folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Prezervatif Yıkanıp Kullanılır Mı

Prezervatif Yıkanıp Kullanılır Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    bence anadolu insanımızın pratik zekasından yararlanmak gerekliligini ortaya çıkaram bi anket yapılmış.fosfor olayı çok etkileyici ve bu fikri kesinlikle dikkate almışlardır.yakın zamanda gece parlayan prezervatif çıkarabilirler.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

yok abü gonyalı biri olarak tamamen bu araştırmaya katılmıyorum :D a.q olurmu lan öyle şey adamı deli etmeyin :D

doğuda 9-10 çocuklu aileler var a.q ne alaka konya :D nie bok atıyorsunuz kardeşim memleketime :))) o kadar cahilmi  konyalılar :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

yaw kardeşim doğuya gitseler daha ne sorularla karşılaşırlar mesala benim bildiğim 2 tanesi:))

doktora gidiyo adama prezervatif veriolar adam büyük geldi diye ucunu kesio :))

ben diyo prezervatif yerine külotlu çorap kullandım acaba meni çoraptan sızıp geçmişmidir :))  

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

tamam digerleri cahilligine sormusta bu parlayanı var mı diye soran herif ne diye sormus  napcakmıs parlayanını fener niyetine mi kullancakmıs seyini:))

ne degisik fantezileri var insanların 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector22
    hector22's avatar
    Erkek

konyalılar cahil değillerde birazcık saf oluyorlar üstüne alınma tanıştıklarım geneli böyle..

Sıkılgan biriyim ama sıkıcı değilim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hector22 bunu yazdı:
    -----------------------------

konyalılar cahil değillerde birazcık saf oluyorlar üstüne alınma tanıştıklarım geneli böyle..

sana hep saflar gelmiş denk gelmiş o zaman :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

"Gece parlayanı var mı?"

İşte hayalgücü bu abicim,Karanlıkta gittiği yeri aydınlatmasını istiyo adam :)

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:

Gece parlayanı fosforlu olduğunu sanmıyorum insana zarar verebilir.

Forforlusu da var arkadaşlar bu meretin. (Ne işinize yarıyacaksa.)

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Gece parlayan olsa dehşet olurdu :D

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:

Eyer daha önce kullandıysanız paketlerin üzerinde "TEK KULLANIMLIKTIR" yazısı gözünüze çarpmış olması gerekiyor !

Eyer Aletin boyu normalse olur ama normalden büyükse bir az zorlar ama sıdırırsın (dikkat et yırtma ben cok yırtım)

Gece parlayanı fosforlu olduğunu sanmıyorum insana zarar verebilir.

Sıkıstırır ama kısır kalmazsın

Günah olup olmadığı hakkında bilgim yok :/

Balon gibi bir şey zaten içine zor sokuyorsun.

Tavsiyem Hisset kullanmayın çok ince çabuk yırtılıyor :S

engin bilgilerinle bizi aydınlattığın için sağol..,

hey allaam 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 6059 Toplam Mesaj: 41