folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor - Torrenti Sev, Yeşili Koru, Kediye Mama Ver

Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor - Torrenti Sev, Yeşili Koru, Kediye Mama Ver

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Fiyatlandırmanın uluslar arası aynı fiyatta olmasını mantıklı buluyorum. Şayet fiyat farklarında farklı ülkenin biriminden satın alabiliyorlar. Şayet 60 lira dolarla kıyaslandığın aşırı değersiz bir para

neyini mantıklı buluyorsun dolar kazanan ile tl kazananın alım gücü birmi yada arjantin ile rusyada ruble kazanın alım gücü aynımı.

her ülkeye bölgeye ayrı fiyatlandırma olması gerek ki steam xbox epicstore fiyatları aynen böyle.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kışın otelin internetini düşürmeden oyun düşerse haber verin metro var indirir bi yerlere upload ederim.

ama oynamam hem vaktim yok hem okadar iyi pc yok.

sunucu var onada ekran kartı lazım. aslında iyi fantazi olur sunucuya sanal makina kurup yükledem 80 gb ram ayırırım oyuna 😂

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

ps4 ten pc ye port etmişler bırakmışlar insan biraz uğraşır. oyuncular sorun üstüne sorun diyor. grafik optimizasyonu da aşırı kötü gtx 1050ti lowda 40 fps anca alıyor 1080p de. biz de zannediyoruz ki yapacakları iş belli 0 dan oyun yapmayacaklar ps 4 için olan oyunu pc de tekrar yazacaklar 1 yıldır ne bok yedi rockstar games merak ediyorum. port etmişler sadece gereksiz gpu gücü tüketiyor oyun. torrent bile indirmem birinden ps4 kiralayıp oynamak lazım böyle çıkarmak yerine keşke hiç çıkarmasalardı.

HACKEROKAN!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

ps4 ten pc ye port etmişler bırakmışlar insan biraz uğraşır. oyuncular sorun üstüne sorun diyor. grafik optimizasyonu da aşırı kötü gtx 1050ti lowda 40 fps anca alıyor 1080p de. biz de zannediyoruz ki yapacakları iş belli 0 dan oyun yapmayacaklar ps 4 için olan oyunu pc de tekrar yazacaklar 1 yıldır ne bok yedi rockstar games merak ediyorum. port etmişler sadece gereksiz gpu gücü tüketiyor oyun. torrent bile indirmem birinden ps4 kiralayıp oynamak lazım böyle çıkarmak yerine keşke hiç çıkarmasalardı.

Buna daha çok patch gelir toparlamak için. Eccük beklemek mantıklı 

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

Gta 4'ün aynısı desene. Oda en sağlam makinede bile kasar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

minimum'u kurtarıyorum sanırım

ama 8gb ram az kalıyor artık. just cause 4'te oyundan atıyor. ram takviyesi yapmanın zamanı gelmiş

edit: işlemciden kurtaramıyorum sanırım. 

NoktaliVirgul tarafından 07/Kas/19 18:17 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

GTA'nın kovboylusu... Haşaşin Creed gibi yaparlar korsanlısı , ortaçağlısı 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

https://www.skidrow-games.com/red-dead-redemption-2-ultimate-edition-full-unlocked/

Crack için beklemedeyiz hacılar. Çıkınca burada yayınlanıyor.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

o zaman klasik soruyu sorayım. Xbox one s falan mı alayım, ps  mi ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

o zaman klasik soruyu sorayım. Xbox one s falan mı alayım, ps mi ?

Bende ps4 var, severek kullaniyorum, tavsiye ederim. Oyun fiyatlari fazla dersen 5.05 surumunu ikinci elde satanlar mevcut, 2000 civari fiyat isteselerde biraz arastirarak - pazarlikla 1500'e alabilirsin.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 4445 Toplam Mesaj: 34
atını seven kovboy