folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rahip Ve Rahibe

Rahip Ve Rahibe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    DoctorX bunu yazdı:
    -----------------------------

merak etme insanın herşeyle dalga geçip sorgulamaya zekası yeterde artar belli bi kesim bundan yoksun olsada her zaman böyledir :) 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    avrupada islama karşı yapılan saygısızlıklarla bunun arasında ne gibi bi fark var. sadece merak ediyorum. rahip yada rahibeler umrumda değil 

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:
    avrupada islama karşı yapılan saygısızlıklarla bunun arasında ne gibi bi fark var. sadece merak ediyorum. rahip yada rahibeler umrumda değil 
    Ohoo arkadaşım peygamberleri arasında ayrım yapan insanlar din adamlarını da ayırır tabi :D

Bu videonun Hz. Muhammed versiyonu olsaydı islam dünyası ayağa kalkardı, ama Hz. İsa olunca kimse bir sesini çıkarmıyor niyeyse; http://www.youtube.com/watch?v=WLKk00OYKhU

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

DoctorX bunu yazdı:

hoca sorunşlarınmı var?

dikkatli oku ben imam demedim rahip rahibe demedim incil dedim kuran dedim ? bişey fade ettimi senin için?= kuranı ekrimde 129. ayet diye bi ayet yoktur oke? ilk bunu öğren kuranla dalga geçeceksin ben en demiştim insan zekasının seviyesi yetmez diye ki açık yetmemiş görülüyo rezil durumdasın şu anda :) bu arada imam efendi iyi etömiiş ben olsam bende atardım hatta yol kenarına çekip fırına bile kordum. benim anlatmak istediğim bu değil sen burada imamla dalga geçmişsin yiyosa kuranla geç :) rezil insan.,

ed,t edit : bu arada evet çok beğendsim gayet komiksin şebek modunda.

incilde de 129. ayet diye bişey yoktur, kitap, bab ve onun içinde ayetler vardır. 129.ayet diye bişey aratırsan zibilyon tane sitede bu komik hikayeyi bulursun, ötesini değil. bırak 129 u direk bu cümleyi aratırsan da bulamazsın çünkü öyle bir ayet yoktur. buna en yakın olan ayet "dileyin, size verilecektir. arayın bulacaksınız." gibi ifadeler içerir. 

kuranda dalga geçicek çok şey var da bizim ahlağımıza ters böyle şeyler, islam ahlağına uygun ama burdan da gördüğümüz gibi, siz devam edin o yüzden. danimarkada bilmemnerede muhammedi tiye alan karikatürler çizilince de ağzınızdan köpükler çıkartmadan önce bi hatırlayın bu davranışlarınızı. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Ya çok aptalca :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek
    DoctorX , ben bu beynimle Kuran'da doğrudan 129.ayet olmadığı için n2'nin yazdığı olayın geçersiz olduğunu kavrayabildim(zaten o da biliyordur bunu) ve  İncilde 129.ayet olmadığınıda biliyorum.Hatta yazıdaki içeriğe sahip hiçbir ayet olmadığını hatırlıyorum.Sen o beyninle incilde böyle birşey olmadığını neden araştırmadın acaba.Ayrıca Kuran derki , 4 kutsal kitap , 4kutsal öğeden bahseder.Peygamberlerin kutsallığından bahseder.İncil sizin inanç sisteminize göre sokaktan geçen İsa'nın yazdığı bir kitap değil , inandığınız Allah'ın gönderdiği bir kitaptır.Neyse ya inandığınız şeyi okuduğunuzdan bile şüpheliyim kime laf anlatıyorum.

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

Aybey bunu yazdı:
    DoctorX , ben bu beynimle Kuran'da doğrudan 129.ayet olmadığı için n2'nin yazdığı olayın geçersiz olduğunu kavrayabildim(zaten o da biliyordur bunu) ve  İncilde 129.ayet olmadığınıda biliyorum.Hatta yazıdaki içeriğe sahip hiçbir ayet olmadığını hatırlıyorum.Sen o beyninle incilde böyle birşey olmadığını neden araştırmadın acaba.Ayrıca Kuran derki , 4 kutsal kitap , 4kutsal öğeden bahseder.Peygamberlerin kutsallığından bahseder.İncil sizin inanç sisteminize göre sokaktan geçen İsa'nın yazdığı bir kitap değil , inandığınız Allah'ın gönderdiği bir kitaptır.Neyse ya inandığınız şeyi okuduğunuzdan bile şüpheliyim kime laf anlatıyorum.

ben incilde ayet vardır dedimmi? ayrıca evet kuran derd bu kitapplar kutsaldır diye ama ben bu hrisstiyanların kullandığı incile incil demiyorum zira hangi insan ekndi yazdığı kitaba itaat eder tartış kendince. asıl incilde yazanları ne yapıyorlar? kimseye göstermiyorlar neden? çünkü onda gerçekler yazıyor ona eskidi diyorlar. son cümlendeki manaya itaafendi bu cevabım ben şu anki incile incil demem bu kadar çünkü o incil hz. isa ya inen incil değildir. 

