Projeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    localhosttaki projelerimin haddi hesabı yok :S

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    hocam dövüz bilgileri sitesi sizce nasıl olur ??

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Valla hocam benim evde otomasyon projem var ama :p

Evin perdelerini otomatik kaldırma ve klimayı ev belirli bir dereceye geldiginde otomatik calıstırma yapıyorum, durması gerektiği derecede otomatik duruyor :p

Şimdilik proje bunlarda sizinkilere pek uymuyor sanırım :D (2 nokta kontrolü, pid kontrol bilmedigim için böyle :p) 

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

konuyla alakası yok ama az önce aklıma bir fikir geldi.

büyük bir uçurtma yapıp(çıtalı) 4 yumak salıp gökyüzüne uçurtmanın ortasından yukarı Türk bayrağını asmak. delimisin salakmısın diyenler olabilir. çocuk tarzı düşüncelere daldığımda iyi hissediyorum azda olsa sıkıntılardan uzaklaştığımı hissediyorum :)

geceleyin özellikle bi 555 ile pili bağlayacaksın. led ile aydınlatacaksın. hele hava yağmurdan dinlenmiş ken. serin ferah bir hava :)çarşıdan birisi geçerken havada ışıldayan çıtalıyı görmesi içimi bi tuhaf  etmiştir hep. 

ha...asıl işim mekatroniktir. lakin askere gidene kadar ıvır zıvır takılacağım. askerden geldikten sonra kendimi dillere vereceğim.plc otocad c# basic delphi..lakin biliyorumki askerden önce öğrenmeye kalkarsam gittiğimde unutacağım zaten şimdilik altyapı var. bu eğitimle öğretici sertifikası alıp fabrikalara eğitim vermeyi düşünüyorum.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    ben de bi  bisikletçi  açmak istiyorum hertürlü bisiklet  tamir edilir  satılır  alınır 

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

lepusmorris bunu yazdı:
    -----------------------------
    asp tabanlı bir emlak scripti yapmaya çalışıyorum.

ek olarakta henüz başlamadığım. mp3 paylaşım sitesi ve domaininde karar kılamadığım tema sitesi açmayı düşünüyorum.

ilk olarak mp3 sitesini açmayı düşünüyorum. konuyu yasal olarak ilerleticem. tam ayrıntılarını bilmiyorum yasallığının ama mp3 ler server da bulunmayacak. şuan aklımda böyle bir önlem var konuyla ilgili önerisi ve bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
    yarışmacı arkadaşlara başarılar:P

Emlak ısıne hıc gırme hocam para alamazsın.Emın ol bosuna zaman kayvetme.SAhıbınden e verıyorlar emlakcılar.Çok cımrıdılrer.Google earth den fılan evlerını yerını gosterırsın aslında guzel dır bu olay fakat.Adamlar ıstemez boyle bır fonksıyon evın sahıbıyle anlasır musterı der.

Sen bı pıyasyı arastır boyle bı sıtem var de 100 lıra de gene almazlar  

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:
    hocam dövüz bilgileri sitesi sizce nasıl olur ??

Sıradan hocam iş yapamazsın.Borsa sitelerinden yeterınce bakıyorlar bu işle uğraşanlar.Atıyorum a yatırım b yatırım sırketlerı var oradan zaten adamlar dırekt olark onlıne olrak alıs satıs yapıyorlar.Ha nedır doların fıyatını öğrenmek ıstıyorsan da acıp google a  yazarım hemen.

bence farklı bır alanda yap web sitesi

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ntxsoft bunu yazdı:
    http://sak.la da benim projem. dosya yedekleme üzerine bir sistem. bitince haberini vereceğim zaten. detayları şimdilik bende kalsın

hocam güzel bir proje oalcak gibi ama kaldıracak mı server ?

AbdullahAzad bunu yazdı:
    localhosttaki projelerimin haddi hesabı yok :S

hoıcam bitmiş ve orjinal varmı :D

ekran görüntüsüylede idare ederiz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Pidgin için msn,icq,gtalk, felan botu

zekası geliştirilebilmeye açık,

python,shelve,dbus,qt4 ile yazdım

http://sourceforge.net/projects/purple-bot/

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

video konu anlatımı sitesi

bir belgeselin sitesi

norveçli hatun fan sitesi(bayzinin fikri)

fln filan :)

Toplam Hit: 10152 Toplam Mesaj: 44