Ramstein

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    şarkı sözlerinin çoğu saçma sapan ama güzel çalıyorlar bide almanca olduğu için kulağa daha sert kaba geliyor ondan hoşunuza gidebilir ama aynı sözlerle ing bi şarkı yapılsa eminimki begenmezsiniz

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucu
    uykucu's avatar
    Erkek
    mantus bunu yazdı:
    -----------------------------
    şarkı sözlerinin çoğu saçma sapan ama güzel çalıyorlar bide almanca olduğu için kulağa daha sert kaba geliyor ondan hoşunuza gidebilir ama aynı sözlerle ing bi şarkı yapılsa eminimki begenmezsiniz

müziği ser hale getiren vocaldir, lisanı değil. ayrıca hangi şarkısını dinleyip de sözlerinde anlam bulamadın anlamadım. Almancasına gelince sözleri yutmadan söyleyebiliryor.Hala bu durumda birşey ifade etmiyorsa sözleri bence sen bir KBB a görün. ya da "Du Riechst So Gut" şarkısını yeniden bir dinle şarkının gidişatı, çalgıların verdiği sesi, şarkının sözlerine bir dikkat et. Belki anlarsın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek
    Rammstein - Mutter Albumu Download icin

www.bedavamp3.net e girebilirsiniz.

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hast
    Hast's avatar
    Erkek
    HaDeS bunu yazdı:
    Engel parçasının nakaratını biliyorum orda : Tanrıda biliyor öldükden sonra melek olmayacağımı du hast ise sensin anlamında sanırım grup hoş müzikleride matrix filminin müziklerindede yer almıştı ama faşistler diye duymuştum başarılar.

Hades Hades Hades dünya sanırımlarla dönmüyor aynı şarkının ingilizceside var Du = sen Hast =nefret,Öfke anlamında Bkz Hates(ingilizce)
    EE hayat işte

Yaa arkadaşlar Rammstein baba gruptur tartışılmaz onlar bence adamlar sağlam müzik yapıyolar kabul edin ama Bence rock la alakası yok yani her gitar olan şarkı rock mı olacak böyle bir kanunmu çıktı onlar birkere PUNK yapıyor adamların tiplerindende anlya bilirsiniz kliplerini izleyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek
    Sozlerinin anlamlarini ogrenmek istiyorsan eger

www.herzeleid.com sol ust kosede lyrics bolumu var oraya tikla kardesim oradan istedigin sarkinin almanca ve ingilizce karsiliklari mevcuttur...

Gercekten guzel bir klip izlemek istiyorsan da benim sana tavsiyem kazaa veya imesh ten

Rammstein-Sonne ...Bu klip nerdeyse mukemmel
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek
    Hast bir fiildir...
    ich habe
    Wir haben
    Du hast

Du hast = you have
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hannibal
    hannibal's avatar
    Erkek
    yaw Rammstein hakkında bilip bilmeden konuşmayın.Ben Rammstein in hastasıyım ve bir kaç senden beri dinliyorum.
    Adam ların yaptığı müzik tarzı Heavymetal + Techno karışımı birşeydir.Eğer Türkçe sözlerini isterseniz www.rammsteintr.com adresinde bulabilirsiniz

Ölümüne GALATASARAY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    uff bee amma bilgiliymişsin.demek techno+heavy metal karışık bişey yapıolar.halamda küçükken pizza yapardı ama ben onu lahmacun+menemen karışık bişey diyebiliyordum.asıl sen bilmiorsan konuşma.o grup tarzım deil ama en azından heavy"le uzaktan yakından alakalarının olmadığını biliyorum.ne alaka yaaa demek tekno heavy karışık bişey oldu bi tutamda fag-goth atda.kıvamını tutsun..

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bird
    bird's avatar
    Dişi

kardeşim cevaplamak istedi bu konuyu..
    evet şimdi herkes ehi ehi işte çok iyi bilirim bilgiliyim yüz milyon senedir rammstein dinlerim diye girmemi bekliyor..böyle salak saçma laflar etmicem..
    techno nedir önce onu bi bilin,sonra eğlenelim öğrenelim..(finalden çıktım)neyse rammstein industrial metal yapar arkadaşım,bilmemek ayıp değil,öğrenmemek ayıp tabii..pizza lahmacun yarıldım bu arada..:):P
    insanları bilmedikleri için ezmemek lazım,emin olmadıkça konuşmamak lazım..gidin bi netten search edin bilmiyosanız bre ne diyim..haydin daha bakmicağım için cevap veremicem size kusura bakmayın neyse hadi iyi akşamlar..

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=6069 - Banlanmaniz icin gecerli bir sebeptir herhalde ! Ibret-i alem icin..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rammstein
    rammstein's avatar
    Erkek
    abi o bu deilde güzelim sitemiz kapandı parasızlıktan.alamadık host filan.faşistti gaydi bunlar herzaman r+ konusu acıldımı tartışılıyor.bilip bilmeden atanda cok bilip susanda vsvs...

dengesiz bi grup zaten.ondan belkide hayatım filan oldu bilemicem...

o kadar uğraş emek boşa yatıyor bakalım nezaman paralanıp alıcaz host filan...

ne desem ne desem...
Toplam Hit: 8018 Toplam Mesaj: 32