayın diye. 

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Dün Mor bir laguna ankara'da eylemcilerin içine dalmış ve bir kaç eylenciye çarpıp hızla kaçmıştı. (Filmli camlar vs.)

Bu da geçen günkü gösterilerin içine araba hızla araba dalması PLAKA(61 es 459):

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/124552/kizilayda-arabanin-iki-kisiyi-ezme-goruntuleri

BAZI PROVOSYONA DAYALI eylemlerin ben sivil polisler tarafından yapıldığını düşünmeye başlıyorum.

DrKill tarafından 03/Haz/13 22:28 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

4 Gündür polisi eleştiriyoruz bir de onlardan dinleyin bu durumları.

http://www.youtube.com/watch?v=X_tni9Ql_j8

Bu işin büyümesi ne polisin ne de direnişçilerin suçu.Tamamiyle siyasi inadın ve "ben yaptım olacak" zihniyetinin suçudur.

Bu video neden açılmıyor anlamadık?

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

eğer devletin malına zarar veriyorsunuz diye düşünüyorsanız bide suriyeden gelen direnişçilere kaç milyon dolar harcandı bide onu hesaplayın.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 12661 Toplam Mesaj: 77