folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Protein Ocean Nasıldır ?

Protein Ocean Nasıldır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

O fiyata bcca mi olur mk hemde 300 gram. İçme hocam. At onu at..

Bcca yı denedim. Kola aromalı ama çok şekerli. Soğuk suyla için yoksa mide bulandırıyor. 

Ayrıca etkisi de iyi bence.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

"Proteinojenik amino asitler arasında üç BCAA vardır: lösin, izolösin ve valin" -wikipedia

Urun sayfasina geldigimizde ise,

İÇİNDEKİLER

Lösin, İzolösin, Valin, Glutamin, Elektrolit Blend: (Trisodyum Sitrat, Potasyum Klorür), Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Aroma Verici, Tatlandırıcı: Sukraloz, Renklendirici: Karamel.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Yaklaşık 3 senedir protein tozunu ve karbonhidrat tozunu ara ara alıp kullanıyorum

Kesinlikle piyasadaki en iyi fiyat performans ürünleri bu 2 kalem için Protein ocean'dır. 

Ama CFM teknolojisi ile üretilen Whey alırsan daha iyi olur Nutrent marka gibi.

Ayrıca: bcaa ve preworkout tadı Protein Ocean'da çok kötü. SH 57 hariç. Piyasadaki en iyi  Preworkout kesinlikle Sami Hamidi tarafından geliştirilen SH57'dir. Birde Shredded Brothers isimli kardeşlerin çıkardı HİQ var, ama onu içeriği de biraz fazla sakınca. Çok fazla arjinin ve kafein var içerisinde ilk zamanlar iyi etki ediyor ama intolerens seviyesini yükselttiği için sakıncalı 

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

"Proteinojenik amino asitler arasında üç BCAA vardır: lösin, izolösin ve valin" -wikipedia

İÇİNDEKİLER

Lösin, İzolösin, Valin, Glutamin, Elektrolit Blend: (Trisodyum Sitrat, Potasyum Klorür), Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Aroma Verici, Tatlandırıcı: Sukraloz, Renklendirici: Karamel.

Dynamic marka kreatin almıştım. İçindekiler de gramajda diger ürünlerle aynıydı. Bir sure sonra dişlerim kanamaya başladı. Baska bir seydende olabikir ama ben kreatinden ciddi suphelendim. Yinede bitirdim.  Ülkede gıda denetiminin yetersiz olması ve artan maliyetleri düşününce bence bu kadar ucuz ve bilinmeyen ürünleri kullanmamak lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı
    end bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

İÇİNDEKİLER

Dynamic marka kreatin almıştım. İçindekiler de gramajda diger ürünlerle aynıydı. Bir sure sonra dişlerim kanamaya başladı. Baska bir seydende olabikir ama ben kreatinden ciddi suphelendim. Yinede bitirdim.  Ülkede gıda denetiminin yetersiz olması ve artan maliyetleri düşününce bence bu kadar ucuz ve bilinmeyen ürünleri kullanmamak lazım.

İçerikler zaten böyledir onda sorun yok ama ham madde kalitesi çok daha önemli. Gidip de bilmem ne hayvanının derisinin kıllarından falan üretedebilirler 😁 O yüzden kaliteli markaları almayı tercih edin

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı
    end bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

İÇİNDEKİLER

İçerikler zaten böyledir onda sorun yok ama ham madde kalitesi çok daha önemli. Gidip de bilmem ne hayvanının derisinin kıllarından falan üretedebilirler 😁 O yüzden kaliteli markaları almayı tercih edin

duzgun ekstrakte edildiyse nereden uretildigi onemli degil hocam.

kimya'dan soz ediyoruz burada :D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı

BCAA içerisinde yoğun bir tat alıyorum, şekerimsi bir tat maltodextrin mi diyeyim artık sofra şekeri mi var içerisinde bilemem.. Midesizimdir ama bilemedim..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tatland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1lar#:~:text=Do%C4%9Fal%20ve%20Yapay%20Tatland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1lar%20%2D%20Tatl%C4%B1l%C4%B1k%20Dereceleri

Tatlandırıcı olduğunu ben de biliyorum. AHer boku yiyen biriyim, maymun iştahlıyım. Beni baydı, içindeki tatlandırıcı mı şüphelenmedim değil :D 

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Protein Ocean benim salona sponsor hatta Salon sahibi Sami Hamidi'nin kendi isminde ürünü var SH 57 Pre-workout diye onu kullandım müthiş etkili tavsiye ederim alev atıyorsun antrenmanda. Ayırca CLA+ L-Carnitine ikilsini kullandım hiç etkili bir ürün değil tabi kendi görüşüm bunlar.

Şuan Kullandığım Supplementler:

- Weider Whey Protein

- Protein Ocean SH57 Pre-Workout ( Biraz ara verdim bağımlılık yaptığı söyleniyor )

- Kingsize BCAA+Glutamin

- Reflex Creapure Creatine

- BigJoy L-Arginin ( Denemek için dün başladım tadı iğrenç :D )

Ayrıca Magenzyum + Çinko ve C vitamini alıyorum.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı

Protein Ocean benim salona sponsor hatta Salon sahibi Sami Hamidi'nin kendi isminde ürünü var SH 57 Pre-workout diye onu kullandım müthiş etkili tavsiye ederim alev atıyorsun antrenmanda. Ayırca CLA+ L-Carnitine ikilsini kullandım hiç etkili bir ürün değil tabi kendi görüşüm bunlar.

Şuan Kullandığım Supplementler:

- Weider Whey Protein

- Protein Ocean SH57 Pre-Workout ( Biraz ara verdim bağımlılık yaptığı söyleniyor )

- Kingsize BCAA+Glutamin

- Reflex Creapure Creatine

- BigJoy L-Arginin ( Denemek için dün başladım tadı iğrenç :D )

Ayrıca Magenzyum + Çinko ve C vitamini alıyorum.

Hacım sen bayağı takviye yapıyormuşsun. Profesyonel değilsen bundan para kazanmıyorsan bir daha düşün derim.

https://proteinocean.com/sh57-pre-workout?aroma=seftali&boyut=400g

Senin ürün bu.

Bu aşağıdaki de yeni çıktı. Arkadaş da buna bayağı iyi diyordu. Lansmanda 100 liraydı alsam mı almasam mı derken fiyatı 200 oldu.

https://proteinocean.com/preworkout

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Kahve varken neden pre workout' lara gereksiz para veriyorsunuz ki?

Toplam Hit: 3557 Toplam Mesaj: 53
protein ocean