Replika Airpods Önerisi Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

i12 TWS diye satılanı çok öneriyorlar. iPhonelar bile çakma olduğunu ayırt edemeyip Airpods olarak eşleşiyor deniliyor. Yoksa hiç bulaşma Xiaomi al geç mi dersiniz ?

2 saat kesintisiz müzik dinletiyor deniyor. 2 ay sonra bataryasının folloş olmasından korkuyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=IOHro_LrAAk

mkyb tarafından 10/Ara/19 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

takipteyim konuyu. Fiyatıda çok uygunmuş 50-55 tl filan

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

https://youtu.be/KQSBFbjx-KU

Ekin kollama hepsini incelemişti hocam bir bak

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende alıcam ama kararsızım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu airpodsların ikiside telefona bağlanıyo mu ? yoksa biri tele bağlanıyo ve kendi aralarında mı haberleşiyolar

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

https://youtu.be/KQSBFbjx-KU

Ekin kollama hepsini incelemişti hocam bir bak

Onu izledimde benim aradığım kullancı yorumu. Markasız Çin malları ilk kutudan çıktığında efsane ama uzun kullanımda patates oluyor.

Tek şarj ile 2 saat müzik çalabiliyorsa alınır ama 2 saatte şarj olup 15 dakikada batarya zayıf diyecekse 100 lira daha ekler Xiaomi alır geçerim. En azından bir markası var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

bu airpodsların ikiside telefona bağlanıyo mu ? yoksa biri tele bağlanıyo ve kendi aralarında mı haberleşiyolar

Kutunun kapağını açınca iPhone zaten uyarı veriyor bağlanayım mı diye. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

hiç bulaşma Xiaomi al geç

Ciddi manada çok iyi fiyat olarak da ses yalıtımı olarak da + olarak tuşu var :)

iyibu! yeniden..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Airpodsu kesinlikle öneririm çok iyi ama Apple airpodsun bile çok sorunu var. Amazon 799₺ kampanyasından almıştım bir kaç gün güzel çalıştı sonra hiç bir şey yokken sağ kulaklık çalmamaya başladı zorlu Apple'dan 2 gün sonraya randevu alıp gittim 2 kulaklığı da değiştirip yeni verdiler. Tavsiyem orjinalini alın sorun olursa çözümü kolay. Üzerinde darbe yok ve çalışmıyorsa değiştiriyorlar. Çakma markalar uğraştırır.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Airpodsu kesinlikle öneririm çok iyi ama Apple airpodsun bile çok sorunu var. Amazon 799₺ kampanyasından almıştım bir kaç gün güzel çalıştı sonra hiç bir şey yokken sağ kulaklık çalmamaya başladı zorlu Apple'dan 2 gün sonraya randevu alıp gittim 2 kulaklığı da değiştirip yeni verdiler. Tavsiyem orjinalini alın sorun olursa çözümü kolay. Üzerinde darbe yok ve çalışmıyorsa değiştiriyorlar. Çakma markalar uğraştırır.

:) hocam nesiyle uğraşıcaklar 50-55 tl nin :)

HC
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

İkinci el temiz kullanılmış 5 aylık airpods 2 600 lira, serviste geçen sene sıfırıyla değişitirilip garantisi bitmiş ve çok az kullanılmış beats solo 2 wireless 500 liraya satıyorum. İlgilenen mesaj atabilir.

Toplam Hit: 6085 Toplam Mesaj: 55
kablosuz kulaklık