folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rapid Pre Hesabı İsteyenler 2

Rapid Pre Hesabı İsteyenler 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende isterem

Bir daha profilindeki herhangi bir extra bilgi bölümüne, bu yazıdan başka bişi yazarsan seni atarım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

CureShooT bunu yazdı:
    -----------------------------

XpertVision bunu yazdı:

Quarantine bunu yazdı:

diana bunu yazdı:
    Quarantine bunu yazdı:

hacı. bana verdiğinin şifresi yanlıştı. pm attım ama dönmedin.

amacın profiline yorum yaptırmaksa bilelim yani.

ne saçmalıyon kardes burda bi düny insana rapid dagıttım şimdi senin işin olmadı kötümü oluyoz yani.patlamıstır rapidin çünkü hesabı 2 kişi kullanıyo ne yapabilirim ayrıca sana zorla mı yorum yaptırıom vesüphanallahh

meseleyi çarpıtmanın lüzumu yok dostum. söylediklerim açık ve net. hesap verip yorum istiyorsun. zorlası morlası konumuz değil.

Yanlışlık olmuştur diye Şifrenin değiştiğini pmden söyledim ama cevap alamadım. Buraya yazınca anında cevap verdin.  Bence sen daha çok bu meseleye kafa yor.

Özetle:

Biri rapid dağıtıyor ve ek olarak yorum yazılmasını rica ediyor. Hesabı hiç kullanamadan şifrenin değiştiğini görüp değiştiğini söylüyorsun ama cevap yok.

sonra dönüp ilk mesaja bakıyorsun. Karşında yanlış bir hesap ve yorum isteği. 

Bence rahatsız edici.

ya bsg adam foruma rapid verdi laflara bak harbi bsg

evet katılıyorum XpertVision sana diananın öyle bir amacı olmadığını biliyoruz sen bilmiyorsan senin sorunun .. Adam kaç tane rapid dağıtıyor yanlış olmuştur arada pm ine de dönmemiş olabilir ama böyle suçlayamazsın .. Bana verdiği de 1 1,5 hafta sonra şifresi değişti bunun cevabını da 1. sayfada bulabılrısın

Adam foruma rapid verdi diye kutsal mı oldu. arkadaşlar siz menfaatinize bakarak çok haklı olarak söyleyebileceklerinizi söylemişsiniz.

İyi güzel de ben kimsenin niyetini bilemem. şöyle olmuştur böyle olmuştur diye adamı savunmak yerine bırakın adam kendi ağzıyla ne diyecekse desin. Çatıdan savrulan paraları toplamak için aşağıda birbirine giren aciz insanlar gibi olmayın. ortada bir yanlış varsa açıklaması da olmalı.

...........................
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

diana bunu yazdı:
    Quarantine bunu yazdı:

diana bunu yazdı:
    beyler böyle kansız insanlar için post kasıyoruz adamda havaya girio bosuna kafanızı yormayın.beni tanıyan insan az olsun öz olsun

lafını bil de konuş kardeşim. ne demek kansız. ortada elde olmayan bir hata varsa adam gibi söylersin konu kapanır.

Ayrıca bi iyilik yapıyorsan yorum istemeyeceksin. yapacak olan yapar zaten. zorla istemiyorum diyorsun ama yaptığın iyiliğin karşılığını istemek karşındakini zorlamaktır zaten, her ne kadar basit bir iş olsa da. 

sanki cebindeki parayı alıyoruz yaa adama bak istediğimiz emeğe saygı

kardes kapat konuyu uzatma iiyice  canımı sıktın bu aksam

ne parası?

öyle bişey iddia eden olmadı. emeğe de saygım var çok şükür.

Konuyu uzatma derdinde değilim ama şu konuyu çarpıtıp laf yetiştirme işini bitirmeni bekliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek

Quarantine bunu yazdı:

CureShooT bunu yazdı:

XpertVision bunu yazdı:

Quarantine bunu yazdı:

diana bunu yazdı:
    Quarantine bunu yazdı:

hacı. bana verdiğinin şifresi yanlıştı. pm attım ama dönmedin.

amacın profiline yorum yaptırmaksa bilelim yani.

ne saçmalıyon kardes burda bi düny insana rapid dagıttım şimdi senin işin olmadı kötümü oluyoz yani.patlamıstır rapidin çünkü hesabı 2 kişi kullanıyo ne yapabilirim ayrıca sana zorla mı yorum yaptırıom vesüphanallahh

meseleyi çarpıtmanın lüzumu yok dostum. söylediklerim açık ve net. hesap verip yorum istiyorsun. zorlası morlası konumuz değil.

