folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare De Flasget Kullanarak İndirin !!!

Rapidshare De Flasget Kullanarak İndirin !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Sabah kalktim aklima bir fikir geldi ve yapmaya çalistim, 5 dakikaya yaptim birseyler
    Basit birsey oldu :) Bu programi küçük dosylari indirirken degilde büyük dosyalari indirirken kullanirsaniz verimli olur.Çünkü ie nin download programi ile inen büyük programlar her an kesintiye ugrayabilir.. Verilen direk link sadece bir kereye mahsustur.Flashgete atarsiniz ve direk olarak indirebilirsiniz.Çalismiyor falan demeyin o sizin beceriksizliginizdir :)
    Simdi nasil yapacaginizi anlatayim..

Öncelikle flashgetiniz kapali olsun.Indirmek istediginiz linke tiklayin,free ye basin, geri sayim islemi bittikten sonra ordaki kodu girin ve download butonuna basin, flasget otomatik olarak açilacaktir.flasget açildiktan sonra sizi bir linkle karsilar.O linki benim yazmis oldugum programa yapistirin, rapidsharedeki 3 karakterli güvenlik kodunu ve seçili olan server i da giriniz, link üret butonuna bastiktan sonra linkiniz hazir :) Bu linki flasgette yapistirisaniz direk olarak indirebilirisiniz.

Program visual basic de yazilmis olup, kaynak kodlarini da veriyorum. Olayin mantigini da anlatayim..

Rapidsharede download butonuna bastiktan sonra flashgette verilen linkin sonuna

mirror=on&captcha=---&actionstring=Download+from+Net -Mirror+%27-----%27

bunu yapistiriyoruz, burdaki captcha=---& --- (üç tire) güvenlik kodudur. Sondaki ----- ise server ismidir, yaptigim program bunu otomaik olarak yapiyor.Siz elle yapabilirsiz, linkin sonuna yukarda verdigim kodu yapistirin güvenlik ve serveri yazin yine flashget ile indirebiliriz.

Insallah olayi açiklayabilmisimdir, biraz karisik anlattim gibi geldi ama uykusuz olunca öyle oluyor.Yararli olmasi dilegimle..

Programdan Screen Shot:

http://img247.imageshack.us/img247/570/direklinkxv9.png

Program Download: http://www.hemenpaylas.com/download/1537100/rapidshare_direk_link.rar.html

Kaynak Kodlar : http://www.hemenpaylas.com/download/1542223/rapid_flashget.rar.html

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Böyle faydalı iş yapan adamı ayakta alkışlıcan ya helal olsun rapidin zulmü varsa mağdurun Ertan'ı var :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek
    Abu sen ne hayırlı adamsın ya :)
    saolasan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakimm
    manyakimm's avatar
    Erkek
    Uykulu muykulu ama kafa hakkaten calısıyor helal olsun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Hocam kaynağı indirdim,biraz değişiklik yapıp modere ettikten sonraben yayınlasam telif istemezsin demi :D çok faydalı bi çalışma ama flashgetle aynı anda iki dosya indirme olsaydı o daha yararlı olabilirdi :P çok saol :)

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    :) iki dosya indirmeyi de sen yaparsın hoca, programı geliştirebilirsin :)

bazı arkadaşlar yapamış sanırım
    ispatı burda

http://img243.imageshack.us/img243/2130/untitledkd3.png

varsa takıldığınız yer yardım edeyim

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Geliştirmeye çalıştım ama bu ilk denemem :D package and deployment sihirbazı fln diyo ama bende öle bişi yok :D add inse ekliceksin dio ama bende oda yok :D visual basic 6damı yazdın abi sen bunu?Ben 2005 express edition kullanıyom,omu sorun yapıyo acaba?Bak kodların şurasında hata var diyo

Private Declare Function SendMessage Lib "user32" Alias "SendMessageA"(ByVal hwnd As Integer, ByVal wMsg As Integer, ByVal wParam As Integer, ByRef lParam As Any) As Integer

Bi şu sondaki As Any hatalı görünüyo,birde o logoyu fln ekleyip deişiklik yapınca görüntüde "Function SendMessage Lib" kısmında hata vermeye başlıyo,nasıl çözücem onu?
    Net framework 1.1 ve 2.0 yüklü pcde,3ü yüklerken hata verdi vazgeçtim,onlarla ilgili bi sorunmu olabilir acaba?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    :) değiştirmen böyleymiydi :)
    hoca görünüş önemli değil... programı gelişrmeni istemiştim, mesela rusların çözdüğü şu üç karakter olayı, adamlar o karakterleri bulabiliyor, bunu yapabilir misin,veya aynı anda birden çok download veya bu link bir kereliğine kullanımlı bunu arttırabilir misin :) bunlara kafa yok diğerlerini salla.. exe yapma işine gelince, make exe derken dosya adına aaaa.exe (sonuna .exe yaz) o yüzden olmayabilir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    ertan bi denesin yaw saol paylasım ve emeğin için

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    3 karakteri çözmek script ve phpye bakar,ben scriptleri tam bilmiyom,flash kitabından biraz actionscript çalışmıştım gecenin ikisinde gecelambası ışıında o kadar :D phpye gelince biraz kassam htmlde yazdıklarım gibi düz bi sayfa anca çıkarırım :D şimdi mantık şudur onda,düşünsene aynı şey nerde var?vBulletin üyelik formu,orda nasıl yapıyolar onun kodlarını çözeceksin phpyle,scriptte rapidde php olacağını sanmıyorum o yüzden bulletin mantığını normal scripte uygulayıp çözeceksin olay budur bence,ama dediğim gibi ne script nede php yazmayı bilmiyorum :D scriptlerle deneyimim foruma index sayfası hazırlarken kullanmam,php deneyimim ise ipb forumu Trye çevirmek isterken kurcalamamdan ibaret :D bence tbtde programlama bilenler biraz uğraşsa onlarda çözerler :) zaten bu onay kutusunu bundan başka çözme yolu yoktur,direk kendi yazdığın şeyleri denettirmeye kalkınca sen botsun diyo :D indirmiyo,bunu böyle düşünmemin sebebi şu,bulletinde admin panelinde ayarları kurcalarken bişey gördüm,şu onay kutusunun türü ile ilgili aynen md5 gibi bilmemne yazıyodu,demekki onunda bi mantıı var,çözmeye uğraşın elbette çözen çıkar ;)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Sadece HLL diyorum.(VB kullanmışın ha)
Toplam Hit: 6653 Toplam Mesaj: 30