folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Resimli Sigara Tiksindiricileri!

Resimli Sigara Tiksindiricileri!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

karsi tarafin seni sikayet edebilme hakki doguryor, evin icinde herhangi birinin...

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

garga bunu yazdı:
    -----------------------------

karsi tarafin seni sikayet edebilme hakki doguryor, evin icinde herhangi birinin...

Seni şikayet edecek adamla ne işin var? Saçma geldi.

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    barda sigara icilmeyen bi yerde,sence nerde sigara iciliyor? Sen kapali alana yasak koydun,bizde evde iciyoruz. Hic mi misafirin yok,tek bir gizli cekilm.is fotorafin bile binlerce dolar odemene sebep olabiliyor. Barlardada ayni durum var icirirken tek bir video resim, binlerce dolara mal oluyor. Adam sana icme demiyor,yakalarsam odersin diyor. Burda sigaranin paketi 7-8 yuro,hala baski var,adamlar aliyor iciyor diye.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Hiç biri değilde 1 numaralı resim çok korkuttu :D Neyse sigara içmiyorum problem yok :) Yarın öbür gün nargileyede bunlardan yapıştırmasınlar sakın

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

sağol be çok iyi geldi bu fotoğraflar :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Çocuğu olmayan adam resmi olmasın da nolursa olsun ben içerim arkadaş :\

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Tabaka alın 18 tane rahat alıyo içine cebe koyulabilecek tabakalar ;)

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Tabakada zor be kardeşim. Tek tek al diz. Kapağını aç iç falan. En iyisi arkadaşın önerdiği çakmaklı sigara içiricisi :) Basıyosun sigarayı çıkarıyo yakıyosun içiyosun ohh :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Siz sigara içen arkadaşlar.Sizleri nargileye davet ediyorum..

Bırakın sigarayı :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

shadowans bunu yazdı:

Yeni yılın ilk ayında sigara paketlerinin üzerinde "sigara sağlığa zararlıdır" ibaresinin dışında bir de kanserli ağızlar, çürümüş ciğerler, iltihaplı dudaklar falan olacakmış. Yeni sigara paketleri basılmaya başlanmış bile.

Şimdi sigara içen bir vatandaş olarak şunu sorarım. Tamam bizi yazılı bir şekilde uyarıyorlar. Sigara sağlığa zararlıdır içmeyin diyorlar. Üstüne üstlük zamda yapıyorlar alamayalım diye. O da yetmedi özgürlüğümüz kısıtlanarak dışarıda, kendi arabamızda bile sigara içmemizi yasakladılar. Bu resimli yasak neyin nesi?

Ben mecbur muyum paketten her sigara çıkardığımda kanserli iğrenç bi ağız görmeye? Yada canım sigara çektiğinde mutlu olduğumda, o resimleri görüp mutluluğumun içine limon sıkmaya ne hakları var?

Bunun yasal bir muhalifliği olabilir mi? Yani normal bir vatandaş olarak bu uygulamaya karşı çıkabilir miyim?

Ben bundan sonra sigarayı kartonla alıp, her paketin üzerine çiçek böcek falan çizmeyi düşünüyorum :)

dostum tabi yapıcak. çünkü devletin sigara yüzünden sağlık giderleri çok arttı. getirisinden fazla gideri var. bu yüzden yapıyolar. sadece vergilerden gelir elde etmeye kendini adamış olan akepe hukumeti eğer işine gelseydi resim falan koymaz direk fiyatlara yuklenirdi.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 6268 Toplam Mesaj: 38