folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor - Torrenti Sev, Yeşili Koru, Kediye Mama Ver

Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor - Torrenti Sev, Yeşili Koru, Kediye Mama Ver

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Fiyatlandırmanın uluslar arası aynı fiyatta olmasını mantıklı buluyorum. Şayet fiyat farklarında farklı ülkenin biriminden satın alabiliyorlar. Şayet 60 lira dolarla kıyaslandığın aşırı değersiz bir para

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

yav o değilde şu anno 1800ün bi crack'i çıkmadı arkadaş

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Rdr2 nin en guzel ozelligi o dogal efekti Baska hic bir oyunda gorememiz. Hala bitirmedim her yere beygirle gezip tozup gidiyorum. Tren ya da atli araba kullanmiyorum.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Fiyatlandırmanın uluslar arası aynı fiyatta olmasını mantıklı buluyorum. Şayet fiyat farklarında farklı ülkenin biriminden satın alabiliyorlar. Şayet 60 lira dolarla kıyaslandığın aşırı değersiz bir para

Çok saçma bir yorum olmuş. Oyun satış platformları Vpn ile kendini başka ülkedeymiş gibi gösterip oyunu alanları banlıyor. 

Kredi kartı numarasından hangi ülkede olduğunuz kabak gibi belli oluyor. 

Zamanında Donanım Haber'de bu işi keşfeden uyanık sazanlar 30-40 lira kar edeceğim diye komple Steam hesaplarından olmuştu.

Ayrıca atıyorum 100 lira olsa belki alacağım oyuna tutupta 300 lira istenirse korsan indiririm. Firmada tavuk uğruna kazdan vazgeçer. 

mkyb tarafından 10/Eki/19 22:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

Seyir defteri tutuyor musun hocam . Bi ara oynayayım dedim bi baktım bakkal defteri gibi fiyatları falan tutuyorum sonra sıktı. Anno oynayana saygım sonsuz :)

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

Seyir defteri tutuyor musun hocam . Bi ara oynayayım dedim bi baktım bakkal defteri gibi fiyatları falan tutuyorum sonra sıktı. Anno oynayana saygım sonsuz :)

valla ben allaha emanet takılıyorumda ilk çıkan oyundan beri hepsini oynamışımdır sevdiğim bir seri(=

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.rockstargames.com/newswire/article/61180/Watch-the-4K-60-Frames-Per-Second-Trailer-for-Red-Dead-Redemption-2-PC

Oyun 4K ve 60 FPS olarak çıkacak. Bu arada oyunun Single playerı bile bayağı uzun sürüyor.

150 GB boş alanı boşa istemiyor oyun.

mkyb tarafından 17/Eki/19 19:12 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Sizce PC için almaya değer bir oyun mu ? Fiyatı el yakmasına rağmen dolar bazında baktığında pre-ordered special edition'ın fiyatı normal gibi geldi.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=-kEUfoQge18

Grafik ayarları en düşükte Super Mario gibi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

valla ben allaha emanet takılıyorumda ilk çıkan oyundan beri hepsini oynamışımdır sevdiğim bir seri(=

anno 2070 çok oynadım gerçekten sizi bilgisyar başına kitliyor çok basit gibi gözükse de bir çok ayrıntısı var

Toplam Hit: 4461 Toplam Mesaj: 34
atını seven kovboy