folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Program Yazarken Aptal Aptal Şekillere Girme

Program Yazarken Aptal Aptal Şekillere Girme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/tx-ergostand-17-14cm-fanli-5-kademeli-2x-usb-hub-notebook-sogutucu-txacnbergst-p-BS41599?magaza=Teknobiyotik&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla

Kendine böyle bir laptop altlığı alıyorsun, birde güzel bir USB klavye alıyorsun. Her zaman için laptop altlığını yüksek tutuyor, her zaman masada ve uzun oturmaya uygun sandalye ile çalışıyorsun. Böylece boynunu eğmezsin.

Birde gözlerin bozuksa ekran uzak kalacağından ekrana yaklaşmak için bunları kullanmayacağından göze de gözlük alıyorsun.

Sadece bi imza..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

32" monitor var şirkette, biraz alçak oturup koltuğa yayiliyorum. 

Evde de laptop+cekyat

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

birtane özel tabut yaptır pc yi tabutun tavanına monte et yattğın yerden kodlama yap

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

http://urun.n11.com/boyunluk-ve-kol-askisi/morsa-cyberg-acil-ilk-yardim-boyunlugu-ref-11106-P59416525?Beden+Se%C3%A7imi+X=Small&gclid=CjwKEAiAi-_FBRCZyPm_14CjoyASJAClUigObvOo7BaYp6ekNeHkyBRCDPYCb-UZhlBd5dS9ebkBNxoCrHfw_wcB&gclsrc=aw.ds

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Eyvallah tavsiyeler için 

@PcK0 , en yakın zamanda alacağım abi  laptop suan tam olarak göğüs kafesimde yüksekliği masam yüksek yani ama arada sırada alışkanlıktan mıdır bilmiyom kafa öne doğru eğiliyor hafif.

@xxJokerxx bahsettiğim bu hocam da sağlıklı olur mu bilemiyorum bi doktora bunu sunayım bakam ne diyecek

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 2521 Toplam Mesaj: 16
sağlık