folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Psikolojik Sorunlarla Boğuşup Duran Müridler: Bu Eski Doğu Tekniği Size Yarayabilir!

Psikolojik Sorunlarla Boğuşup Duran Müridler: Bu Eski Doğu Tekniği Size Yarayabilir!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

Eller düştüğü zaman, vücut kendine geldiğinde, beyin işlevini gördüğünde yine aynı hayatı yaşıyor olucaz anlamı nedir?

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

ya bırakın bu ayakları. canı sıkılan mürit gitsin namaz kılsın.

karşıma namazdan daha iyi bi tedavi,psikolojik destek var diye gelenin alnını karışlarım :)

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

uhp bunu yazdı:
    -----------------------------

ya bırakın bu ayakları. canı sıkılan mürit gitsin namaz kılsın.

karşıma namazdan daha iyi bi tedavi,psikolojik destek var diye gelenin alnını karışlarım :)

-----------------------------

bence bu sitede fazla inançlı adam yok gibime geliyor : ) ( Ben gibi )

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

Hristiyanlık ve diğer dinlerde inanmak zor iş ama islamda değil. islam tamamen gerçeklikten oluşur.sadece kanıtları görebilmek için önyargıları yıkman lazım.sonra ister inan ister inanma. şimdi burda bi vaaz vermek isterdim ama ne yeri ne zamanı. :) sabahın beşbuçğundayım ve bir kaç saate sınavım var :D lafta sınav için sabahladım ama hal  tbtdeyym :D

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bu ne lan. eski doğu eskide kalmış. devir değişti. yıkın duvarları. sorun mu var. herkese gider yapacan. hiçbişey umrunda değil havası. böle bi süre takıl. sonra nedenini bilmiyorum ama insan rahatlıyo. hem gerçek dostları da görmüş oluyon

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

yalnız kulakları 2 şer parmak ile kapattık sağ ve sol ile peki burunu nasıl kapicaz.. bunun için ayak parmağımızımı kullancaz ?

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Kulaklara pamuk tikayacaksin...

Parlayan bizi paylar...
Toplam Hit: 2102 Toplam Mesaj: 18