Yanlışlık olmuştur diye Şifrenin değiştiğini pmden söyledim ama cevap alamadım. Buraya yazınca anında cevap verdin.  Bence sen daha çok bu meseleye kafa yor.

Özetle:

Biri rapid dağıtıyor ve ek olarak yorum yazılmasını rica ediyor. Hesabı hiç kullanamadan şifrenin değiştiğini görüp değiştiğini söylüyorsun ama cevap yok.

sonra dönüp ilk mesaja bakıyorsun. Karşında yanlış bir hesap ve yorum isteği. 

Bence rahatsız edici.

evet katılıyorum XpertVision sana diananın öyle bir amacı olmadığını biliyoruz sen bilmiyorsan senin sorunun .. Adam kaç tane rapid dağıtıyor yanlış olmuştur arada pm ine de dönmemiş olabilir ama böyle suçlayamazsın .. Bana verdiği de 1 1,5 hafta sonra şifresi değişti bunun cevabını da 1. sayfada bulabılrısın

Adam foruma rapid verdi diye kutsal mı oldu. arkadaşlar siz menfaatinize bakarak çok haklı olarak söyleyebileceklerinizi söylemişsiniz.

İyi güzel de ben kimsenin niyetini bilemem. şöyle olmuştur böyle olmuştur diye adamı savunmak yerine bırakın adam kendi ağzıyla ne diyecekse desin. Çatıdan savrulan paraları toplamak için aşağıda birbirine giren aciz insanlar gibi olmayın. ortada bir yanlış varsa açıklaması da olmalı.

Arkadaşım senin yazdıkların yanlışlarla alakalı değil .. Adamı suçluyorsun .. Yani kendi dediğini kendin yapıyorsun.. Sorun varsa düzeltilir senin en başta yazdıkların sert bir çıkıştı orda haksızsın.. Ayrıca  "atıdan savrulan paraları toplamak için aşağıda birbirine giren aciz insanlar gibi olmayın." demeye de hakkın yok.. Yazmadan önce bir kaç kere düşün bir şeyleri...Ben bu dağıtıda istemedim mesela rapid sitede ihtiyacı olunca insanlar istiyor. diana'da kırmıyor .. Dağıtım dışında da elinde varsa isteyince verceğini düşünüyorum çünkü istese hiç vermezdi ... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustang6
    mustang6's avatar
    Erkek
    Kardes banada yollarmisin?

Muhteşem beyinler daima sıradan beyinlerin şiddetli muhalefetiyle karşılanmışlardır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

Arkadaşım senin yazdıkların yanlışlarla alakalı değil .. Adamı suçluyorsun .. Yani kendi dediğini kendin yapıyorsun.. Sorun varsa düzeltilir senin en başta yazdıkların sert bir çıkıştı orda haksızsın.. Ayrıca  "atıdan savrulan paraları toplamak için aşağıda birbirine giren aciz insanlar gibi olmayın." demeye de hakkın yok.. Yazmadan önce bir kaç kere düşün bir şeyleri...Ben bu dağıtıda istemedim mesela rapid sitede ihtiyacı olunca insanlar istiyor. diana'da kırmıyor .. Dağıtım dışında da elinde varsa isteyince verceğini düşünüyorum çünkü istese hiç vermezdi ... 

Neyle alakalı peki?

Ben diyorum ki adam gelip desin: "unutmuşum" "cevap vermek istemedim"  ya da ne bileyim adam akıllı herhangibir cevap vermiş olsa tam diyecem bitecek konu.

İlk çıkışım ağır olabilir ama gerçek dışı birşey yok orda. yapılan neyse yazan da o.

bir önceki cevap için kusura bakmayın. adam pmden gelip yazdığınız cevaplarla show yapıyor. ister istemez sinirleniyor insan. 

daha fazla uzatmayacağım. Tabi yeni birşey ortaya atmazsa bizimki.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    adamın suçu yok şansa göre değiştio sana verdiği şifre hemen değişti bana verdiği hesap 21 hazirand a vermişti 29 haziranda kapancaktı hesabın asıl sahibi 1 ay daha uzatmış yani daa uzun bir süre kullanırım deişmesse; şans..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    adamın suçu yok şansa göre değiştio sana verdiği şifre hemen değişti bana verdiği hesap 21 hazirand a vermişti 29 haziranda kapancaktı hesabın asıl sahibi 1 ay daha uzatmış yani daa uzun bir süre kullanırım deişmesse; şans..

yahu derdim rapid değil ki:)

neyse herkes memnun benim diyecek bişeyim yok. kapansın artık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kardeş bana da gönderir misin??

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    kalmamıştır ama eh denemekten zarar gelmez varsa ben de rica edeyim usta

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
Toplam Hit: 11063 Toplam Mesaj: 107