folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder [Program] Çoklu Whatsapp Browser

[Program] Çoklu Whatsapp Browser

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Selamlar , 

Bi arkadaşım şu linkteki uygulamayı görmüş , bana alınır mı sorun çıkarmı çok para cart curt yaptı.

https://www.r10.net/program-satis/2124083-9733toplu-whatsapp-kullanma-programi9733-sinirsiz-lisans-9733-ebubekir-bastama.html

Sabah sabah anlamadım olayı tam.
    Linke bi baktım , adam tabpage içine koymuş browserları , 4000 tl sonradan 1500 tl en sonda 750 tl'den satıyor.

foto

Yermi anadolu çocuğu ? yemedim. Yarım saat sürdü totalde yazmak , sabit 6 tane tarayıcı yerine istediğiniz sayıda çogaltıyorsunuz. Kim kullanır hala fikrim yok ama dursun burada ^^

Birde ram falan filan sistemi yormuyor öyle , çok boş yapılmış.
    Neyse keşke r10 hesabım olaydı zıbamm diye bu konuyu koyardım oraya ^^

_________ ilk ve son güncelleme__________

https://www.tahribat.com/forum/program-coklu-webwhatsapp-browser-246106/0#msg3123150

baristbt tarafından 29/May/20 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Ebubekir whatsapp tool (sıddık versiyon) diye konu açayım mı abü

Eline sağlık. Bu arada bakmadım da webkitle yaptın değil mi

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunumu satıyormuş o fiyata vay amk. ben cocukken böyle programlar yapıyordum yarım yamalak birşeyler öğrenince 

vay amk ebubekir sıddik aS:DASDAS. demin ozan olan ismimi ebu bekir sıddık diye değiştirsemmi diye düşünmüştüm iyi rast geldi :d

do_som tarafından 19/May/20 14:49 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

istersen eklıyebılırım r10 :D

bakamadım pass paylasmayı unuttun galıba :)

lazz tarafından 19/May/20 15:25 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

r10 davetiyem kalmamış yoksa konu açman için verirdim :D konu açayım mı ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Barış verim mi davetiye 1 tane var

İşe yarar ama ne amaçla kullanıcısına göre değişir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

:) helal

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Win7'de çalıştırmayı durdurdu hatası alıyordum. Sonra AIO Runtimes 2.5'tan hepsini yükleyiverdim, düzeldi.

Sorun imzası:
    Sorunlu Olay Adı: CLR20r3
    Sorun İmzası 01: Multi-Whatsapp.exe
    Sorun İmzası 02: 1.0.0.0
    Sorun İmzası 03: 5ec3b2b8
    Sorun İmzası 04: multi_browser_brsygt
    Sorun İmzası 05: 1.0.0.0
    Sorun İmzası 06: 5ec3b2b8
    Sorun İmzası 07: 94
    Sorun İmzası 08: 2d
    Sorun İmzası 09: System.IO.FileNotFoundException
    OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.256.48
    Yerel Kimlik: 1055
    Ek Bilgiler 1: 0a9e
    Ek Bilgiler 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
    Ek Bilgiler 3: 0a9e
    Ek Bilgiler 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Şimdi başka bir durum sözkonusu, oturum açtım fakat kullanılabilirliği geliştirilebilir mi diye merakımdan şey ettiriyorum. Yazı yazma yeri aşağıya kaçıvermiş, çıkmıyor yukarıya doğru. Bir de chome eklentisi olan WA Web Plus'ı da dahil edebilirsek buna, tadından yenmez.

AlbayHardal tarafından 19/May/20 17:51 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Orada çok masaüstü yazılım yapabilen doğru dürüst yok. Bu tarz şeyler şaşırtıcı geliyor oradakilere.

Hit kasma programı yapıyorlardı mesela, farklı tarayıcılardan link açıyorsun. Sen belki 1-2 saatte yaparsın böyle birşeyi. Delphi'de falan 15 dk da yapılır sanırım. Ama deli gibi satıyorlardı ve mucizevi bir şeymiş gibi tanıtıyorlardı.

Onlar için zor görünen masaüstü yazılımlarla iyi paralar kazanabilirsin oradan. Biraz ihtiyaç kovalaman lazım sadece.

Ayrıca benim gördüğüm yaş ortalaması epey düşük ve çoğu genelde web ve php üzerine çalışan liseli, üniversiteli gençler.

neverland tarafından 19/May/20 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

rar şifresini goremeyen bir tek benmıyım 

yok tbt premium uyelerıne gozukuyor :)

Toplam Hit: 6562 Toplam Mesaj: 30
web whatsapp multi wp çoklu whatsapp