folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Protein Tozu Yararları Zararları Nelerdir ?

Protein Tozu Yararları Zararları Nelerdir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

slm hacılar..1 gün sonra düzenli olarak spora başlayacam.bunun yanında protein tozu kullanacam.bu tozu kullanan arkadaşlar varsa yararları ve zararları nelerdir ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wking bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı bi Google yapsaydın.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1280&bih=607&q=protein+tozu+zararlar%C4%B1&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=protein+tozu&fp=c3ea2129f371e1

http://www.revir.com/v01/pages/p15/1116/215456.shtml

:D adam google botu gibi.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    wking bunu yazdı:

Hacı bi Google yapsaydın.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1280&bih=607&q=protein+tozu+zararlar%C4%B1&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=protein+tozu&fp=c3ea2129f371e1

http://www.revir.com/v01/pages/p15/1116/215456.shtml

:D adam google botu gibi.

Ahjsdkfsd, kendimi bir an öyle hissettim lan :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

la olm onu bizde bilioruzda aramızda kullanan varmı samimi olarak cevap versin dedim...burdakiler klasik yorumlar..aramızdan biri kullanmışsa derki hacım ben kullandım bişi olmadı.kas sarkmadı fln..bana içimizden kullanmış biri lazım..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Benim babam badici düzenli olarak kullanıyor İstanbul Esenlerde spor salonu var. Ve hiç bir zararı yoktur o tozun. Ben de arada spora gittigimde felan kullanıyorum. Babam iyi bilir bu işleri 15 16 yıldır bu işi yapıyor çünkü, 5 dk önce emin olmak için tekrar sordum hiç bir zararı yok dedi.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Tengri bunu yazdı:

Benim babam badici düzenli olarak kullanıyor İstanbul Esenlerde spor salonu var. Ve hiç bir zararı yoktur o tozun. Ben de arada spora gittigimde felan kullanıyorum. Babam iyi bilir bu işleri 15 16 yıldır bu işi yapıyor çünkü, 5 dk önce emin olmak için tekrar sordum hiç bir zararı yok dedi.

beklediğm yorum tarzı buydu..saol hacım..iyi yada kötü istiyordum..ama kullanan biri olarak yorum bekliyordum..doktor yorumlarına bakılırsa zaten...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Benim tavsiyem

Ilk 5,6 ay hibirsey kullanma et,tavuk,yumurta,makarna,pilav  falan dayan..

Vucudun otursun biraz..Daha sonra gelisme yavaslamaya basladimi basla kullanmaya..

Zarari  bol bol osurursun,tuvalete cikma sayinda bir artis olur..

Arada  1 ay falan  ara ver...Ana besin olarak  kullanma, yardimci olarak  kullan..Olcusunu iyi ayarla  vucudunun alabildiginden fazla icersen  bir kismini yaga cevirip depolar ve yaglanirsin. Diger kisminida micarsin  bokunun degeri yukselir ( ucuz degil turkiyede o tozlar).

Whey proteyin al emilimi daha hizli olur..Antremandan 15dk once ve hemen biter bitmez al....

Bol bol su icmeyi unutma ve kalsiyum hapi takviyesi al veya bolbol yogurt ye..

Suyla tuketmeye calis  cunku  sutle  alirsan asiri  sut demir eksikligi yapar  ayrica  sutte yag vardir  yaglanma yapar  cok icersen..

Olcusuyle kullanirsan bir zarari olmaz az bisey kara cigeri zorlar..Ama steroitlerden 1 milyon kat daha sagliklidir..

Ben yillardir  kullaniyorum  bir  yan etkisini  falan  gormedim...

Dedigim  gibi olcusuyle kullanirsan  birsey  olmazz..Kisaca degindim..Daha fazla bilgi icin google emmi...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    mclaren nickli arkadaş tam anlamıyla anlatmış bende aynılarını yazacaktım.. Birde yaş kaç öğrenebilirmiyim? spora başlar başlamaz başlama bencede.. en azından 2 ay sabret makarna pilav tavuk ve ete dayan.. direk kendini yapay besine adama.. bu arada doğal(hiç bir katkı kullanmadan) yapılan kas daha kalıcıdır tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu.. protein tozu veya bilimum etken kullanarak yaptıkların hemen sarkar demiyorum ama aradaki farkı kendinde bir süre sonra anlarsın.. hızlı gelişmek istiyorsan aban proteine.. daha ağır kaldırmak istiyorsan biraz karbonhidrata dayanacaksın :D

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

mclaren bunu yazdı:

Benim tavsiyem

Ilk 5,6 ay hibirsey kullanma et,tavuk,yumurta,makarna,pilav  falan dayan..

Vucudun otursun biraz..Daha sonra gelisme yavaslamaya basladimi basla kullanmaya..

Zarari  bol bol osurursun,tuvalete cikma sayinda bir artis olur..

Arada  1 ay falan  ara ver...Ana besin olarak  kullanma, yardimci olarak  kullan..Olcusunu iyi ayarla  vucudunun alabildiginden fazla icersen  bir kismini yaga cevirip depolar ve yaglanirsin. Diger kisminida micarsin  bokunun degeri yukselir ( ucuz degil turkiyede o tozlar).

Whey proteyin al emilimi daha hizli olur..Antremandan 15dk once ve hemen biter bitmez al....

Bol bol su icmeyi unutma ve kalsiyum hapi takviyesi al veya bolbol yogurt ye..

Suyla tuketmeye calis  cunku  sutle  alirsan asiri  sut demir eksikligi yapar  ayrica  sutte yag vardir  yaglanma yapar  cok icersen..

Olcusuyle kullanirsan bir zarari olmaz az bisey kara cigeri zorlar..Ama steroitlerden 1 milyon kat daha sagliklidir..

Ben yillardir  kullaniyorum  bir  yan etkisini  falan  gormedim...

Dedigim  gibi olcusuyle kullanirsan  birsey  olmazz..Kisaca degindim..Daha fazla bilgi icin google emmi...

saol hacım...zaten uygun kiloya geldikten sonra bırakmayı düşünüyorum..dediklerin aklımda..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wakizashi
    Wakizashi's avatar
    Erkek

bu isi daha yeni yapicaksan dostum hemen alma zaten karacigerin ilaci tanimicak sonra dersin ilac aldim bi etkisin gormedim once 1-2 ay idman yap..ondan sonra alirsin proteini ni kilo almak istiyorsan vucudum su tutsun diyorsan sut ile ic %0.1 lik sut ile icersin bisey olmaz idmandan 30dk once icki kanina karissin idmandan sonrada cakarsin bi tane eve gidincede haslanmis tavuk yanina lapa pilav 1-2 saatde siesta yaptinmi bunlari her 2 gunde bir yaparsan degisim olucaktir kisa bir surede dolmaya baslar yani kollar omuzlar he bu arada bacak basmayi sakin gecistirme en onemli parca vucutdaki takildigin bisey olursa yardim ederim bende antrenorluk yapiyorum..

Toplam Hit: 6297 Toplam Mesaj: 26