PUHU Leather Goods - 2018

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun @mehmetdiyebiri

Ancak buraya eklediğin ekran görüntülerini özledim :)

Paylaşımlara devam et bence. 

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

@underzero,@NighT_JudGe, @Dark_Lord çok teşekkür ederim.

@sLeymN kemer yapabilirim, ama benim çok vaktimi alır ve çok malzeme harcamam gerekir. Malzemesini de geçtim. o harcadığım vakitte siparişleri ertelemem gerekecek o yüzden bulaşmadım henüz, uygun bir vakit olursa deneyebilirim.

@saposcol öncelikle teşekkür ederim.

Ürünlerde henüz fiyat yazmadığım doğrudur, özelden farklı fiyat söylediğim de doğrudur. sebebini açıklamaya çalışayım. 

İlk olarak aldığım malzemeler Dolar ve Euro'ya endexli. 1 yıl önce bugün euro : 3.90, dolar : 3.50 civarı bugün ise euro : 5.00, dolar 4:10 civarı. yani sadece 1 yılda kur bazında artışlar euroda %30 dolarda %117 civarında . Ben malzemelere bu oranlarda zam yapsam kar etmiş olmuyorum, yine eski fiyattan satmış oluyorum. Ayrıca malzeme aldığım yer malzeme fiyatına da zam yapınca benim de biraz daha yüksek zam yapmam gerekiyor. Mesela bir diğer etken kargo. 1 yıl önce 8 liraya gönderdiğim kargoyu bugün 17 liraya gönderiyorum.

Öte yandan herkese aynı fiyatı vermeme sebeplerimden biri de şu ; Birisi benden en az 10 tane kordon almış veya eskiden gelen bir ahbaplığım var ona verdiğim fiyat başka, ilk defa alış veriş yapacağım adama verdiğim fiyat başka. Bu ticaretin her yerinde bu şekildedir. Ki Tahribat'a her zaman dışarıya verdiğimden uyguna verdim. en az 50-60 alışverişim oldu. önceki başlıklardan kişileri bulup sorabilirsin memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini.

Son olarak bu ürün fabrikasyon değil, bunu ben el emeği vererek yapıyorum, ürünün fiyatını sadece ben belirleyebilirim. Dışarıdaki fabrikasyon ürünlerle veya diğer el yapımı ürünlerle kıyaslamak yanlış olur.

@patron_38 Yaptığım kartlık modeli var, instagram profilimden bulabilirsin hocam, ben de özel mesaj ile atayım.

@muaythaist çok teşekkür ederim, ilerlememde senin de büyük katkın oldu var olasın : )

@telekom çok teşekkür ederim. hocam kartlık ve çanta da denedim. Pazarı çok az o ürünlerin. veya ben pazarını bulamadım: ) 

@TiThousand çok teşekkür ederim, bu başlıktan devam edeceğim :)

Panerai için hazırlanan yazlık kıyafetler;

Zenith - El Primero için hazırlandı;

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

saatlerin orjinal kordonlarından çok daha kaliteli ve sağlam yapıyor arkadaş. güvenerek yaptırabilirsiniz

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

@legendary çok teşekkür ederim hocam.

Zenith El Primero'nun yeni ayakkabısı ile fotoğrafı

Bronz steinhart için hazırlanan ;

Seiko sakura için hazırlananlar ;

Vostok için hazırlanan ;

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Bunlar da bu haftanın çalışmaları ;

Askeri yeşil kanvastan Bund kayış

Değerli bir saatsever dostum için hazırladığım kayış ;

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Eline saglik guzel is cikarmissin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

Çok teşekkür ederim .

Bu haftanın çalışmaları;

Meksika’ya yola çıkan kayış

Padi pepsi için hazırlandı

Omega Chronostop için hazırlandı

IWV Vecihi için hazırlandı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

aşkısı bana pratik cüzdan&tütün kesesi karışımı birşey lazım, şu an bir tane var ama ne bilim biraz kullanışsız geliyor. ne kadara yapabilirsin? 

tercihen mıknatıslı olsa iyi olur bir yandan tütün sarmaya çalışıp bir yandan bunu kapatmaya çalışmak oldukça zor oluyor :/ 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

aşkısı bana pratik cüzdan&tütün kesesi karışımı birşey lazım, şu an bir tane var ama ne bilim biraz kullanışsız geliyor. ne kadara yapabilirsin? 

tercihen mıknatıslı olsa iyi olur bir yandan tütün sarmaya çalışıp bir yandan bunu kapatmaya çalışmak oldukça zor oluyor :/ 

Yapamam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mehmetdiyebiri bunu yazdı
    userneyime bunu yazdı

Omega Chronostop için hazırlandı

Umarım yanlış fotoyu, seçmedim.

bu Saat Kordonu , gövdeye yakın neden Büyük Delikli? TERLEMEYİ önlemek için filan mı?

Taktığım saatte, kordon deri Dayanmıyor @@,) Deriye bakan iç yüzey kısmı, daima çürüyor, yarılıyor, çatlıyor. 6 Ay gitmiyor.

Metal kordonları da ben kullanamıyorum, ağır ve kıl çekiyor.

Genele sorayım bir de:
    Bu Metalden yapılı, hasır(yada örgülü gibi) kordonlar var.(Titanyum dan yapılı olanı bulmak lazım, hafiflik açısından da) Takıp kullanan, bilekte terleme yapmayan var mıdır?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4829 Toplam Mesaj: 32
deri deri kordon