ilk cümlene gelecek olursak ben hikayenin doğrumu yanlışmı olacağını kimseye sormadım  sadece güzel dedim ve hoşuam gitti ardına ekledim kuranla bu şekilde dalga geçilemez diye. 

millet magazin muhabiri gibi olmuş ben diiyorum 3 kelime alıyosunuz bi cümle yaratıyosunuz kendinizce bi polemik alıyo başını gidiyo standart tip.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek

İncili kim gün yüzüne çıkarmıyor , daha İncil nedir onu bilmiyorsun hocam anlaşılan.Hristiyanların 4 farklı incili vardır Matta,Markos,Luka,Yuhanna buda onların inanç sistemlerinde 4 farklı gözle tek İsa'ya bakmaktır.O kitabı gönderen tanrı kitabını koruyamıyormuda değişsin ? Mitolojik olarak Kuran nasıl değiştirilemezse , İncil'de o derece değiştirilemezdir.Ki Kuran'da yazar zaten İncil'in de  değiştirilemez bir kita olduğunu , tıpkı Tevrat gibi ,Kurandan Maide 5:45 ve 5:47 ayetlerini okuyabilirsin.Kitab-ı Mukkaddes değerler semavi dinlerde Allah'ın korumasında olduğu için değiştirilemez.Sen tutup bugünkü incil değiştirilmiştir dersen Allah'ın Kuranda yazdığı hükümlere ters düşersin. Matta 5:18 ,Yaremya 36-23 ,Yaremya 36-28 ,Yaremya 32-17 ,Tesniye 4:2 , Tesniye 12:32 ,Esinleme 22:10

Yani tıpkı Kuran-ı Kerim gibi İncil ve diğer kutsallarda(Kitab-ı Muakkaddesler) Allah'ın koruması altın oluyor Allah'ın ayetlerine göre.Yani korunma ve değişmemezlik sadece Kuran-ı Kerim'e özgü birşey değildir.

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

Aybey bunu yazdı:

İncili kim gün yüzüne çıkarmıyor , daha İncil nedir onu bilmiyorsun hocam anlaşılan.Hristiyanların 4 farklı incili vardır Matta,Markos,Luka,Yuhanna buda onların inanç sistemlerinde 4 farklı gözle tek İsa'ya bakmaktır.O kitabı gönderen tanrı kitabını koruyamıyormuda değişsin ? Mitolojik olarak Kuran nasıl değiştirilemezse , İncil'de o derece değiştirilemezdir.Ki Kuran'da yazar zaten İncil'in de  değiştirilemez bir kita olduğunu , tıpkı Tevrat gibi ,Kurandan Maide 5:45 ve 5:47 ayetlerini okuyabilirsin.Kitab-ı Mukkaddes değerler semavi dinlerde Allah'ın korumasında olduğu için değiştirilemez.Sen tutup bugünkü incil değiştirilmiştir dersen Allah'ın Kuranda yazdığı hükümlere ters düşersin. Matta 5:18 ,Yaremya 36-23 ,Yaremya 36-28 ,Yaremya 32-17 ,Tesniye 4:2 , Tesniye 12:32 ,Esinleme 22:10

Yani tıpkı Kuran-ı Kerim gibi İncil ve diğer kutsallarda(Kitab-ı Muakkaddesler) Allah'ın koruması altın oluyor Allah'ın ayetlerine göre.Yani korunma ve değişmemezlik sadece Kuran-ı Kerim'e özgü birşey değildir.

hehe tamam sen haklısın :) incil indiği gibi hala tamam hala aynı incil :) komik.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek
    DoctorX ,ben sana Kuran-ı Kerim ve İncil'den ayetler gösteriyorum İncil'in değiştirilemeyeceğini , Allah'ın koruması altında olduğunu yazan ayetler.Kuran'da bunun hükmü varsa,Allah'ın koruması altındaysa bunu nasıl değiştirebilirler.O zaman şu noktaya varırız , dinler saçmalıktır , bütün peygamberler yalancıdır , İncil,Kuran ve diğer kutsal kabul edilen kitaplar insan yazmasıdır.Ortada senin bu konu hakkındaki bilgisizliğin varken , kendi inandığın dinin kutsal kitabında yazanlardan haberin yokken , benim verdiğim bilgileri haha , komiksin demen zaten bilgisizliğini yansıtıyor.Bu adam birşeyler yazmış ayetler vermiş , bir açıp bakayım doğrumudur yanlışmıdır.Gerçekten Kuran-ı Kerim'de böyle ayetler varmıdır diye düşünmen gerekirken , cidden sen komik oluyorsun.

Toplam Hit: 3030 Toplam Mesaj: 29