folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Reklamlar Hayatınızı Nasıl Etkiliyor?

Reklamlar Hayatınızı Nasıl Etkiliyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

reklamlar farkinda olup veya olmadan hayatimizi etkiliyo her türlü reklam oldugunuda unutmamak gerek (tv, dergi, afish..)

1. dereceli ihtiyaç urunleri için sadece reklam sayesinde farkli oluyolar (ürünler ayni)  

diger ürünler için reklamlar bize o ürün hakkinda imaj olusturuyor ve o ürüne yoneliyoruz..

aslinda bi kaç sene once vardi bole odevim ama fransizca turkçede açiklamak zorlandirici :p 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    özellikle kavram öss dergisinin 16.sayısının arka kapagındaki elite dergisinin reklamı kapak resmi Tugba ekincinin güzel pozu mükemmeldi :D öss de sorarlar mı diye aklımdan gecti :D

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    beni çok etkiler. aslında bildiğim markadan şaşmamaya çalışırım. ama reklamı mantıksız olan bi ürüne ne olursa olsun asla yaklaşmam. bizim (ülker) ürünlerinin reklamlarına kıl oldugum asla bişey almam onlardan. aklıma şimdi pek bişey gelmiyor. iyi reklam lı bi ürünüde gidip almam ama.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 5662 Toplam Mesaj: 14