folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Resimli Sigara Tiksindiricileri!

Resimli Sigara Tiksindiricileri!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ama gazı erken bitio onun 1 tane kalsada cıkarıo çünkü sigaranın üstüne abanan yaylı metaller var akyazıda 5 lira dalır deil :D

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Şimdi o iğrenç görüntüleri gördüğümde yine canım bi sigara yakmak isteycek,moralim bozuldu diyicem.Kimbilir belki sigara kullanımını arttırır bile bu.Malumunuz ülkemiz depresif gençlerle dolu,hava atmak ya da kendi bunalımını tatmin için duvara asanlar bile olur paketi: ))))

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek

shadowans bunu yazdı:
    -----------------------------

Yeni yılın ilk ayında sigara paketlerinin üzerinde "sigara sağlığa zararlıdır" ibaresinin dışında bir de kanserli ağızlar, çürümüş ciğerler, iltihaplı dudaklar falan olacakmış. Yeni sigara paketleri basılmaya başlanmış bile.

Şimdi sigara içen bir vatandaş olarak şunu sorarım. Tamam bizi yazılı bir şekilde uyarıyorlar. Sigara sağlığa zararlıdır içmeyin diyorlar. Üstüne üstlük zamda yapıyorlar alamayalım diye. O da yetmedi özgürlüğümüz kısıtlanarak dışarıda, kendi arabamızda bile sigara içmemizi yasakladılar. Bu resimli yasak neyin nesi?

Ben mecbur muyum paketten her sigara çıkardığımda kanserli iğrenç bi ağız görmeye? Yada canım sigara çektiğinde mutlu olduğumda, o resimleri görüp mutluluğumun içine limon sıkmaya ne hakları var?

Bunun yasal bir muhalifliği olabilir mi? Yani normal bir vatandaş olarak bu uygulamaya karşı çıkabilir miyim?

Ben bundan sonra sigarayı kartonla alıp, her paketin üzerine çiçek böcek falan çizmeyi düşünüyorum :)

daha basılmadı arkadaşlar basılcak şimdi fabrikalar eski mal stoku yapıyorlar ve yurt dışında bu paketler zaten kullanılıyor

ben sigara ambalajı yapan fabrikada çalısıyorum ben onları hergün görüyorum..insan alışıyor hem türkiye için olan resimler

o kadar kötü degil yurt dışı olan paketler daha iğrenç...

'Sana sevmeyi öğretecek değilim. Doğuştan bir yetenektir bu. Tabii birde severek doğurmalı annen seni, yalnızca sevişerek değil...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

İsterlerse Sigaranın Kendisinin Üstüne Solucan Filan Çizsinler. Yine İçerim ...

Ayrıca Çiçek Böcek Çizmek Güzel Fikir :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Saten pro iciyorum onuda paket ile degil tek aliyorum bunu nasil engellicekler :)

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

Atalarımız boşuna dememiş : Benim için hayatta yanıp tutuşan bi sigaram war onu da terkedemem." die

NEDEN? (soru olarak)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dronta
    dronta's avatar
    Erkek

Bu icat mükemmel de türkiye de nerede buluruz ecnebi sitelerinden ugrasmiyalim cok guzel hediye olur sigara icenlere :D

DrOnTa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Bugün iğrenç bi ilki gerçekleştirdim. Sigaranın üzerine keçeli kalemle çiçek böcek falan çizdim :) Sonrada içmeye başladım. Çiçek böcek birden yanınca canavara dönüştü daha mutlu oldum içerken :D

Kahrolsun resimli sigara kötüleyicileri..

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

arkadaslar, irlandada gecen gunlerde bir yasa gecti, artik evlerde sigara icmek yasak!

bu mu daha iyi yani?

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

garga bunu yazdı:

arkadaslar, irlandada gecen gunlerde bir yasa gecti, artik evlerde sigare icmek yasak!

bu mu daha iyi yani?

Ne yapılıyor? Eve mi giriliyor denetlemek için? Yoksa savcılıktan evi denetleme izni mi çıkarıyorlar milyonlarca insan için? Peki özel hayata saygı?

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
Toplam Hit: 6266 Toplam Mesaj: 38